Antalya Beko Servisi

Antalya Beko Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın

Antalya Beyaz Eşya

Antalya Beyaz Eşya ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


ANTALYA / KEPEZ BEKO SERVİSİ İÇİN;

444 2 846

KEPEZ BEKO SERVİSİ

Beko, Türkiye'nin yeni sanayileşmeye yüz tuttuğu dönemler de 1950 li yıllar da kurulmaya ve hizmet vermeye başlamıştır.

Beyaz eşya sektöründe üretim yapmaya başlamış ve bir süre sonra da dünya markası haline gelmiştir.

Kepez Antalya ilçeleri arasın da en kalabalık nüfusa sahip ve aynı zaman da Türkiye'nin dört bir yanın da olduğu gibi beyaz eşya kullanım oranı da oldukça artmaktadır.

Antalya, yaz ayların da hissedilen sıcaklık oranının bir hayli fazla olmasından kaynaklanmakla birlikte;

buzdolabında soğuk yiyecek ve içecek tüketme ihtiyaçlarımızı,çamaşır makinesi aynı gün içerisin de çamaşırlarımızı yıkama ihtiyaçlarımızı ve bulaşık makinesi de, toplu yaz misafilerin de zamandan tasarruf yapmamızı sağlamaktadır.

Beko marka elektronik cihazlarınız da ilgilendiğimiz ürünlere bakacak olursak;

-BEKO buzdolabı servisi, tamircisi
-BEKO çamaşır makinesi servisi, tamircisi
-BEKO bulaşık makinesi servisi, tamircisi

olarak sizlere hizmet imkanı tanımaktayız.

Kepez, beyaz eşya cihazlarınız da kuruldukları ve kullanıma ilk başlandığı günden itibaren kullanım kılavuzuna bağlı olarak kullanılmalıdır.

Beko, buzdolabı yiyeceklerimizi daha uzun süre muhafaza etmek; çamaşır makinesi kıyafetlerimizi daha hijyenik ve daha kısa sürede yıkamamız için; bulaşık makinesi hem su tasarrufu hem de zamandan tasarruf etmemizi sağlamaktadır.

Kepez Antalya da nüfus açısından oldukça yoğun olmakla birlikte bizler de Kepez bölgesinde ulaşımımıza hız katarak ve sizlerinde vaktinin değerini bilerek, işlem sağlamaktayız.

Ayrıca Kepez Beyaz Eşya Tamircisi Arıza Tamir Servisi adlı içeriğimizi inceleyerek daha detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz.

KEPEZ BEKO BUZDOLABI SERVİSİ

En Yakın Kepez Buzdolabı Servisi için doğru yerdesiniz. Beyaz eşya içerisin de kullanmış olduğunuz buzdolabınız için sizlere anında ulaşım sağlayarak hizmet sağlamaktayız.

Kepez buzdolabı servisi olarak hizmetlerimiz;

Buzdolabı Tamiri
Buzdolabı Anakart Tamiri
Buzdolabı Motor Tamiri
Buzdolabı motor yanması,Buzdolabı motor değişimi
Kondansatör arızası, tamiri
Buzdolabı gaz dolumu

Buzdolabı yıllık bakım
larını ise yılda iki defa olmak üzere tavsiye etmekteyiz.

Beko Buzdolabı yıllık bakımlarında;

Ev ve iş yerlerin de ofis ortamların da okullarda kantinler de işletmeler de ve daha bir çok alan da buzdolabı kullanılmaktadır.

Aynı zaman da buzdolabı yıl içerisin de bozulma veya arızalanma yavaş yavaş meydana gelmektedir.

Bizler yıl içerisinde arızaya geçmeden önce yılda iki defa bakımlarının yapılması gerektiğini önermekte ve de yıllık bakımlarının sırasında arıza tespitlerini de kolayca gerçekleştirmekteyiz.

Buzdolabı her marka ve modele göre değişim gösterse de arızalanmalar meydana gelebilmekte ve bunu önlemenin en güzel yolu ise yılda iki defa bakım yaptırmaktan geçmektedir.

