Klima Servisi / Özel Servis

Klima servisi konusunda doğru adreste olduğunuzu biliyor muydunuz? Profesyonel teknisyenlerimizle hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. İletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanın.

Klima Servisi Hizmetleri

Klima, yaz aylarında evlerimizi serinletmek için kullandığımız önemli bir cihazdır. Ancak klimanın düzenli bakımı yapılmadığında ve arızalandığında, verimliliği düşer ve enerji tüketimi artar. Bu nedenle, klima tamir bakım servisi hizmetleri alınması gerekmektedir.

Klima servisi, klimanın düzenli bakımı ve arızalarının giderilmesi için verilen hizmettir. Bakım işlemleri sırasında filtreler temizlenmekte, fan ve kondenser kontrol edilmekte ve gaz basıncı ölçülmektedir. Arıza durumunda ise teknisyenler, klimanın hangi parçasının arızalı olduğunu tespit ederek, onarım işlemini gerçekleştirirler.

Klimanın düzenli bakımı, klimanın uzun ömürlü olmasını ve verimli şekilde çalışmasını sağlar. Aynı zamanda enerji tasarrufu da elde etmek mümkündür. Klimanın bakımı yılda en az bir kez yapılmalıdır. Arızalanma durumunda ise mümkün olan en kısa sürede teknik desteğe başvurulmalıdır.

Firmamız, klima servisi konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde en son teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Bizimle iletişime geçerek klimanızın bakım ve tamir işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek, profesyonel klima tamir bakım servisi alabilirsiniz. Firmamızı arayarak hizmet alabileceğiniz gibi, whatsapp hattımızdan ulaşarak da detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, iletişim formumuzu doldurarak destek talebinde bulunabilir veya çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz.

Servis Telefonu : 444 28 46 WhatsApp Hattı: 0535 570 61 87

KLİMA BAKIM ONARIM SERVİSİ

Klima Arızası Montajı Yada Bakımı için Telefon Numaramız;
444 28 46
klima temizleme servisi bakımı fiyatları


Klima ısıtma, soğutma, temizleme, sirkülasyon yaptırma ve havanın nem miktarının belirli bir oran tutulma işlevinin sürekli olarak yapılması işlemidir. Klima içerisin de bulunan soğutucu ve akışkan vasıtasıyla bulunduğu ortamın ısısını ve nemini alarak istenilen konforu sağlayan iç ve dış üniteden oluşan evimizi ve iş yerimizi ısıtma ve soğutma işlemini sağlar.

Binaların kullanım amaçları, bulundukları konum ve hava koşulları değişkendir. Klimalar bizleri sıcaktan ve soğuktan koruyan çoğumuzun hayatın da vazgeçilmez teknolojik cihazların başın da gelir. Klima sistemleri bu gibi ihtiyaçları karşılamak amacıyla çeşitli tip ve özellikte adlandırılarak montaj edilerek işletilir. Klima sistemlerini sınıflandırmanın en büyük amacı ihtiyaçlara bağlı olarak en doğru olan klima seçmektir.

Sistemi çeşitlerini hava dağıtım, akışkan cinsine göre: tüm havalı sistemler klimalar, hava ve su ile çalışan sitemler, Tüm su ile çalışan sistemler, bağımsız üniteli sistemler.
Bağımsız üniteli sistemler: split klima çeşitleri, pencere tipi klimalar, çatı tipi klimalar ve çatı tipi klimalar olarak da sınıflandırabiliriz.
Slim klimalar ise: duvar tipi mono slip klima, duvar tipi multi slip klimalar, salon tipi slip klimalar, yer ve tavan tipi slip klimalar adı olarak adlandırılırlar.

Klima Temizleme Bakım Fiyatları

444 28 46


Klimaların Düzenli olarak yılda iki defa yaz mevsimine girmeden ve kış mevsimine girmeden önce muhakkak bakım yapılmasını Klima Bakım Servisi olarak tavsiye ediyoruz.

klima bakımı yapan firmalar

Klimaların düzenli olarak bakım yapılması klimaların ömrünü uzatırken bizim de klimayı daha uzun yıllar kullanmamızı sağlayacaktır. Klima bakımının düzenli olarak yapılması ayrıca daha önceden oluşabilecek bazı arızalar önceden anlaşılabilir. Klima bakım onarım olarak siz değerli müşterilerimiz uygun fiyatlarımızdan kaliteli güvenilir hizmetlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz.


