İzmir Kombi Bakımı

İzmir Kombi Bakımı ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


İzmir Kombi Tamir Servisi

Kombiler hem kat kaloriferi olarak ısıtma işlemi sağlarken bunun yanı sıra da şofben gibi de sıcak su kullanımını da sağlayan çok amaçlı elektronik bir alettir.

Kombilere yaz kış demeden sürekli olarak amacına göre kullanım gerçekleştirilir. Kombilerimizin markası her ne olursa olsun ara sıra arıza vererek bozulabilmektedirler. Bu bozulmaların önüne kombi bakımlarınızı periyodik olarak gerçekleştirdiğiniz takdir de %90 oranında geçmiş olursunuz.

Kombi arızaları yaşanması oldukça normal bir konudur. Kombiler arızalandığı zamanlarda bazı arıza kodları ile aslında bizlere sorunun ne olduğunu göstermektedirler. Bu arıza kodları markadan markaya değişiklik gösterebilmektedir.Kombilerinizin garantisi bittiğin de yetkili servisleri bir arıza yaşandığı takdir de oldukça yüksek fiyatlar ile yapılabileceğini söylerler. Ancak garantisi biten kombileri yalnızca yetkili servisleri yapacak diye bir şart yoktur. Özel servislerden de işini gerçekten hakkı ile yapan firmalar da mevcuttur.

Elbette ki eve gelen servis çok önemlidir. İnsanlar özel servislere çok güvenmeyip genelde yetkili servis isterler. Aslında araştırıldığın da garantisi bitmiş cihazlar için özel teknik servisler yetkili servislere göre çok daha avantajlı olacaktır.

Yetkili servis kalitesinde özel teknik servislere de kombi tamir işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Cep yakmadan yetkili servisler ile aynı kalitede işlem sağlayabilir ve işin sonunda mutlu olabilirsiniz.

Kombi tamir servisiniz ister yetkili ister özel olsun fark etmeksizin size yapılan her işlem hakkında bilgi vermelidir. Yapılan işlemler anlatılmalı ve yapılan işlemler için de garanti verilmelidir. Bizler yaptığımız her işlem için 1 yıl garanti sunmaktayız. Tüm işlemler sonlandığında eve gelen kombi servisinizden servis fişinizi almayı unutmayınız.

Sizler de kombi arızalarınız için bir teknik servisten yardım almak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı bırakabilir ve aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki İzmir Ferroli Kombi Servisi yazımız da kombi servislerimiz hakkında detaylı bir içerik bulunmaktadır. Dilerseniz tıklayarak göz atabilirsiniz.İzmir Kombi Bakım Servisi Fiyatları


Kombi bakımı kombinizin ömrünü uzatmak ve kombiden tam anlamı ile verim almak için oldukça önemlidir. Kombi bakımlarınızı düzenli periyotlar ile gerçekleştirdiğiniz takdir de kombinizin yaşam süresi en az 10 yıl artacaktır.

Kombi bakımları sırasın da kombinin içi tamamen sökülüp tek tek temizleme işlemi gerçekleştirilir. Arızalı bir parça var ise bunun değişimi sağlanır. İçerisindeki tüm toz ve kirler itina ile temizlenir. Kombinin çalışmasında sıkıntı yaratabilecek cihaz var ise bunların değişimi sağlanır.Kombi bakımları da bu durumda hem kısa vadede hem de uzun vadede oldukça işe yarayan önemli bir işlemdir. Çünkü yapılan kombi bakımların da cihaz kendini yenilediği için az enerji harcayarak yüksek performans sergiler.

Kombi bakımı hakkında uzmanların tavsiye ettiği süre aralığı en az iki yılda bir olması gerektiği yönündedir. Ancak bu süreç aralığı kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bundan dolayı da eğer kombinizin çalışma performansın da sorun yaşıyor ve beğenmiyorsanız kombi bakım zamanı gelmiş demektir. Kombi bakımları genelde kış sezonu gelmeden yapılması gerekir. Yani yaz ayların da ya da sonbahar aylarında gerçekleştiği takdir de daha salıklı olacaktır.

Kombi bakımı
yaptırdığınız zaman size olan bir artısı daha vardır. Bu da oluşabilecek ani bozulmaların önüne geçmektir. Şimdi kombi bakımı yapılırken eskimiş ya da sorun yaratabilecek parçalar değiştirildiği ve önceden tespit sağlanıldığı için ani kombi arızaları ile de uğraşmamıza gerek kalmaz.

Kombi bakım fiyatları ile ilgili oldukça fazla söylentiler mevcuttur. Kimi firmalar çok cüzi miktarlarda eviniz kadar gelip kombi bakım, kombi tamir işleminizi gerçekleştireceğinden bahsederler. Ancak bu sadece evinize gelip kombinizin içini açana kadar olur.

Bizler eğer sizlere kombi bakım fiyatlarımızdan bahsetmemiz gerekir ise 2019 Eylül ayı itibari ile kombi bakım fiyatlarımız 90 TL'dir.

Sizler de kombi bakım işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak kayıt bırakabilir ve aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki Bornova İzmir Eca Kombi Servisi yazımız da sizler için hazırladığımız kombi servislerimiz hakkında detaylı bir yazı bulunmaktadır. Sizlerde bilgi sahibi olmak isterseniz tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İzmirde Kombi Bakım Servisi 444 2 846 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.İzmir Kombi Bakımı

İzmir Kombi Bakımı ile ilgili tüm detaylar için tıklayın