Beyaz Eşya Servisi / Özel Servis

Çamaşır makineniz veya buzdolabınız bozuldu mu? Beyaz Eşya Servisi'nin deneyimli teknisyenleri, bu gibi durumlarda size yardımcı olacaktır. Kaliteli hizmetimizden faydalanmak için bizi arayın!

Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

Beyaz eşyalar, evlerimizin en önemli ekipmanlarından biridir. Ancak, düzenli bakım yapılmadığında ve arızalar giderilmediğinde, ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Beyaz eşyaların bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşmış olan beyaz eşya servisleri, bu sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Beyaz eşya servisleri, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar, derin dondurucular ve diğer beyaz eşya ürünlerinin tamir ve bakım hizmetlerini sunar. Bu hizmetler arasında, filtre temizliği, motor değişimi, kapı contası değişimi, termostat ayarı gibi işlemler yer almaktadır.

Beyaz eşya servisi hizmetleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çeşitli paketler sunarak, ekonomik avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca, servislerinde kullandıkları yedek parçaların kalitesine ve orijinalliğine özen gösteren firmalar, müşterilerinin makinelerinin ömrünü uzatmalarına yardımcı olurlar.

Beyaz eşya servisi konusunda uzmanlaşmış firmamız, alanında deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak hizmet alabileceğiniz gibi, whatsapp hattımızdan da ulaşabilirsiniz. İletişim formu ile destek alabilir veya çağrı merkezimizin telefonunu arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz. Tüm kanallarımız üzerinden bize ulaşarak beyaz eşya servisi hizmeti alabilirsiniz.

Servis Telefonu : 444 28 46 WhatsApp Hattı: 0535 570 61 87

BEYAZ EŞYA - KOMBİ & KLİMA TAMİR SERVİSİ

Arıza Kaydı Bırakmak İçin:
444 28 46
Beyaz Eşya Tamir Servisi Bakımı Garantili servis
Yirmi birinci yüzyılın parlayan yıldızı teknoloji olarak hayatımızdaki yerini sağlamlaştırmıştır. Eğlenceden temizliğe, temizlikten yiyeceklere, yiyecekten iletişime kadar her alanda teknolojinin kullanımı görmek mümkündür. Teknolojinin hızlı gelişmesi ile her alanda olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de büyük bir gelişme söz konusu olmuştur. Beyaz eşya sektöründe yer alan markalar arasında da kıyasıya bir rekabet ortamı doğmuştur. Beyaz eşya üretimi yapan firmalar ise kendilerini tüketicilerin ihtiyaçları ve beklentisi doğrultusunda şekillendirme yoluna gitmişlerdir. Beyaz eşya üretimi yapan firmalar çeşitlenen seçenekler karşısında birtakım politikalar ile satış oranlarının arttırmayı hedeflemişlerdir. Rekabet ortamındaki firma politikaları tüketicilerin lehine olmuştur.

Beyaz eşya sektöründe satın alma sürecinde tüketicilerin kararlarını etkileyen birçok değişken bulunmaktadır. Satın alma sürecini etkileyen bu değişkenler sosyal, kültürel, psikolojik faktörler, demografik ya da pazarlama faktörleri biçiminde olabilmektedir. Tüketicilerin tercihi kendilerine en büyük faydayı sağlayan marka yönünde olmaktadır. Satın alma sürecinde etkili olan diğer faktörler de Kişisel etkenler, ekonomik etkenler, psikolojik etkenler ve sosyolojik etkenler biçiminde karşımıza çıkmaktadır.

beyaz eşya alırken neye dikkat etmeliyiz

Tüketiciler için beyaz eşya satın almanın öncül somut nedeni; dayanıklı ev aletleri ile gündelik işlerde zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayabilmektir. Psikolojik nedenlerine inildiğinde ise tüketicinin benliğini göstermek için kullanmış olduğu cihazlar şeklinde görülmektedir. Tüketiciler beyaz eşya almak istediklerinde günümüzde evlerinin en yakınında bile birçok markanın satış noktasını bulmaları olasıdır. Piyasanın rekabet içerisinde olması çeşitli beyaz eşya markalarının da hayatımıza kendilerine her yıl farklılıklar katarak bulunmasına olanak sağlamıştır.

