Arıza kaydı için telefon numaramız
444 2 846


ECA KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR

Isıtma ve soğutma olarak günlük hayatımızın hemen her alanında kullandığımız kombilerimiz bakımları düzenli olarak yapıldığında çok daha uzun ömürlü olacaktır. ECA Kombi en çok tercih edilen markalar arasında yerine almaktadır. Sebebi ise verimli çalışması ve enerji tasarrufu sağlamasıdır. Peki bu kombinin genel bakımı güvenli bir şekilde nasıl yapılır ?


Bakım işlemi gerçekleştirilirken temizlik ve güvenlik önlemleri alınarak ustanın sağlıklı bir şekilde kombi bakımını yapması gerekir.

Profesyonel ekibimiz kombi bakımlarını her yıl düzenli olarak 6 ayda bir kez yaptırılmasını önermektedir. Aksi taktirde kombilerin biriken kirli suyu, tozun vs. kombinize zarar vereceğini ve kombi arızasına sebep olacağını belirtmektedirler.

Genel bakımları yapılmayan kombileriniz arıza giderilmeyecek duruma geldiğinde veya her defasında arıza oluşturduğunda size yüksek meblağlar olarak dönecektir kombi değişimine kadar büyük sorunlara sebep olacaktır.

ECA kombi bakımı yapılırken kirli suyun tahliye edilmesi gerekir. Gaz ayarları kontrol edilir. ECA kombiler yeni nesil kombilere uygun yakıt tasarrufu açısından diğer kombilere oranla daha yüksek performansla çalışır.

Tüm kombilerin performansı zamanla azalma olmaktadır. Bu sebeple kontrol edilmeli ve cihazın kullanım ömrü açısından daha az sorunla karşılaşmak için kışa hazır hale getirilmelidir.

Bu da ancak yıllık bakım sistemleri ile gerçekleştirilir. Kombiler yapısı itibarı ile karmaşıktır. Güvenliğiniz açısından kombinize kendiniz müdahale etmemeli servis çağırarak işinde uzman personel ile sağlıklı bir bakım gerçekleştirmelisiniz.

ECA KOMBİ YILLIK BAKIM ÜCRETİ/FİYATLARIECA kombi sektörün ileri gelen kombi markalarından biridir. ECA kombileri her çevreye ve ortama uygundur. ECA kombilerin bakımı kolay ve uygundur . Parça onarımı ve ya değişimi kısa zamanda yapılır ve çok da uygundur.

Bakım hizmetimiz sadece görünüş itibari ile sınırlı kalmayıp ayrıntılı bakım yapılmaktadır. Kombi bakımı yanında petek bakımı yaptırılmasını da öneriyoruz. Daha sonra ki zamanlar da olası bir arıza ile karşılaşmamanız için kaliteli kontrol noktası hizmet açısından önemlidir.

Genel kombi bakımınızı Kampanya dahilinde 90 TL ye yaptırabilirsiniz. Bakım sonrasını fişinizi servisimizden temin ederek yıl içerisinde olası bir arıza durumunda tekrar hizmet alabilirsiniz. Periyodik bakım konusunda kombinize yapılacak işlemler ;
Kombinizin sıcak su ve soğuk su akışlarının düzenli olup olmadığı kontol edilir
Temizliği yapılır içerisindeki toz ve kirden arındırılır
Kombinizin kirli suyu boşaltılır ve kombiye su alınır
Filtresi kontrol edilir
Emniyet kontrolleri yapılır, karşınıza çıkabilecek olası problemler engellenmiş olur.

B
unun için de mutlaka periyodik bakımlar için size en yakın servisimize kolayca ulaşabilmeniz için Çağrı Merkezimiz ile iletişim kurmanızı rica ediyoruz. 444 2 846

Peki kombiniz arızalı değil düzgün çalışıyor neden bakım yaptırmalıyız diye sorabilirsiniz?


ECA kombiniz size en uygun performansı sunacaktır fakat her yıl bakımı yapılmayan kombiler yüksek performansı giderek azalmaktadır ve bu azalma bir çok sorunu da beraberinde getirecektir. Suyunun bakımı, içerisinde ki birikmiş tozların zamanla hava akışına engel olması kombinizin zamanla ısıtma zorluğu ile karşı karşıya kalmasına sebep olacaktır.

