İzmir Kombi Bakımı

İzmir Kombi Bakımı ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


Demirdöküm Servisi Kombi Bakım Fiyatları Bornova İzmir

Demirdöküm kombileri duymayan yoktur sanırım. Her zevke ve her bütçeye uygun Demirdöküm kombiler sayesinde bizlerde sıcak su ihtiyaçlarımızı çok hızlı ve kolay bir şekilde sağlıyoruz. Bunun yanı sıra bir de peteklerimizin ısınmasını sağlayarak kış aylarında sıcacık bir ortamda bulunmamızı sağlar.


Kombi bakım işlemleri rutin olarak gerçekleştiği zaman ani kombi bozulmalarının önüne geçerek aslında birçok konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kombi bakımı yapıldığı zaman eskiye göre kombi performansınız artacağından dolayı daha fazla verim alacaksınız.

Kombi bakımı uzmanlar tarafından en az iki yılda bir yapılması yönündedir.
Kombi bakımlarınızı gerçekleştirdiğiniz zaman kombinizin sizin ile olan ömrü daha fazla olacaktır. Demirdöküm kombiler kolay bozulan kombiler elbette değildir ancak bakımı yapılmadığı takdirde büyük arızlar oluşabilir.

Kombi bakım fiyatları hakkında çok fazla söylenti mevcuttur. Bazı servisler çok az miktarlar ile evinize gelip kombi bakım işlemlerinizi sağlarız derler. Fakat yapılan iş kaliteli midir yoksa değil midir bilinmez.

Sizlere Demirdöküm kombi bakım fiyatı hakkında kesin ve net bilgi vermem gerekir ise 2019 Eylül ayı itibari ile 90 TL'dir. Sizler de kaliteli bir servise Demirdöküm kombinizin bakımını yaptırmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki BORNOVA İZMİR BOSCH KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM TELEFONU yazımızda da sizler için derlediğimiz bir yazı bulunmaktadır. Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?


Kombi bakımı oldukça ustalık gerektiren işlemlerdir. Kombi bakımları sayesin de kombileriniz sizler ile daha uzun süre yaşamını sürdürecektir. 'Kombi bakımı nasıl yapılır?' diye sorarsanız eğer gelin birlikte inceleyelim.- Kombi içerisine kirli su boşaltılır.
- Genleşme tankının havası ölçülerek eğer bir eksiklik var ise hava basılır.
- Ardından yanma odası sökülerek içindeki toz ve kir temizlenir.
- Daha sonra fan test edilir ve temizlenir.
- Kalorifer dönüş filtresi temizlenir.
- Ve tüm kombide oluşan kirlenmeler temizlenir.
- Kombiden temizlenmek için çıkarılan tüm parçalar yerine geri takılır.
- Kombinin suyu doldurulur.
- Gaz ayarına bakılır ve gaz sızdırıp sızdırmadığı incelenir.
- Son olarak da kullanıcıya kombi bakımı yapılmış bir şekilde teslimi yapılır.


Kombi bakımı bu şekilde tamamlanmış olur. Sizler de kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmak isterseniz bizleri 444 2 846 nolu telefon üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Dilerseniz bir önceki Buderus Kombi Termostat Fiyatları başlıklı yazımız da sizler için hazırlanmış termostat fiyatları hakkında bilgiler bulunmaktadır. Tıklayarak ulaşabilirsiniz.
İzmir Kombi Bakımı

İzmir Kombi Bakımı ile ilgili tüm detaylar için tıklayın