Bursa Klima Servisi

Bursa Klima Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


Bursa Klima Bakım Servisi


Klima bakımları
oldukça önemli bir faktördür. Özellikle de yıllardan beri sizlere hizmet sağlayan yeri gelince bulunulan ortamı serinleten yeri gelince de bulunulan ortamı ısıtan klimalarımız gerçekten bizler için oldukça önemli bir yere sahiptir.
Klima bakımlarınızı rutin olarak gerçekleştirdiğiniz takdirde ani olarak bozulmaları engelletecektir ve sizleri zor durumda bırakmayacaktır. Klima bakımları da yalnızca yetkili servis tarafından gerçekleşmez. Birçok özel teknik servisler de klima bakımlarınızı gerçekleştirebilir. Fakat bunda da klima tamiri başlıklı yazımızda da bahsettiğimiz gibi her teknik servise güvenilmez. İyi bir araştırma sonucuyla birlikte sizler de yetkili servislere çok fazla para vermeden özel teknik servislere klima bakımınızı gönül rahatlı ile yaptırabilirsiniz.

Eğer sizler de profesyonel ekip arkadaşlarımız ile çalışmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak çağrı merkezimize kayıt bırakabilir ve aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki ARÇELİK TAMİR SERVİSİ BURSA başlıklı yazımız da sizler için yararlı olabilecek bilgiler bulunmaktadır. Tıklayarak göz atabilirsiniz.Bursa Klima Bakım Önemi


Klimalar hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Klimalar sayesinde bulunulan ortam ısınabilir, soğutulabilir, ortamdaki hava temiz havaya çevrilebilir. Birçok güzel etkilere sahip klimaların bakımını yaptırdığımız da bizlere ne gibi fayda sağlar, klima bakımının önemi nedir? Sorularına cevap bulalım dilerseniz.Bakımı yapılan klimalar büyük arızları önleyeceğinden sizleri büyük masraflardan kurtaracaktır. Aynı zaman da bakımı yapılan klimalar daha verimli çalışacağından dolayı faturalarınızda ekstra bir artış olmayacaktır. Bunun gibi birçok faydası olan klima bakımınızı yaptırmanız oldukça önemlidir.

Klimalarınızın markası her ne olursa olsun bizler her daim klima bakımınız en profesyonel şekilde gerçekleştireceğimizden kuşkunuz olmasın. Sizler de bizler ile çalışmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki SAMSUNG TAMİR SERVİSİ ANKARA başlıklı yazımız da işinize yarabilecek bilgiler bulunmaktadır. Tıklayarak göz atabilirsiniz.Bursa Klima Bakım Nasıl Yapılır?


'Bursa klima bakımı nasıl yapılır?' dediğinizi duyar gibiyim. Gelin birlikte sorularınıza yanıt bulalım. Bursa da yaşıyorsanız hava şartlarından dolayı klima bizler için çoğu zaman bir kurtarıcıdır. Klima bakımı kaliteli özel teknik servisleri ve yetkili servisler tarafından da aynı işlemler sağlanarak yapılmaktadır.


• İç ünite kimyasal ilaçlarla yıkanmalıdır ki derinlemesine bir temizlik sağlansın.
• İç ünite fan kanatçıkları titiz bir şekilde temizliği sağlanmalıdır.
• İç ünite filtresi dikkatli bir şekilde temizlenmelidir.
• Gaz ölçümleri yapılıp, eksik gaz var ise ilave edilmelidir.
• Elektronik kartın tozları itina ile temizlenmelidir.
• Elektrik kablo bağlantı uçlarına bakılarak kontrol sağlanmalıdır.
• Ardından dış ünite kimyasal ilaçlarla yıkanmalıdır.
• Daha sonra drenaj tavası ve borusu temizlenmelidir.
• Dış ünite de alçak ve yüksek basınç kontrolü yapılarak test edilmelidir.
• Bakır boru bağlantıları kontrol edilmelidir.


Klima bakımı Bursa servisimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sizler de bu kaliteli servisten yararlanmak için 444 2 846 nolu telefon üzerinden bizleri arayarak arıza kaydı bırakabilirisiniz.

Dilerseniz bir önceki Hotpoint Ariston Servis Ücretleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bursa Açelik Klima Tamir Servisi 444 2 846 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler:
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak


Bursa Klima Servisi

Bursa Klima Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın