Buderus Kombi Resetleme Nasıl Yapılır?

Buderus kombiler sayesin de sizler de özellikle kış ayların da oldukça konforlu bir yaşam sürmektesiniz. Peteklerimizin sıcak su dolaşımını sağlayarak bulunulan ortamı ısıtıp daha rahat bir yaşam için bizlere yardımcı olan Buderus kombiler aslında hayatımızın vazgeçilmez bir makinesi olarak boy göstermektedir.

'Buderus kombi resetleme nasıl yapılır?' diye sorarsanız aslında bunun cevabı çok basittir. Sizler de kolaylıkla Buderus kombi resetleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak şöyle bir durum vardır ki Buderus kombiler çok çeşitli kombilerdir. Birçok çeşidi mevcuttur. Doğal olarak da her bir çeşidinin resetleme işlemi farklı yapılmaktadır.Buderus Logomax kombilerde resetleme işlemi
su basınç barını sol tarafındaki düğmeyi reset yazan yöne doğru döndürüldüğü takdir de Buderus logomax kombinizin resetleme eylemini tamamlamış olacaksınız.

Buderus Logomax GB 072 kombi modelin de ise
resetleme işlemi en altta bulunan reset düğmesine basılı tutularak gerçekleştirilmektedir. Bu işlemi olmadığı takdir de üç kere denemenizi tavsiye ederim.

Buderus Logomax Plus U042 kombiye sahipseniz resetleme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız kombinizin üst kısmın da bulunan resetleme tuşuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer basılı tuttuğunuz da halen resetleme işlemi olmuyor ise üç kere deneme sağlayınız. Olmadığı takdir de ise bir teknik servise başvurmanız gerekecektir.

Buderus GB 172İ, Plus GB 012 kombi çeşitlerini de yine aynı şekilde resetleme işleminizi sağlayabilirsiniz. Resetleme işlemlerinizi gerçekleştiremezseniz eğer ilk işiniz bir teknik servisten yardım almak olacaktır.

Kaliteli servisler ile çalışmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı bırakabilir ve aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki yazımız da buderus kombi hata kodları hakkında detaylı bir içerik mevcuttur. Tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.Buderus Kombi Tamir Servisi


Buderus komiler
kalitesi ile boy göstermiş olup herkes tarafından bilinen ve duyulan çoğumuzun evinde bulunan kombi çeşididir. Buderus markası bir alman markası olarak ortaya çıkmıştır. İlk günden bu yana kendini teknolojinin akıntısına bırakarak her geçen gün üstüne bir yenilik daha katarak ilerleme kaydetmiştir.

Buderus kombiler oldukça kaliteli kombilerdir. Ancak zaman ve mekâna bağlı olarak arıza verebilmektedirler. Bazen çok uzun yıllar boyunca kullanılmaktan yorulan kombilerimiz bazen de kullanıcı kaynaklı olarak da bozulabilmektedir.Bozulan Buderus kombilerinizin garantisi sona erdi ise yalnızca Buderus yetkili servisi değil özel teknik servisler de bu işi sizlere garanti vererek yapabilmektedir. Kaliteli özel teknik servisler ile de yetkili servislerden alabileceğiniz kalitede hizmet sağlayabilirsiniz. Yetkili servislere bakarak her zaman için özel teknik servisler miktar anlamın da sizler için daha hesaplı olacaktır.

Hem cep yakmayan hem de kaliteli bir servis ile çalışmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayıp arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Bir önceki Buderus Kombi Arıza Kodları 4C Arızası başlıklı yazımız da işinize yarayabilecek bilgiler bulunmaktadır. Dilerseniz tıklayarak göz atabilirsiniz.