Yıllık Klima Bakım Ücreti / Fiyatları

444 28 46

Klima Bakım Onarım Servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en güvenilir ve garantili olarak hizmet vermek için alanın da uzman teknik personellerimizle hizmet vermek için çalışıyoruz. Klima bakım servisimiz Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Klima Bakım Servisimizin çağrı merkezini haftanın yedi günü sabah 08:00 ile akşam 22:00 saatleri arasın 444 28 46 nolu telefon numarasın dan kesintisiz arayabilir teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Klima Bakım Servisi olarak sizlere sadece bir telefon kadar uzağız.

Zeki Klima Bakım tamir Servisi olarak her marka ve model garanti süresi dolmuş klima ve kombi bakımını da yapmaktayız. Klima ve kombi bakım servisi olarak sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve sizlere her zaman kaliteli ve güvenli en uygun fiyatlarla hizmet vermenin amacını güdüyoruz. Klima Bakım Servisimizi her marka ve model klima bakım için aramanızı bekliyoruz.Klima Bakım Onarım Servisimizin çağrı merkezini 444 28 46 numaralı telefondan arayarak arıza kaydı bırakabilir ve ya da teknik destek alabilirsiniz. Klima Bakım Servisimizin çağrı merkez personelleri arıza kaydınızı almasıyla birlikte en kısa süre de alanın da uzman teknik personellerimiz ustalarımız yanınız da olacaklardır. Ustalarımız evinize gelmesiyle birlikte cihazın tamiri ve tamir tutarı hakkın da sizlere detaylı bilgi vereceklerdir. Teknik personellerimiz ustalarımız tamirini yaptığı cihazlara parça değişimlerine bir yıl parça garantisi vereceklerdir. Klima Bakım Servisi olarak siz değerli kıymetli müşterilerimize tavsiyemiz ödeme yaparken servis fişinizi almayı ve bir boyunca saklamayı sakın unutmayınız. Klima Tamir Bakım Servisimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en uygun ücretlerle hizmet veriyor ve verdiğimiz hizmetin her zaman arkasın da duruyoruz.
Klima Bakım Onarım Servisi klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima arızası, klima gaz dolum gibi aklınıza gelen tüm sorular için klima servisimizi arayabilir arıza kaydı bırakabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışıyla alanında uzman teknisyenlerimizle değiştirilen parçalara bir yıl parça garantisi ve güvencesi vermekteyiz.
Klima Bakım Onarım Servisimiz klima montajı yaparken klimanızın doğru yere monte edilmesi, büyük önem taşır. Yanlış yere monte edilen klimalardan istediğimiz verimi alamayız ve daha fazla yüksek enerji sarfiyatıyla karşılaşabiliriz. Klimalarımızın tam olarak görevini yerine getirmek için ortam ısısını yanlış bir noktadan kontrol ettikçe klimaların ömrü kısalmaktadır. Klimaların BTU değerine göre ve monte edileceği ortamda en uygun yeri seçmenizde alanında uzman teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Alanında uzman teknisyenlerimiz size klima montajı konusunda her marka ve model klima ve ortam da hizmet vermektedir.
Kullanıcının sağlığı açısı dan klima bakımı yaptırmak ; klimanın bakımı yapılmadığı zaman oda içerisin de bulunan gözümüzle görmediğimiz tozlar filtrelerin gözeneklerin den girerek kurtularak solu yaptığımız havayla karışır. Hem insan sağlığını için hem de klimayı daha uzun yıllar kullanmak için özel olarak üretilen kimyasal ilaçlarla klima bakım onarım servisimiz tarafından alanın da uzman teknik personellerimizle yapmaktayız. Klima bakım işlemini yıl da iki defa kesin olarak yapılması çok uygundur.
Klima Bakım Servisi olarak; bakım da yapılan işlemler:
Klima gazı eksik ise gaz dolumu
Klimanın estetik görüntü kontrolü
Klimanın hava filtrelerinin temizliği ve bakımı
Klimaların iç fan pervanelerinin temizliği
Klimaların tüm bağlantılarının kontrolü
Klimaların drenaj tavası ve hattının temizliği
Klimaların gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü
Klimaların elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj ve akım değerinin kontrolü
Kondenser ve Evaparatörün klima temizleme ilacıyla ve basınçlı su ile temizle yapmaktayız.
Klima Bakım Servisimizi arayarak 2018-2019 tarihleri arasında ki kapanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere her zaman en uygun, en ucuz, en kaliteli ve klimalar da kampanyalı fiyatlarla kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Klima Teknik Servisi olarak hizmet verdiğimiz klima markaları: Airfel klima bakım servisi, Alarko klima bakım servisi, Arçelik klima bakım servisi, Akai klima bakım servisi, Altus klima bakım servisi, Acson klima bakım servisi, Amana klima bakım servisi, Baymak klima bakım servisi, Beko klima bakım servisi, Bosch klima bakım servisi, Carrier klima bakım servisi, Cartel klima bakım servisi, Contek klima bakım servisi, Daikin klima t bakım servisi, Diamond Klima bakım Servisi,Demirdöküm klima bakım servisi, Electric klima bakım servisi, Electra klima bakım servisi, Eloctrolux klima bakım servisi, Fuji klima bakım servisi, Fujitsu klima bakım servisi, Goodman Klima bakım servisi, High Life klima bakım servisi, Isısan klima bakım servisi, Haier klima bakım servisi, LG klima bakım servisi, Kelon klima bakım servisi, Mcquay klima bakım servisi, Midea klima bakım servisi, Mitsubishi klima bakım servisi, North Aire klima bakım servisi, Panasonic klima bakım servisi, Rubenis klima bakım servisi, Regal klima bakım servisi, Samsung klima bakım servisi, Samui klima bakım servisi, Siesta klima bakım servisi Comfort klima bakım servisi, Sanyo klima bakım servisi Sharp Klima bakım servisi, Siemens klima bakım servisi, Sigma klima bakım servisi, Sunny klima bakım servisi, Unionaire klima bakım servisiToshiba klima bakım servisi, Vestel klima bakım servisi, White Westighouse klima gibi markalara tamir, bakım, onarım, montaj, demontaj, gaz dolum gibi hizmetleri kampanyalı bir şekil de yapmaktayız.Bul Servisi