Beyaz eşya sektöründe, her beyaz eşya markasının piyasaya sunmuş olduğu elektronik cihaz büyük ölçüde aynı donanımı takip etmektedir. Hali hazırda beyaz eşya sektöründe piyasaya sunulan beyaz eşya cihazları: buzdolapları ve derin dondurucular, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ankastre ürünler, aspiratörler, set üstü ocaklar ve diğer pişirme grupları, termosifonlar, kombiler ve klimalar biçiminde kataloglara ayrılmıştır. Mutfak temizliği, çamaşır temizliği, ısıtma ve soğutma, pişirmenin ve beslenmenin kalitesinin arttırılması için her markanın kendi ürün yelpazesi tüketicilerine sunulmuştur.

Teknolojinin yaşadığımız yüzyıl içindeki kadar gelişmediği ya da en ilkel sayılabilecek cihazların kullanımının olduğu zamanda ev işlerinin yapılması, hijyen ve düzenin sağlanması, yemek pişirmenin ve yiyecek saklanmasının olabildiğince kaliteli olması günümüzle kıyaslandığında az verimli haldeydi. Çünkü hava koşullarına uyum sağlanması için sobaların yakılması, temizlik için büyük efor sarf edilmesi ve yiyeceklerin pişirilmesi için zahmetli süreçlerden geçilmesi zorunlu durumdaydı. Ev işlerinin bu kadar zahmetli süreçleri içermesi ise insan enerjisinin başka alanlarla aktarılmasına engel olmaktaydı. Şehirleşmenin hız kazanması, ekonomik refahın yükselmesi, eğlence ve sosyal aktivite kavramlarının ön plana çıkmasına zemin hazırlamıştır.

ariston servisi


Refah seviyemizi arttırarak iş gücünden tasarruf edilmesini, aynı zamanda yapılan işin kalitesinin de artmasını sağlayan dayanıklı ev aletleri olan beyaz eşyalar, periyodik bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Periyodik bakımları gerçekleştirilmeyen elektronik aletlerin göstermiş oldukları performansta düşüş gözlemlenmektedir. Bu nedenle beyaz eşyanın türü fark edilmeksizin muhakkak işinin ehli olan teknik servis tarafından bakımlarının yapılması önem arz etmektedir. Beyaz eşya kullanıcıların karşılaşmalarının mümkün olduğu birçok arıza söz konusu olmaktadır.

Dayanıklı ev aletlerinin yaygın kullanım alanına sahip olması, arıza ile karşılaşan tüketicilerin de ortak noktada buluşmasına neden olmaktadır. Bu sebep ile her kullanıcı muhakkak beyaz eşyasını bir ya da birden çok kez beyaz eşya servisine başvuruda bulunmuştur. Markasının ne olduğu fark etmeksizin buzdolapları ya da derin dondurucularda; yetersiz soğutma, buzlanma, yiyecekleri çürütme, gürültülü çalışma, buzdolabı ya da dondurucu kapaklarının kapanmaması, cihazdan olağandışı olarak nitelendirilebilecek seslerin gelmesi şeklinde olabilmektedir. Çamaşır makinelerinde kullanıcıların karşılaşmış olduğu problemlerden bazıları ise giysilerde deterjan kalıntılarının bulunması, cihazın titreşim eşliğinde gürültülü çalışması, istenilen yıkama programının seçilememesi, durulama programının istenilen biçimde durulamadan ya da sıkmadan çıkarması, deterjan bölmesinde köpük oluşumu, çamaşır makinesinin suyu tahliye edememesi ya da su alamaması şeklinde tezahür etmektedir.