Buzdolabı arızalanmalarına genel olarak değinecek olursak;

*Buzdolabı soğutma yapmıyor

*Buzdolabı kötü koku yayıyor

*Buzdolabı gürültülü çalışıyor

*Buzdolabı kapağı kapanmıyor

*Buzdolabı uyarı veriyor

*Buzdolabı derecesi düşme yapmıyor

*Buzdolabı derecesi düşmüyor

*Buzdolabı buzlanma yapıyor

*Buzdolabı sürekli olarak çalışıyor

*Buzdolabı çalışma yapmıyor


gibi ve daha bir çok arıza problemleriniz de sizlere her zaman yardım ve destek sağlamaktayız.

Ayrıntılı olarak hazırlamış olduğumuz; Kepez Buzdolabı Tamircisi Antalya adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

KEPEZ BEKO ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ / TAMİRCİSİ

Modern dünya insanının buluşlarından olan ve bizler için günümüz de halen rahatlık ve konfor imajı yaratan
beko çamaşır makinelerimizin gün geçtikçe daha da teknolojik bir hal almaya devam etmektedir.

Yakın geçmiş dönemlerimiz de hemen hemen bir çoğu tek renk ve amacı sadece kıyafet yıkama olurken günümüz de renk tip model ve marka ölçütlerine göre ayrılmakta ve bununla bağlı olarak da hassasiyeti artmaktadır.

Beko Kepez çamaşır makinesi taşınma, yer değiştirme, kullanım ömrünün bitmesi,garanti kapsamı dışın da kalması kullanıcı hataları veya teknik arızalanmalar ve parça çürümelerinden dolayı bozulmalar veya arızalanmalar meydana gelmektedir.

Beko Çamaşır makinesi kullanımların da ise, herhangi bir taşınma sonrasın da da bağlanması gerekiyorsa bunu işini bilen bir kişinin yapması gerekmektedir.

Beko Çamaşır makinesine fazla yük yüklenirse ne olur?

Çamaşır makinesine haddinden fazla yük yüklenmesi durumların da ise kazanı düşecek veya kazanı duracak gibi problemler meydana gelmektedir.

Çamaşır Makinesi Kıyafetleri Yırtıyor ?

Beko çamaşır makinesi fazla yük yüklenmesinden dolayı kazanın da problemler meydana geleceğinden bahsetmiştik.

Beko Çamaşır makinesi zaman aşımına uğramasından kaynaklanan kazanında sivrileşme ve dağılma problemleri görülmekte ve buna bağlı olarak kıyafetler de dağılma veya yırtılmalar meydana gelmektedir.

Çamaşır makinesi, monyaj/onarım/bakım işlemleriniz de sizlere her zaman aynı gün içerisinde hizmet sağlamaktayız.

Beko çamaşır makinesi
2.el alımlarınız da veya garantisi bittiği durumlar da, taşınma gibi durumlarınız da montaj işlemleriniz de aynı gün ve hızlı bir ulaşım sağlayarak yerinde hizmet sağlamaktayız.

Ayrıca En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

KEPEZ BULAŞIK MAKİNESİ TAMİR SERVİSİ


Kepez buklaşık makinesi özellikle işletmeler de kafe,loknata gibi aynı zaman da evlerimiz de ve işyerlerimiz de büyük kurtarıcımız olarak sayılmaktadır.

Kepez bulaşık makinesi, tamir,onarım,bakım hizmetleri sağlamaktayız.

Beko bulaşık makinesi jonta değişimi,kablo arızası,bulaşık makinesi beyin arızası,bulaşık makinesi motor arızası,ısıtıcı rezidans ayarlaması,ve daha bir çok ihtiyaçlarınız da kepez beko bulaşık makinesi tamir servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Antalya Kepez semtin de en hızlı ve en güvenilir servis olarak hizmet sağlamaktayız.

Yerinde hizmet sağlayan uzman kadromuz ile birlikte yapılan her işlem güvence altında yapılarak herhangi bir sorun da da sizlere her zaman destek sağlamaktayız.