Klima bakımın da tam olarak yapılması gereken işlemleri şöyle sıralayabiliriz:


• Klimanın iç kapakları sökülerek temizlenmesi,
• Klimanın filtrelerinin çıkartılarak temizlenmesi,
• Klimanın peteklerinin temizlenmesi,
• Kuros sökülerek ya da üzerinde iken temizlenmesi,
• Klima dış ünite ve fanın temizlenmesi,
• Klimanın elektrik bağlantısı kontrol ederek voltajı da ölçülmeli,
• Klimanın gaz basıncı da kontrol edilmesi gerekir.

Klima bakım onarım servisi olarak sizlere tavsiyemiz eğer klimayı ilk gün gibi konforlu ve tasarruflu kullanmak için yılda iki defa bakım yaptırmayı ihmal etmeyin. Klimanın ansızın arızalanmasının da önüne geçilmiş olunur. Klima bakımı klimanın daha verimli çalışması için, enerjiden tasarruf edebilmek için, fatura maliyetini düşürmek için, insan sağlığını korumak ve konforlu ve güvenlik için, Bulunduğumuz ortam da temiz hava solumak ve ateşli hastalıklardan da korunmak için, Klimayı daha uzun yılar kullanmak için düzenli olarak klima bakımını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Düzenli olarak klima bakımı yapılmaz ise; klimanın performansı düşerek klimanın arızalanmasına neden olacaktır. Klima daha fazla enerji harcayarak sizler gerekli verimi alamazsınız. Klimanız yeterince ısıtma ve soğutma işlemini tam anlamıyla yapamaz.
Klima Bakım Onarım Servisimizi arayarak;
• Klima bakım fiyatları- ücretleri nedir?
• Klima montaj fiyatı-ücreti ne kadar?
• Klima montajı ve demontajı ücreti-fiyatı ne kadar?
• Klima sökme fiyatı-ücreti ne kadar?
• Klima montajı ne kadar sürer?
• Klima söküm montaj fiyatları
• Klima tamiri nasıl yapılır?
• Split klimaların özellikleri ve bakımları nasıl yapılır?
• Klima arızaları nelerdir? Nasıl yapılır
• Hijyenik klimalar ve modelleri .