Bulaşık makinelerinde karşılaşılan problemler ise makineye dizilmiş olan mutfak araç gereçlerinin üstünde çizikler bulunması, mutfak eşyalarının yıkamadan sonra lekeli çıkması, seçilen bulaşık yıkama programının seçilememesi, cihazın kapağının kapanmaması, deterjan bölmesinin açılmaması şeklinde görülmektedir. Kombi adı verilen kat kaloriferlerinin kullanım süresinde görülen sorunlar kombinin su akıtması, istenilen sıcak su derecesine ulaşılamaması, ateşleme yapılmaması, baca tahliye problemleri olarak karşılaşılmaktadır.


aeg beyaz eşya servisi


Isıtma – soğutma sınıflandırmasında önemli bir yer kaplayan cihazlardan olan klimalarda tüketicilerin yaşamış olduğu arızalardan en yaygını klimanın bir koku eşliğinde hava üflemesi biçimindedir. Bunun yanı sıra klimalarda soğuk hava yerine sıcak havanın üflenmesi ya da tam tersinin gerçekleşmesi, klima kapakçıklarının birbirlerine temas ederek çalışması, klima montajının hatalı yapılması ya da cihazın gürültülü biçimde çalışması olarak karşılaşılabilir. Beyaz eşyalardaki arızalar kimi zaman cihazların gösterge panelinde bulunan dijital gösterge ya da led ışıkları aracılığı ile gösterilmektedir. Tüketicilerin gözle görülür olmadığı müddetçe elektronik cihazların her problemlerini anlamları oldukça zordur. Anlaşılsa bile gerekli teknik bilgi, tamir için gereken aletler ve orijinal parçaları tedarik etmekten yoksun olunduğundan dolayı işinde uzman kişilere başvurulması zorunluluk haline gelmiştir.

kombi ve beyaz eşya servisi

Beyaz eşya kullanıcıların, cihazlarının bakımını yaptırmaları ya da arızalarını gidermek için teknik servis arayışlarına girmesi doğal bir sonuç olarak karşımıza çıkmaktadır. Beyaz eşya teknik servislerinin seçimi, bulundurdukları özellikler ve servis ustalarının nitelikleri ve benzeri faktörlerden etkilenmektedir. Tıpkı cihaz seçimi gibi beyaz eşya servisinin de seçim süreci birçok değişkenle doğrudan bağlantılıdır. İyi bir teknik servisin bulundurması gereken öncelikli özellik orijinal parçaları kullanabilmesidir.

Yan sanayi adını verilen orijinal olmayan beyaz eşya parçaları cihazlara takıldığında kısa süreli bir tamirat söz konusu olmaktadır. Bu nedenle cihazın arızasının kısa süreli giderilmesinin yanı sıra geri kalan mekanik donanımlarının da çalışma performansını etkilemektedir. Beyaz eşya servislerinin sadece orijinal parça kullanmaları da yeterli değildir; orijinal parçaları sürekli olarak stokta bulundurarak hem zamandan hem de ücretten tasarruf sağlamaları beklenmektedir. Teknik servis kurumlarının bel kemiğini servis ustaları oluşturmaktadır. Kullanılan parçalar orijinal olsa dahi yeterli teknik bilgiye sahip olmayan servis ustaları istenilen verimli tamiratı sağlamada engel olmaktadır. Eğer yetkili servis konumundaysa bayiliği yapılan markanın değil ise hali hazırda piyasada bulunan bütün cihazların teknik bilgisine sahip olunarak hizmet sağlanılmalıdır.

444 28 46 Arıza Kayıt Telefon Numarası

Beyaz eşya servisinin bir boyutu teknik bilgi, bir boyutu kullanılan parçanın kalitesi olsa da en mühim boyutlarından birini de güler yüzlü ve insancıl bir hizmet sunulması meydana getirmektedir. İyi bir teknik servis olarak nitelendirilmesi için bütünün her parçasını oluşturan halkalar hizmet öncesinde, hizmet sırasında ve hizmet sonrasında güler yüzlü, sıcakkanlı ve anlayışlı tavır sergilemeleri gerekmektedir. Beyaz eşya tamir servisi arandığında tüketicilerin aramış olduğu özelliklerden birini de servis ücretleri oluşturmaktadır. Tamir servislerinin hizmet bedelinin ortalamasına ve piyasadaki diğer servis veren kurumlardan yüksek olmayan fiyatlar sunulmalıdır. Teknik servislerin kâr elde edebilmek için şişirilmiş fiyatları sunmaları tüketicilerin uzaklaşmasına neden olmaktadır.