KOMBİ PETEK TEMİZLEME İLE ISI TASARRUFU


Ev ve iş yerlerinizde kış şartlarında ve soğuk geçen aylarda peteklerinizin içinde dolaşım yapan suyun zamanla doğal gaz ile oluşan kirliliğe sebep olduğunu biliriz fakat dıştan gözle görülmeyen kirli su toz ile birleşerek yapışkan bir hal alacaktır ve petekleriniz iç temizlenmeye ihtiyaç duyacaktır.

Temizliği yapılmayan petekleriniz suyun daha az geçiş sağlamasına ve ısıtma da problemler yaşamanıza sebep olacaktır. Peteklerinizin sorunsuz şekilde ortamınızı ısıtmasını istiyorsanız deneyimli ekibimizden destek alarak temizleme işlemini yaptırabilirsiniz.Peteklerin metal kısmının korunması için içerisinde ki yağın tamamen temizlenmemesi gerekir. Tesisat suyu boşaltılırken bu içerisinde bulunan yağ oranının azaltılmamasına dikkat edilir.

Özenle temizlenen petekleriniz uzun süre ısıtma da yardımcı olacaktır. Kombi ve petek temizliği basınçlı ve ilaçlı araçlarımız bir saat içerisinde temizliği yapılmaktadır.

Yapılan bu temizlik için sadece petek üzerinden % 15 tasarruf sağlamaktadır. Kombi temizliği için kombi içinde bulunan su tankının kirli suyunun boşaltılarak temizlenmesi gerekir.

Kombi içinde toz var ise tozlar temizlenerek kombinin performansı artırılır. Aynı şekilde peteklerde olduğu gibi kombi temizliğinde en az % 15 ile % 20 arasında bir tasarruf söz konusudur.
eteklerin içerisinde bulunan havanın alınması gerekir, hava gazı alınan peteklerin ısınma oranı yükselir daha çabuk ısınma olacağı için yine doğal gazdan tasarruf yapılmasını sağlar. Bu hizmetlerimizden yararlanmanız için bir çağrı uzağınızdayız
444 2 846

ECA HERMETİK ŞOFBEN TAMİR SERVİSİ


ECA hermetik şofben standartlara uygun kalitededir. Hermetik şofbenlerin bacaları uygun ölçülerde yapılması gerekir. İçeriye gaz sızıntısı olmaması için sabit bir yere yerleştirilmesi gerekir. Sağlık açısından çok önemlidir.

Hermetik şofben bacalarının tehlike içermemesi için bacaların eğiminin standartlara uygun açılar ile takılması gerekir. Şofbeni kullanırken kapıların açık tutulması ve hava bacalarının boğumlanma olmaması için uygun yere hava bacası açılması gerekir.

Kullanılan ortamın bacası uygun yerleştirilmediyse hava akışı sağlanmayarak zehirlenmelere sebep olacaktır. Hermetik şofbenlerin gaz yakım tüketimi yoğuşmalı kombilere göre daha yüksektir.

Bu sebeple bakımlarının zamanında yapılması olası sorunların önüne geçerek zamanlı müdahale ile siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğini sağlamış olacaktır.Hermetik şofbenlerin genel sorunlarından birisi karta arızasıdır. Kart arızaları eğer ki kartta büyük bir problem yok ise kart onarımı yapılır ve tekrar takılır.

Kart onarımı ve tamiri mümkün değil ise ECA hermetik şofbenlerinin kartları uygun ve ulaşılması kolay bir şekilde ekibimiz tarafından bir iş günü içerisinde getirilerek montajı yapılır.

ECA şofben tamirleri için bize ulaşmanız yeterli. En kaliteli hizmeti sunarak sorunlarınızı giderecek personelimize sahip bir kadro ile çalışmaktayız.

ECA hermetik şofben ustalarımız piyasa şartlarındaki en kaliteli ve en hızlı çözümü bulan personellerimizdir. Genel olarak ustalarımız parça değişimi yerine mümkün olan en uygun fiyatların olabilmesi için parça onarımını tercih etmektedirler. Siz değerli kullanıcılarımıza uygun ve deneyimli güvenilir hizmet vermektedirler.

ECA SERVİS ÜCRETİ NE KADAR / KAÇ PARA ?


Kombi bakımı yaptırmalı mıyız ? Servis ne durumda çağırılmalı ? Kombiler neden arızalanır ? Servis çağırmak neden gerekli ? Bakım için gereken zaman neye göre belirlenir ? Bu vb. konular üzerinde oldukça sorular sorulmaktadır.