Kepez / Antalya da yaşıyor ve beyaz eşya cihazlarınız da meydana gelen sorunlar da canlı destek almak istiyorsanız www.bulservisi.com.tr adresinden 7/24 olarak canlı destek alabilir ve arızanız hakkın da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yerin de beyaz eşya servisi
hizmeti sağlayarak, çağrı merkezi hatlarımızdan bizlere ulaşım sağladığınız da ustalarımız, uzman ekip ve kadromuz sizlerin sorununu aynı gün içerisin de hem de vakit kaybetmeden gerçekleştirmektedirler.

Kepez bulaşık makinesi arızalanmaların da en fazla karşılaştığımız sorunlara değinecek olursak;

Beko Bulaşık makinesi çalışmıyor,bulaşık makinesi orijinal parça değişimi, bulaşık makinesi orijinal yedek parça fiyatları,bulaşık makinesi pervanesi dönmüyor,bulaşık makinesi temiz yıkama gerçekleştirmiyor, bulaşık makinesi deterjanı eritmiyor, bulaşık makinesi tamir fiyatları gibi konular da bizlere ulaşarak her zaman yardım ve destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tamircisi adlı içeriğimizi inceleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
KEPEZ YERİN DE BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Antalya Kepez bölgesine oldukça hakim olan uzman kadro ve ekbimizle birlikte bizleri konfor seviyesine ulaştıran ve bozduldukları anda bizler için oldukça önem arz eden Kepez beyaz eşyalarımız evlerimizin en güzel köşesinde yerlerini almaya devam etmektedirler.

Kepez beyaz eşya servisi olarak prensiplerimiz;


-Müşteri memnuniyetine önem veren

-Müşteriyi garanti altına alarak işlemlerini yapan

-Müşteriye güler yüzle ve anlayışla karşılayan

-Beyaz eşyalarınız da her ne sorun olursa olsun çözüm odaklı çalışan u
zman ekip ve kadromuzla birlikte sizlere hizmet ve destek sağlamaktayız.

Kepez beyaz eşya elektronik cihazlarınıza müdahale eden ekip ve kadromuz tamamen alanın da uzman ve bu işler de yeteri kadar tecrübeye sahip olan uzman ekip ve kadromuzla birlikte sizlere hizmet ve destek sağlamaktayız.

Kepez beyaz eşya servisi o
larak yerinde tamir / bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Beko beyaz eşya elektronik cihazlarınız da meydana gelen her türlü problemleriniz de sizlere her zaman çare olmaya devam etmekteyiz.

Antalya bölgeye olan hakimliğimiz ve sizlerin de vaktinin ne kadar değerli olduğunu bilmemizden kaynaklanan rutinlerimiz de sizleri de önemseyerek işlemlerimizi gerçekleştirdiğimizi belirtmek isterim

Kepez beyaz eşya cihazlarınız da meydana gelen her türlü arızalanmalarınız da bizlere arayarak ulaşabilir, detaylı bilgi alabilir ve de aynı gün içerisin de tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıntılı olarak hazırlamış olduğumuz En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

KEPEZ BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ / SERVİS ÜCRETLERİ

Kepez beko beyaz eşya servisi olarak yerinde servis hizmeti sağladığımızdan bahsetmiştik, buna bağlı olarak da sizlere en hızlı ulaşım sağlayabilmekte ve sizlerin konfor ve refah seviyesini yükselten beyaz eşyalarınızı aynı gün içerisinde kullanımını sağlayabilmektesiniz.

Beyaz eşya tamir / bakım veya onarım işlemlerinizden sonra, sizlere yapılan işlemler hakkında mutlaka makbuz veya fiş vermekteyiz.

Siz değerli tüketicilerimizi önemsiyoruz. Lütfen sizler de haklarınızı bilerek işlemleriniz gerçekleştirmeyi unutmamalısınız.

Yapılan işlemlerden sonra aldığınız fişleri 1 yıl boyunca saklamalısınız.

Beyaz eşyalarınız da meydana gelen arızalanma sonrasında parça değişimleriniz de Beko orijinal parçalarla değişim yapmakla birlikte değişim yapmış olduğumuz parçalara da 1 yıl garanti imkanını sizlere sunmaktayız.

Sizlere vermiş olduğumuz yapılan onarım/bakım/ tamir işlemlerinden, sonra verilen makbuz veya fiş ibarelerinde ;

İşi yapan kişinin ismi soy ismi kaşesi veya imzası yapılan işlemler, müşterinin adı soy adı ödediği mebla aldığı hizmet ve kalitesi yer almaktadır.

Herhangi bir sorunda veya arıza tekrarlanmalarınız da bizlere bu makbuzdan ulaşarak tekrar talep edebilir ve bizler de sizlere, yapılan işlem sonucu kontrol için aynı hız ve kalite de hizmet ve destek hizmetini sağlamaktayız.

Ayrıca Beyaz Eşya Tamir Servisi adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Antalya ilçe ve semtleri

Muratpaşa Mahalleleri

• Altındağ Mahallesi
• Altınovayenigöl Mahallesi
• Bahçelievler Mahallesi
• Balbey Mahallesi
• Barbaros Mahallesi
• Bayındır Mahallesi
• Cumhuriyet Mahallesi
• Çağlayan Mahallesi
• Çaybaşı Mahallesi
• Demircikara Mahallesi
• Deniz Mahallesi
• Doğuyaka Mahallesi
• Dutlubahçe Mahallesi
• Elmalı Mahallesi
• Ermenek Mahallesi
• Etiler Mahallesi
• Fener Mahallesi
• Gebizli Mahallesi
• Gençlik Mahallesi
• Güvenlik Mahallesi
• Güzelbağ Mahallesi
• Güzeloba Mahallesi
• Güzeloluk Mahallesi
• Haşimişcan Mahallesi
• Kılınçarslan Mahallesi
• Kırcami Mahallesi
• Kışla Mahallesi
• Kızılarık Mahallesi
• Kızılsaray Mahallesi
• Kızıltoprak Mahallesi
• Konuksever Mahallesi
• Mehmetçik Mahallesi
• Meltem Mahallesi
• Memurevleri Mahallesi
• Meydankavağı Mahallesi
• Muratpaşa Mahallesi
• Sedir Mahallesi
• Selçuk Mahallesi
• Sinan Mahallesi
• Soğuksu Mahallesi
• Şirinyalı Mahallesi
• Tahılpazarı Mahallesi
• Tarım Mahallesi
• Topçular Mahallesi
• Tuzcular Mahallesi
• Üçgen Mahallesi
• Varlık Mahallesi
• Yenigün Mahallesi
• Yeşilbahçe Mahallesi
• Yeşildere Mahallesi
• Yeşilköy Mahallesi
• Yeşilova Mahallesi
• Yıldız Mahallesi
• Yüksekalan Mahallesi
• Zerdalilik Mahallesi
• Zümrütova Mahallesi

Kapez Mahalleleri

• Ahatlı Mahallesi
• Altıayak Mahallesi
• Altınovadüden Mahallesi
• Altınovaorta Mahallesi
• Altınovasinan Mahallesi
• Atatürk Mahallesi
• Avnitolunay Mahallesi
• Ayanoğlu Mahallesi
• Baraj Mahallesi
• Barış Mahallesi
• Beşkonaklılar Mahallesi
• Çamlıbel Mahallesi
• Çankaya Mahallesi
• Demirel Mahallesi
• Duraliler Mahallesi
• Düdenbaşı Mahallesi
• Emek Mahallesi
• Erenköy Mahallesi
• Esentepe Mahallesi
• Fabrikalar Mahallesi
• Fatih Mahallesi
• Fevziçakmak Mahallesi
• Gazi Mahallesi
• Göçerler Mahallesi
• Göksu Mahallesi
• Gülveren Mahallesi
• Gündoğdu Mahallesi
• Güneş Mahallesi
• Habipler Mahallesi
• Hüsnükarakaş Mahallesi
• Kanal Mahallesi
• Karşıyaka Mahallesi
• Kazımkarabekir Mahallesi
• Kepez Mahallesi
• Kuzeyyaka Mahallesi
• Kültür Mahallesi
• Kütükçü Mahallesi
• Mehmetakifersoy Mahallesi
• Menderes Mahallesi
• Özgürlük Mahallesi
• Santral Mahallesi
• Sütçüler Mahallesi
• Şafak Mahallesi
• Şelale Mahallesi
• Teomanpaşa Mahallesi
• Ulus Mahallesi
• Ünsal Mahallesi
• Yavuzselim Mahallesi
• Yeni Mahallesi
• Yenidoğan Mahallesi
• Yeniemek Mahallesi
• Yeşiltepe Mahallesi
• Yeşilyurt Mahallesi
• Yükseliş Mahallesi
• Zafer Mahallesi
• Zeytinlik Mahallesi