En iyi beyaz eşya tamir servislerinin sahip olması gereken özelliklerden söz etmişken, beyaz eşya tamir servisimizden bahsetmenin tam da sırası gelmiş bulunmaktadır. Beyaz eşya servisimiz tamamen kurumsal dayanakları olan bir teknik servistir. Türkiye’nin birçok noktasında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Faaliyet göstermiş olduğumuz illerin en çok tavsiye edilen beyaz eşya tamir servisi olmanın da haklı gururunu yaşamaktayız. Beyaz eşya tamir servisimize başvuran vatandaşlarımıza her şeyden önce en kaliteli teknik servis hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. En kaliteli hizmeti sunarken piyasa fiyatlarının oldukça altında bulunan makul servis ücretlerini sunmaktayız.

Beyaz eşya tamir servisi olarak en iyi teknik servis hizmetinin en pahalı ücretlere sahip olması gerekmediğine; en pahalı servis ücretine sahip olan servislerin de en kaliteli hizmeti sunduğu anlamına gelmediğinin farkındayız. Vatandaşlarımızı mağdur etmeyerek arızası bulunan elektronik eşyalarının arızasını mümkün olan en ideal servis ücreti ile gidermekteyiz. Beyaz eşya tamir servisi olarak bir farklılık yaratma vizyonu ile yola çıkmış bulunmaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizler için önceliklidir. Bizlere beyaz eşya tamir servisi için başvurulduğunda her marka beyaz eşyayı kendi orijinal parçaları ile değiştirmekteyiz. Yan sanayi ürünleri kullanmanın uzun vadede verimsiz sonuçlar vereceğini bilmekte ve çalışır durumdaki parçaların durumuna zarar vermeyi istememekteyiz. Bu yüzden tamirini gerçekleştirmiş olduğumuz her marka beyaz eşyanın orijinal parçalarını ürün stoklarımızda bulundurmaktayız.

Bu sayede parça tedarik etmek için servis sürecini uzatmamaktayız. Beyaz eşya tamir servisimizin bünyesinde istihdam eden servis ustalar alanında en deneyimli ve en iyi olan servis ustalarıdır. Her marka ve her tür cihazın teknik bilgisine sahiptirler. Beyaz eşya tamir servisimizden hizmet aldığınızda güler yüzlü, sıcakkanlı ve anlayışlı bir ekip ile çalıştığınızdan gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz. Ekibimizi oluşturan elemanlarımızın her biri çözüm odaklı çalışan, müşteri memnuniyetini önceleyen ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan bireylerdir. Bu sebepten dolayı hizmet öncesinde, hizmet sırasında ve hizmet sonrasında aynı güler yüzlülük ve aynı anlayış ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