En detaylı bilgilendirme ile bilinçli bir çevre oluşturmamız için bu yazımızı ve devamını okumalı ve sizlerde birer birey olarak ev ve işyerlerinde oldukça güvenli adımlar atmalısınız.

Bu konularda kişilerin daha bilinçli olması ve kendisi için, çevresi için gerekli önlemleri hayatı boyunca aklında tutması gereken bir sorumluluk olarak üstlenmesi gerekir.

Kombi bakımı yıllık bir bakım olarak karşımıza çıkar. kombiniz arıza durumunda müdahale edemeyeceğiniz için servis çağırmalı ve gereken önlemi almalısınız.Servis ücretimiz 30 – 70 TL arasında değişmektedir. Kombi arızası içerisindeki birçok sebepten kaynaklanabilir.

Yukarıda ki yazılarımızda belirtmiştik. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için servis çağırmalısınız, çağrı merkezimiz ( 444 2 846 ) aracılığı ile sizlere geri dönüş sağlamaktayız.

Ustalarımız ile mobil iletişime geçerek ücret bilgisini daha detaylı alabilir ve duruma göre desteklerini alabilirsiniz.

Kombinizin doğru çalışıp çalışmadığı konusunda yönlendirme yapılarak servisimizden bilgi alabilirsiniz.

Bizim işimiz müşteriye henüz ulaşmadan önce iletişim ile başlamaktadır. Çağırılan personel işinin ehli olmalıdır sizlerin de bunu anlamanız ancak işlem gerçekleştirilince anlamanızı sağlar. Bu sebeple ön görüşme yapılarak servis konusunda daha detaylı yardımlar alabilir ve ECA cihazınızın durumuna göre servisi çağırabilirsiniz.

ECA YOĞUŞMALI KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR VE BAKIM FİYATI


ECA Yoğuşmalı kombiler Hermetik kombiye göre daha tasarrufludur. Son yıllarda bozulan, arızalanan , bakım ve onarıma ihtiyacı olan ihtiyacı olan kombi sayısı giderek artmaktadır ve yerini yeni kombilere yani yoğuşmalı kombilere bırakmaktadır.

ECA Yoğuşmalı kombilerin kullanım ve tasarruf açısından bahsedecek olursak aradaki farkı göreceksiniz.

Günlük hayatın her alanında ihtiyaç duyduğumuz kombiler bir musluk açıp kapatmak kadar kolay kullanıma sahip olmakla birlikte düzenli bakımı yapılmaz ise beraberinde sorunlar da getirecektir.

Yoğuşmalı kombiler içerisindeki kullanmış olduğu doğalgazı tekrar çevirerek yeniden kullanacak ve sizlere yakıt tasarrufu sağlayacaktır.

Bir kombinin düzgün ve bakımlı kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıl olduğunu düşünür isek yoğuşmalı kombinin kullanım ömrü ve sağladığı tasarruf çok daha fazla olacaktır.

Teknik servislerimiz ile hizmet alırsanız genel kombi bakımını yaptırmanız halinde sizlere daha uzun ömürlü kombi kullanımı sağlanacaktır.


Kampanyamız dahilinde kombi ve petek bakımı kontrolü onarımı dahil 180 TL olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kombi bakım ve arıza giderimi işlemleriniz için çağrı bırakmanız ile yönlendirmiş olacağımız ustalarımızdan mobil iletişime geçerek daha detaylı ve sağlıklı bilgi alabilirsiniz. ( 444 2 846 )

ECA Yoğuşmalı kombi bakımı nasıl yapılır? Bunu sizlerle paylaşıyoruz.
Kombi olası bir tehlikeyi önlemek açısından gaz akışı kesilerek işleme başlanır. Kombinizin içindeki kirli su atıkları boşaltılır.

Kombinizin içindeki ana kazan temizlenir ve var ise sorunlar giderilerek son kontroller ve yapılan ısıtma testleri ile kullanımınıza sunulur.

İstanbulda ECA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler;
Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı,

Büyükçekmece ECA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık,

Küçükçekmece ECA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan, sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu,

Üsküdar ECA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı
Ankarada Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler­;ankara bosch beyaz eşya servisleri Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara Yenimahalle ECA Kombi Bakımı Petek Temizleme hizmeti verdiğimiz semtler; Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe


Ankara Pursaklar ECA Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Antalya ECA Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa ECA Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol

İzmir ECA Kombi Bakımı Petek Temizleme Servisi hizmeti verdiğimiz semtler;
İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

Tamiri Bakımını Yaptığımız ECA Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus