Ankara Televizyon Tamiri

Ankara Televizyon Tamiri ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


Servis Kaydı İçin;
444 28 46


Bizlerin hayatını kolaylaştırmak için teknolojik aletler üretilmektedir. Bunlardan en önemlisi olan asansördür. Asansör 1853 yılında başlayan New York'taki Peter Cooper Cooper Birliği Vakfı inşaatında yer almış ve o günden itibaren asansörden memnun kalan insanlar hastanelere binalara iş yerlerinde yapılmasını istemişler öyle öyle günümüzden nam salan asansör cihazları bizler için vazgeçilmez hala gelmiştir. Asansör boşluğu ilk güvenli asansörden dört yıl önce yapılmıştır.

Ankara Asansör Firması 444 28 46


Asansörde en önemli olan huşulardan birisi ise asansör yönetmenliğinin yönetme şeklidir. Asansör denilince akla insan ile eşyaların yani yüklerin veya sadece yüklerin taşınmasında kullanılan asansörlerin, insanın can ile mal güvenliğini tehdit etmeyecek bir şekilde yapılması ve kullanılması sağlamak için, çevreyi korumak üzere tescili ve işletilmesi, bakımı, tamiri ve tamiri yapıldıktan sonra garanti altına alınması ve satış sonrası hizmetleri denetimi yapılması aynı zamanda asansörlerin iyileştirilmesi ile ilgili uyulması gereken hususlar vardır. Bir önceki yazdığımız makaleyi Viessmann kombi klima teknik servis okumanıız tavsiye ederiz.

ANKARA ASANSÖR BAKIM FİRMASI

Ankara Asansör Firması 444 28 46
Asansör bakımı sırasında neler yapılması gerekmektedir;
1) Asansörlerin tesisatlarına yağlanma işlemi yapılması gerekmktedir.
2) Asansör tesisatlarının kontrolleri yapılması gerekmektedir.
3) Asansörde her hangi bir arızalanma olaylarına karşı kurtarma çalışmalarının düzenlenmesi gerekmektedir.
4) Asansörlerin kontrolü yapıldıktan sonra tesisat düzenlemesi ve ayarlanması gerekmektedir.,
5) Asansörleri kullanma anlarında yada eski olan asansörlerin tesisattaki yıpranmalara karşı meydana gelebilecek her hangi bir soruna karşı onarım işlemi yapılması yada değişimi yapılması gerekmektedir.

Asansörler nerelerde kullanılır; bina içerisinde kullanılması, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde iş yerlerinde, üst geçitlerden yoldun karşı tarafına geçmek için engelli insanlar merdivenlerle yürümesinler diye bir çok asansör yapılır, fabrikalarda kullanmaktadır.

Bizler Ankara asansör firması olarak siz değerli müşterilerimizin en önemli kullandığı araç gereçlerin yani Asansör cihazlarının tamirini, bakımını, onarımını, montajını, imalatını yapmaktayız. Bizler sizler için haftanın pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, cumartesi, Pazar günleri de olmak üzere sizlerin her ihtiyacınızda yanınızda olmak için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Bulservisi sitemizi incelemek için linke tıklamanız yeterli.

ANKARA ASANSÖR FİRMALARI


Ankara Asansör Firması 444 28 46
Hayatımızda karşılaşacağımız Asansör arızalarında bilmeniz gereken konular;
Asansör sık sık sigorta attırıyorsa hiç hareket etmiyor; Genellikle bu sorunların nedeni ise kontaktördür. Kontoktörün kontakları değişmesi gerekmektedir yaklaşık 45 yada 1 saat arasında işlem tamamlanabilir.

Asansörler, kullanım amaçlarına göre ve kullanılış biçimlerine göre yük ve insan asansörleri; hidrolik, el, hidro elektrik ve elektrik asansörleri gibi çeşitlere ayrılır.

Son yıllarda meydana gelen nüfus artışları ve gelişen teknoloji ile birlikte artık daha yüksek katlı apartmanlar ve daha yüksek katı binalar yapılmaktadır. Bu yüksek katlı binaların olmazsa olmaz parçalarıdır asansörler. Ankara Asansör Tamircileri makalemizi detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

Asansörler sayesinde çok katlı yüksek binaların en üst katlarına kadar kısa bir süre içinde çıkılabilmektedir.

Asansörlerin yüksek katlı binalarda sağlıklı bir şekilde çalışması bu nedenle çok önemlidir. Asansörde meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda üst katlara yürüyerek çıkmak çok yorucu olacağı için asansör bakım konusunu çok önemli bir husustur.

Asansörlerinize düzenli olarak asansör bakım çalışmalarını yaptırmanız halinde beklenmeyen arızalarla karşılaşma durumunuz azalmaktadır. asansör bakım, belirli aralıklarla binanızda yer alan asansörlerinizin bakımını gerçekleştirerek asansör arızalarını en az seviyeye indirmektedir.

Asansörlerin genellikle binanın en üst bölümünde bulunan asansör daireleri vardır. Fakat yeni asansörlerde makine dairesiz asansörler bulunmaktadır. Dairesiz asansörler, bina içlerinde kullanılabilir mekân ve alan artışı gibi avantajları sunmaktadır.

Ankara'da Asansör Bakım Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, YenimahalleAnkara Televizyon Tamiri

Ankara Televizyon Tamiri ile ilgili tüm detaylar için tıklayın