444 Çağrı Merkezi Kurumsal Hizmet Güvenilir Teknik Destek

444 28 46

Beyaz eşya tamir servisimizin kurumsallığının bir sonucu olarak bizlerden hizmet alan vatandaşlarımız için bir yıl süren garanti belgesini sunmaktayız. Bir kurumun garanti belgesini sunabilirliğinin altında çeşitli sebepler yatmaktadır. Bahsedilen sebeplerden en önemlisi kaliteli bir hizmet sunulmasına duyulan güvendir. Aynı kalitenin bir belge ile kanıtlanması söz konusudur. Yapılan tamiratın, bakımın ya da işin olabilecek en iyi biçimde gerçekleştirildiğine; bir aksilik söz konusu olduğunda tüm sorumluluğun yükümlülüğünün alınılabilirliğine işaret etmektedir. Beyaz eşya tamir servisimiz sunduğu hizmetin en kalitelisi olduğunu garantilemektedir. Bir problem olması durumunda da ücret talep etmeksizin tekrar beyaz eşya tamir hizmetini vereceğimizin sözünü iletmekteyiz. Beyaz eşya tamir servisimizin kurumsallığına işaret eden diğer bir gösterge ise 444 28 46 numaralı servis iletişim telefonumuzdur. Ülkemizde “444” başlangıçlı telefon numaraları çağrı merkezlerinin en popüler hatlarıdır. 444 ile başlayan numaralar, ülkemizde sadece bir firmaya ait iletişim numarası özelliğindedir. 444 numara tahsisi yapıldığında tüm Türkiye'de başka bir firma bu numarayı alamamaktadır. 444 ile başlayan hatlarının genel yapısı; ilk olarak bir ilde alınması ve belirtilen konumda sonlandırılması, ardından da hangi illerden aranmak isteniliyorsa ilgili illerden yapılacak başvurularla alınacak hatların ilgili konuma yönlendirilmesi şeklindedir. Kısaca özetlemek gerekirse bu numaraya sahip olan firmaları aradığınızda hangi şehirden aramış olursanız olun telekom tarafından bulunmuş olduğunuz ilin santraline yönlendirilmektesiniz.

Beyaz eşya tamir servisimizin kurumsallığından söz ettikten sonra beyaz eşyalarınız için hangi faaliyetler gösterdiğimize yer vermekteyiz.

Her marka beyaz eşya cihazları için teknik servis, tamirat ve bakım hizmetini sağlamaktayız. Öncelikli büyük beyaz eşyaların tamirini gerçekleştirmekteyiz. Bu beyaz eşyalar: buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, sanayi tipi olan buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri, ankastre ürünler, fırınlar, ocaklar, kombiler, termosifonlar ve klimalardan oluşmaktadır. Beyaz eşya tamir servisi olarak aynı zamanda tüplü olmayan televizyonların da tamirini gerçekleştirmekteyiz. Diğer teknik servislerden farklı olarak bahsi geçen büyük beyaz eşyaların yanı sıra petek temizleme hizmetini de sunmaktayız.

Petek Temizleme Servisi Radyatör Temizliği Fiyatları

Petek Temizleme Fiyatları servisi
Petek temizleme hizmetine kısaca değindiğimizde; kombinin sağlamış olduğu sıcak suyun zamanla petek içinde kireçlenmelere, çamurlaşmalara ve benzeri oluşumlara sebebiyet vermesinden doğan bir gerekliliktir. Petekler her iki yılda bir uzman kişiler tarafından, petek temizleme cihazı ile temizlenmediği ve arıtılmadığı müddetçe yakıt israfına neden olmaktadır. Petek temizleme hizmeti gerçekleştirilirken petekler veya radyatörler yerlerinde sökülmemelidir. Bu iş için özel olarak kullanılan kimyasallar ise verilen hizmetin kalıcılığını pekiştirmektedir. Her beyaz eşyanızda olduğu gibi peteklerinizde de deneyimli ve işinin ehli olan servislerden hizmeti tercih etmelisiniz. Beyaz eşya tamir servisimize başvurduğunuzda – diğer beyaz eşya tamir, bakım ve onarımında olduğu gibi – en iyi ve en kaliteli hizmeti veriyor olmaktayız. Üstelik kombi bakımı ile birlikte gerçekleştirilen petek temizleme hizmetinde servis fiyatları çok daha uygun olmaktadır.