Klima Bakım Onarım Servisimizin çağrı merkezini: Klima su akıtıyor, klima soğutmuyor, klima sıcak üflüyor, klima çok sesli çalışıyor, klima hiç çalışmıyor, klima ısıtmıyor, klima gazı eksik, klima sürekli sigorta attırıyor, klima çok ses yapıyor, klima kendi kendine kapanıyor, klima kumandası çalışmıyor, klima çalışıyor fakat soğuk üflemiyor gibi aklınıza gelen aklınıza takılan tüm sorular da çağrı merkezimizi arayabilir arıza kaydı bırakabilir yada teknik destek de alabilirsiniz.
Klima Bakım Onarım dışında da siz değerli kıymetli müşterilerimize Kombi Tamir Bakım Onarım hizmetini de vermekteyiz. Yıllardır evlerimiz de kullandığımız doğal gaz ile çalışan komi ve doğal gaz sobası gibi her yıl düzenli olarak cihazın kontrolü yapılarak kış mevsimini rahat ve sorunsuz geçirebilmeniz için gereklidir.
Kombi Bakım Onarım Servisi olarak sizlere yalnızca bir telefon kadar uzakta olup tüm marka kombi arıza ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermenin amacını güdüyoruz. Tüm kombi bakım ve arızaları için servisimizi aramanızı bekliyoruz. Kombi Bakım Onarım Servisi çağrı merkezimizi aramanızla alanında uzman ustalarımız yanınız da olacaklardır. Tamirini yaptığımız cihazlara bir yıl parça garantisi vermekteyiz. Kombi Bakım Onarım Servisi olarak sizlere tavsiyemiz ödeme yaparken servis fişini almayı ve bir yıl boyunca saklamayı sakın unutmayınız. Kıymetli müşterilerimiz kombiniz arızalandığı zaman sizler de kendiniz müdahale etmeden kombi teknik servisimizi arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz Kombi Bakım Onarım Servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en uygun fiyatlarla hizmet sağlıyor ve verdiğimiz hizmetin de her zaman arkasında duruyoruz. Kombi Bakım Onarım Servisi olarak hem kombi tamiri, kombi montajı hem de kombi bakımı yapıyoruz. Kombileriniz arıza yaptığın da öncelikli olarak bir kaç adımda yapmanız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz. Kombinin çalışması için öncelikli olarak kombi su basıncını kontrol etmek gerekir. Kombilerin su basıncı bir buçuk (1,5) olması gerekir bunu asla unutmamalıyız. Su basıncının kontrolünden sonra peteklerde oluşabilecek fazla havayı kombi anahtarı ile peteklerden alınması gerekir. Eğer peteklerdeki hava alma işlemi yapılmazsa yeterli ısı verimi alınamaz.
Kombi Tamir ve Bakımını yaptığımız markalar: Eca Kombi Tamir Bakım Servisi , Lambert Kombi Tamir Bakım Servisi, Beretta Kombi Tamir Bakım Servisi, Protherm Kombi Tamir Bakım Servisi , Altus Kombi Tamir Bakım Servisi, Daikin Kombi Tamir Bakım Servisi , Beko Kombi Tamir Bakım Servisi, Arçelik Kombi Tamir Bakım Servisi , Auer Kombi Tamir Bakım Servisi , Alarko Kombi Tamir Bakım Servisi , Baxi Kombi Tamir Bakım Servisi, Fellini Kombi Tamir Bakım Servisi, Ariston Kombi Tamir Bakım Servisi, Ferroli Kombi Tamir Bakım Servisi, İmmergas Kombi Tamir Bakım Servisi, Viessmann Kombi Tamir Bakım Servisi, Vaillant Kombi Tamir Bakım Servisi, Bosch Kombi Tamir Bakım Servisi, Demirdöküm Kombi Tamir Bakım Servisi, Baymak Kombi Tamir Bakım Servisi, Buderus Kombi Tamir Bakım Servisi, Daikin Kombi Tamir Bakım Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Kış sezonu öncesi yıllık bakımda yapılacak işlemleri şöyle sıralayabiliriz.
• Kombinin yanma verimi, isli yanmayı oluşturacak tozlar temizlenir.
• Kaloriferin dönüş hattında ki filtre sökülerek temizlenir.
• İmbisat deposunda ki hava kontrol edilir.
• Çakmak ayarları yapılır.
• Gazın geçiş sağlayan meme gözleri temizlenir.
• Kombinin modülasyon yapıp yapmadığı kontrol edilir.
• Brülör temizliği yapılarak kontrol edilir.
• Sıcak su akışı kontrol edilir.
• Kombinin komple olarak içi temizlenir.
• Kombi hakkında müşteriye kullanma bilgisi verilir.
• Bacalı kombiler de baca çekişi kontrol edilir.
Kombi de değiştirilen parçalara ve yapılan işçilik karşısında Kombi bakım onarım servisimiz tarafından müşterimize bir yıl geçerli garanti belgesi verilir. Kombi tamir bakım servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz sizlere verilen garanti belgesini yani servis fişini bir yıl boyunca saklamayı sakın unutmayınız.

