Bursa Petek Temizleme

Bursa Petek Temizleme ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


Bursa kombi petek temizleme servisi iletişim numarası

444 28 46KOMBİ PETEK ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ


Petek Temizliği Neden Önemlidir ilk önce bunu bilmemiz gerekir.

Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak petek temizliği yapılmasının önemine dikkatinizi çekiyoruz;
Kombiyi düşük derecede ayarlayarak ideal ısı elde edebilirsiniz bu sayede doğaya ve faturanıza da fayda sağlamış olursunuz ve daha konforlu ısınma sağlayabilirsiniz.

*Kombide doğalgaz sarfiyatını azaltabilirsiniz.

*Kombinin pompası daha az çalıştırılmış ve kombinin ömrü uzamış olacaktır.

*Temizlik sırasında kullanılan petek koruyucu ilaç sayesinde petek içlerinin paslanması engellenmiş olacaktır.

*Kombi petek temizlemenin faydalarından biride petek içindeki tıkanıkların açılmasını ve sıcaklığın tüm ortamı
eşit sıcaklıkta ısıtmasını sağlamasıdır.

*Peteklerin üstü ısınıyor altı ısınmıyor şikâyetlerinin nedeni petek içlerinin tıkanmasıdır. Petek tıkanmasının nedeni ise petek içinde tortuların birikmesi sonucu oluşmaktadır.

*Petek temizliği verimli ısı elde etmeniz için yapılması gereken önemli bir işlemdir. Kombi ve petek temizliği sayesinde soğuk havalarda sıcak ortam konforu sağlıyoruz.


kombi ve petek

Ancak zamanla radyatörlerin ısınmasında verim kaybı yaşanmaya başlar ve yeteri kadar ısınmadığını fark ederiz.Bunun için de kombi ve peteklerinizi servis çağırarak bakım ve temizliğini yaptırmalısınız.

Kombi bakımı, kombi yetkili servisleri tarafından sadece kombinin düzenli olarak çalış çalışmadığının kontrolü ve gerektiği durumlarda kombi parçalarının temizlenmesi işlemidir.

Petek temizliği ise; petek temizliği konusunda profesyonel firmalar tarafından ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği de içine alan kapsamlı bir iştir.

Ayrıca petek temizliği kendinizin yapabileceği bir işlem değildir. Özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir.

KOMBİ PETEK TEMİZLEME SERVİS HİZMETLERİ


Evde petek temizliğini yapmak kısa süreli geçici bir çözüm yolu olduğundan bu cihazların bakım ve temizliğini bilirkişilerin yapması gerekir. Firmamız petek temizliği konusunda, petek temizleme kimyasalı kullanarak kalıcı çözüm üretmektedir.

Kendi başınıza yapacağınız petek temizleme işleminde, petek temizleme kimyasalı ve koruyucu kimyasal kullanmanız mümkün değildir.

Petek temizleme kimyasalı ve petek koruyucu kimyasal kullanabilmeniz için petek temizleme makinesi olmazsa olmazdır. Petek temizleme makinesi sayesinde kullanılan kimyasal, gerektiği kadar ve eşit miktarda peteklere gönderilir.

Kombi bakımında ise servis ekibimiz kombinin düzenli çalışıp çalışmadığını kontrol eder. Kombinin mutfak ve banyoya sıcak su ulaşımı kontrol edilir. Kart arızası olup olmadığı kontrol edilir. Peteklere sıcak su ulaştırıyor mu kontrol edilir.


kombi ve petekTüm bu bakım temizleme işlemleri ve daha fazlasını Zeki Usta teknik servis ekibine ulaşarak sizlerde yaptırabilirsiniz. Yıllık kombi petek bakımları kış mevsimine hazırlık için herkesin yaptırması gereken bir bakım işlemidir.

Kombi ve petek temizliği ile daha verimli ve sağlıklı bir ısınma ortamı yaşamanızı sağlıyor. Kış ortasında ve soğuk hava şartlarından mağdur olmamak adına yaptırmanız gerekir.

Kombi petek temizleme servis hizmeti verdiğimiz Bursa halkının soğuk kış şartlarına hazır bulunması için servis hizmetimiz haftanın her günü hizmet vermektedir. Siz değerli tüketicilerimizin maddi olarak tasarruf sağlamasına katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Bursa ili merkeze bağlı hizmet verdiğimiz ilçeler aşağıdaki metinde yer almaktadır.

KOMBİ PETEK TEMİZLEME 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Petek temizleme fiyatları, petek sayısına göre farklılık gösterir. Aynı zamanda petek modeli ve ısıtma sistemine göre farklılıklar gösterir.

Petek modeline göre yapılan fiyatlandırmada en pahalı petek temizliği alüminyum petekler içindir. Nedeni ise, kalorifer peteği temizleme işlemi sırasında en fazla işçilik alüminyum peteklerde yapılır.

Sırasıyla döküm petekler ve panel petekler gelir. Kombi ve petek temizliği servis ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için yapmanız gereken çağrı merkezimize arıza kaydı bırakmanızdır.

Çağrı merkezimiz ( 444 2 846 ) aracılığı ile cihaz hakkında detaylı bilgi vererek ve 2019 yılı en güncel servis ücretleri hakkında bilgi alabilir ve servis desteği alabilirsiniz.

kombi ve petek

Kombi ve petek temizliğinin yapılması hem peteklerinizin hem de kombinin ömrünü uzatır. Petek temizleme çalışması sayesinde, ileride oluşabilecek ufak su kaçakları, ısıtmama gibi arıza oluşumları engellenmiş olur.

Peteklerin içindeki metal kısmı koruyucu ilaç, içindeki kimyevi yağ oranı zarar görmeden petek temizleme çalışması ile temizlenir.

Ancak Zeki Usta teknik servis ekibimiz, petek temizliği yaptıktan sonra tekrar koruyucu ilacı kalorifer tesisatının içine dökerek peteklerin korunmasını sağlamaktadır.

Kombi petek temizliğinde artık eski yöntemler kullanılmamaktadır.

Petek ve kombi yerinden sökülmeden temizliği adresinizde yapılır. Üstelik temizleme makineleri evinizde herhangi bir kirliliğe yer bırakmaz.

Bursa kombi ve petek temizleme hizmeti verdiğimiz ilçeler:

Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak


Bursa Petek Temizleme

Bursa Petek Temizleme ile ilgili tüm detaylar için tıklayın