Peteklerin altı neden ısınmaz petek temizleme gereklimi

Kurumsallık, müşteri memnuniyeti, çözüm odaklılık, iş etik ve ahlakını kilometre taşları olarak belirlemiş olan beyaz eşya servisimizi seçmek için vatandaşlarımızın aklında en ufak soru işaretinin bulunmasına gerek yoktur. İşini en hızlı şekilde, en kaliteli hizmeti vererek ve arkasına yılların deneyimini alarak gerçekleştiren beyaz eşya servisimizin öncelikleri yüzde yüz memnun müşterilerdir. En kaliteli beyaz eşya servis hizmetini verirken aile bütçenizi gözettiğinizin ve kesenizden çıkan her külfetin sizler için maddi zarar; bizler için ise haksız kazanç olabileceğinin farkında olmamızdan ötürü makul fiyatlara sahip olmaktayız.

Beyaz eşyanız için en iyi olan servisi tercih etmeniz durumda bizler ile iletişime geçebileceğiniz servis iletişim telefonumuz 444 28 46 numaramızdır. Dilerseniz beyaz eşya servisimize web sitemiz üzerinden de ulaşarak sabah 08.00 ile akşam 22.00 arasında canlı destek hizmetini alabilirsiniz. Beyaz eşya tamir servisimize ne biçimde ulaşırsanız ulaşın vatandaşlarımıza aynı gün içerisinde beyaz eşya tamir servisini sunmaktayız. Arıza kaydınızı en hızlı biçimde oluşturarak servis ustalarımızı yönlendirmekteyiz. Servis ustalarımız mümkün olan en kısa sürede cihazınızı görerek en ideal servis ücretlerini sunmaktadırlar.

Dayanıklı ev aletlerinizin bozulması ya da bakıma ihtiyaç duyması veya petek temizleme servisini almak istediğiniz durumlarda yüksek servis ücretleri ödemek zorunda kalarak uzun süre beklemenize gerek olmadığını belirtmek isteriz. Türkiye’nin her yerinde kurumsal biçimde faaliyetlerini sürdüren beyaz eşya servisimiz iş etik ve iş ahlakı açısından; kaliteli tamir hizmeti açısından ihtiyacınız ve beklentilerinizi karşılamaktadır.

Beyaz eşya tamir servisimize ulaşarak evlerinizin vazgeçilmezi konumunda olan beyaz eşyalarınız için gereken en iyi servisi, en ideal ücret ile almaya bir adım atmış olursunuz. Hizmet çerçevemizi şekillendiren noktalar ile vatandaşlarımızın beklentileri örtüşmektedir. Beyaz eşya tamir servisimiz kurumsallığı, müşteri memnuniyeti, uygun servis ücret fiyatları, güler yüzlü elemanları, kaliteli servisi ile vatandaşlarımıza beklentilerini karşılayacak hizmeti sağlamaktadır. Beyaz eşya tamir servisimize gönül rahatlığı ile ulaşabilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek adına bizler ile haftanın her günü kesintisiz olarak iletişime geçerek detaylı bilgileri edinebilirsiniz.
Beyaz eşyalarınız ve aile bütçeniz için en iyi seçenek olarak beyaz eşya tamir servisi olarak daima hizmete hazır olarak sizleri beklemekteyiz.


İstanbul’un 39 ilçesine Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Vermekteyiz. Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir.Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu
Ankara’nın 9 ilçesine Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle

İzmir’in 22 ilçesine beyaz eşya servisi Hizmeti Vermekteyiz.Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Bursa’nın 5 ilçesine  beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz. işte o ilçeler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya

Bizi Antalya’nın 7 ilçesine beyaz eşya servisi için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı

Kocaeli’nin 12 ilçesine beyaz eşya servisi için bizi Arayabileceğiniz ilçeler:Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konya’nın 3 ilçesine beyaz eşya servisi tamiri tamircisi için bizi Arayabileceğiniz ilçeler:Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir 2 ilçesine beyaz eşya servisi tamircisi tamiri için bizi Arayabileceğiniz ilçeler:
Odunpazarı, Tepebaşı

Adana 4 ilçesinede beyaz eşya kombi klima servisi hizmeti vermekteyiz. Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin’de 6 ilçesine beyaz eşya tamiri servisi hizmeti vermekteyiz. Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Ayrıca Aydında Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: ; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Bosch Kombi Servisi, Bosch Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Klima Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,WhatsApp Hemen Ara