Kombilerde Oluşabilecek Arızalar:
1) Kombi hiç çalışmıyorsa:
• İlk olarak kombinin suyu kontrol edilmelidir. Kombinin su basıncı bir buçuk (1,5) olmalıdır.
• Kombinin elektrik şalteri acık mı kontrol edilmelidir.
• Doğal gaz vanası açık mı kapalı mı kontrol edilmeli.
• Kombinin yaz kış konum ayarı istenilen konum da olmayabilir kontrol edilmelidir.
• Kombi pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir.
• Tüm bunları kontrol etikten sonra kombi hala yanmıyorsa hemen Kombi Tamir Bakım Servisimizin çağrı merkezini arayınız.

2) Kombi Çalışıyor Fakat Isıtmıyorsa:
• Kombinin derecesi düşük olabilir.
• Kaloriferin dönüş hattında ki filtre tıkalı olabilir.
• Kombi, petek ve boruların temizliğinin yapılması gerekir.
• Peteklerin alt ve üstün de bulunan vanaları kapalı olabilir.

3) Kombi patlamalı yanıyor olması
• Kombinin patlamalı yanması durumun da muhakkak kombi bakımı yapılması gerekir
• Kombinin patlamalı yanması durumun da kombi çok şiddetli yanacağından dolayı gaz ve çakmak ayarının kontrol edilmesi gerekir.

4) Sıcak Su Açıldığında Petekler Çok Fazla Isınıyor
• Muslukta ki sıcak su akışında dalgalanma olması gerekiyor. Normal olarak sadece musluğu gitmesi gereken su ikiye bölünmesi gerekiyor. Kombi su açıldığı zaman kalorifer kısmını kapatma işlemini tam olarak yapamadığından dolayı sıcak su açıldığın da petekler fazla ısınır.

5) Radyatörlerin Üstü Sıcak alt Tarafı Soğuk
• Petklerdeki su çok kirli olabilir.
• Filtreler tıkalı olabilir.
• Cihazın ayarların da da sorun olabilir.
• Kaloriferler döşeme yapılırken yanlış yapılmış olabilir.
• Kombinin sıcak su ve kalorifer ayrıştırıcı parçaların da aksama olabilir.
• Kombiye yakın petekleri kısarak uzaktaki peteklere daha fazla ve hızlı gidecektir.


İstanbul'un 39 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’nın 9 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler:Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle

İzmir'in 22 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Bursa'nın 5 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler:Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya

Antalya'nın 7 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı

Kocaeli'nin 12 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Kocaeli ilinin ilçeleri şunlardır: Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konya'nın 3 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir 2 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Odunpazarı, Tepebaşı

Adana 4 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin'de 6 ilçesine Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeleri: Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Ayrıca; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.
WhatsApp Hemen Ara