Konyaaltı Malleleri

• Akkuyu Mahallesi
• Altınkum Mahallesi
• Arapsuyu Mahallesi
• Aydınlık Mahallesi
• Bahtılı Mahallesi
• Çakırlar Mahallesi
• Demircilik Mahallesi
• Gökdere Mahallesi
• Gürsu Mahallesi
• Hurma Mahallesi
• Kuruçay Mahallesi
• Kuşkavağı Mahallesi
• Liman Mahallesi
• Mollayusuf Mahallesi
• Öğretmenevleri Mahallesi
• Pınarbaşı Mahallesi
• Sarısu Mahallesi
• Siteler Mahallesi
• Suiçecek Mahallesi
• Toros Mahallesi
• Uluç Mahallesi
• Uncalı Mahallesi
• Yeni Mahallesi
• Zümrüt Mahallesi


Antalya Manavgat Semtleri

• Çolaklı • Kızılot • Manavgat • Merkez Köyler • Side • Taşağıl

Manavgat Semtleri
Antalya Manavgat Mahalleleri

• Aşağıhisar Mahallesi • Aşağıpazarcı Mahallesi • Aydınevler Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Bekirler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çağlayan Mahallesi • Emek Mahallesi • Eskihisar Mahallesi • Evrenseki Mah • Hacıhatip Mahallesi • Ilıca Mah • Karaevli Mahallesi • Kasaplar Mahallesi • Kavaklı Mahallesi • Kaymaz Mahallesi • Kemer Mahallesi • Merkez Mahallesi • Mihrap Mahallesi • Milliegemenlik Mahallesi • Mimarsinan Mahallesi • Örnek Mahallesi • Salkımevler Mahallesi • Sanayi Mahallesi • Sarılar Mah • Selimiye Mahallesi • Sorgun Mahallesi • Şelale Mahallesi • Yalı Mahallesi • Yayla Mahallesi • Yukarıhisar Mahallesi • Yukarıpazarcı Mahallesi

Antalya Alanya Mahalleleri
• Akdeniz Mahallesi
• Babaoğlu Mahallesi
• Bektaş Mahallesi
• Bilaller Mahallesi
• Büyükhasbahçe Mahallesi
• Büyükyer Mahallesi
• Camialanı Mahallesi
• Cumhuriyet Mahallesi
• Çarşamba Mahallesi
• Çarşı Mahallesi
• Dinek Mahallesi
• Fatih Mahallesi
• Fığla Mahallesi
• Fuğla Mahallesi
• Güllerpınarı Mahallesi
• Hacet Mahallesi
• Hacımehmetli
• Hisariçi Mahallesi
• Kadılar Mahallesi
• Kadıpaşa Mahallesi
• Kale Mahallesi
• Kızlarpınarı Mahallesi
• Küçükhasbahçe Mahallesi
• Merkez Mahallesi
• Obagöl Mahallesi
• Pamukyeri Mahallesi
• Sanayi Mahallesi
• Saray Mahallesi
• Saraybeleni Mahallesi
• Sugözü Mahallesi
• Şekerhane Mahallesi
• Telatiye Mahallesi
• Tepe Mahallesi
• Tophane Mahallesi
• Yanıklar Mahallesi
• Yasirali Mahallesi
• Yeni Mahallesi
• Yenidamlar Mahallesi
• Yukarı Mahallesi

Antalya Beko Servisi

Antalya Beko Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın

Antalya Beyaz Eşya

Antalya Beyaz Eşya ile ilgili tüm detaylar için tıklayın