Servis Kaydı Oluşturmak İçin:
444 28 46


Hayatımızda bir çok teknolojik aletler kullanmaktayız. Aynı zamanda teknolojik aletlere çok alışkanlığımız olmaktadır. Bu yüzden siz değerli müşterilerimiz kullanılan teknolojik cihazlarınızın her zaman ki gibi bakım yapılması gerekmektedir. Teknoloji yıllardır hayatımızda olmaktadır. En çok önemli olan beyaz eşyalardan bir tanesi ise klima cihazlarıdır.

Kullanılan klima cihazları insanları ilk icat edildiğinden itibaren sürekli ve devamlı bir şekilde kullanılmaktadır. Aynı zamanda klima cihazları yazları en çok kullandığımız cihazlar arasındadır. Klima cihazları genellikle her ortamda bulunan bir cihazdır.

Hastane, fabrikalar, ofisler, yurtlar ve benzeri iş alanlarında sizlerin klima bakımlarının tamirini ve montaj işlemlerini her zaman en uygun fiyatlarla sizlere her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Arçelik Klima Bakım Ücreti Ne Kadar 2019 makalemizi fiyatlarla ilgili bilgi almak için tıklayınız.


Klima Gaz Dolumu Fiyatları
Klimam denince akla ilk gelen şeyler şunlar olması gerekmektedir mesala: ısıtma, soğutma ve temizleme, sirkülasyon yaptırma ve havanın nem miktarının belirli bir oranda tutulması aynı zamanda işlevinin sürekli olarak temin ve tesis edilmesi işlemidir. Bu nedenle, kısmen gerçekleştirilmesi her klima cihazının yalnız başına bir Tüm Klima değil ise bile, günümüzde bunların bir veya birkaçının kontrol edilmesi de Klima olarak söylenmektedir. Klima Montaj Servisimize ulaşabilirsiniz.

Klima cihazları birçok özelliklere sahiptir. Klima cihazları Çeşitlere ayrılmaktadır.

KLİMA TİPLERİ VE ÖZELLİKLERİ

Klima cihazları bağımsız olarak şunlara denmektedir. Tüm havalı sistemler, Hava-su ile çalışan sistemler, Tüm su ile çalışan sistemler olarak bilinmektedir. Bağımsız klima cihazlarını sınıflandırabiliriz. Split klimalar, Pencere tipi klimalar, Çatı tipi paket klimalar, Taşınabilir tip portatif klimalar olarak bilinir.
 KLİMA TİPLERİ VE ÖZELLİKLERİ

Bağımsız ne demek diye merak eden müşterilerimiz için de şu şekilde açıklama yapabilir. Bağımsız, klima cihazlarının ilave bir ekipman yani pompa, fan ve klima santrali gibi araçların gerektirmeden bağımsız olarak klima işlemini yapabilmeleridir. Bu nedenle küçük ısıtma ve soğutma gereksinimi olan mekanlarda ise bireysel kullanımlara hizmet vermektedirler. Sistemlerde soğutma ve ısıtma işlemini yapan tüm ekipman paket cihaz içerisinde yer alır. Klima Temizleme Bakım makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.


Bir diğer Klima çeşidi ise Split klima cihazıdır. Bu klima cihazlarının çalışması ise şu açıklamayı yapabiliriz. Split klima cihazları ise iç ve dış ünite olmak üzere iki üniteden yer almaktadır. Split klima cihazının dış ünite kompresör ve kondanser, iç ünite de aynı zamanda evaporatörden meydana gelendir. Ankara klima servisimize ulaşabilirsiniz.

Split yani Pencere tipi klimaların ikiye ayrılır. Bu klima cihazları ise iç ve dış ünite arasındaki soğutucu akışkan dolaşımı, izoleli bakır borularla ile sağlar


1)Duvar tipi mono split klimalar
2)Duvar tipi multi split klimalar
3)Salon tipi split klimalar
4)Yer/tavan tipi split klimalar

 KLİMA TİPLERİ VE ÖZELLİKLERİ

1) Duvar Tipi Mono Split Klimalar; klima cihazların bir iç ve bir dış yada bir dış birçok iç üniteden oluşan bu klimalar oldukça düşük ses seviyesinde çalışmaktadırlar. Klima cihazlarının iç ünitelerle dış ünite arasında bakır boru, elektrik kablosu, drenaj hortumu, izole ve bandajdan bu parçalar ile bağlantısı oluşması gerekmektedir. Klima Montaj Ücreti Fiyatı makalemizden fiyat bilgisi almanızı tavsiye ederiz.

2) Dış Ünitesiz Klimalar; Ünitesiz klima cihazları incelendiğinde görülecektir tek yada iki baca bağlantısı ve aynı zamanda kondenzasyon havası dış havaya bakan bir duvar veya bir pencereden sağlayacaktır. Klimaların bu özelliği ise bu uygulamalar genellikle pencerelerde uygulanmaktadır. Klima cihazlarının takılacağı yada montaj yapılacağı yerler genellikle camın kesilmesi veya bacaların uç kısmına takılan aparatlar sayesinde pencere aralığından faydalanarak cihazın emiş ve egzost yapması sağlanması gerekmektedir.

3)Duvar Tipi Multi Split Klimalar; Bu klimalar ise birbirinden bağımsız birden fazla bölgenin iklimlendirme ihtiyacının olduğu aynı zamanda yük ihtiyacının sürekli değiştirildiği hastane, restorant, otel, mağzalar da tiyatro salonlara göre yapılmaktadır. Klima cihalzarının olacağı yerler cam giydirme cepheli binalar, mimari unsurların ön planda olduğu yada dış cephesinde deformasyon istenmeyen tarihi yapılar gibidir.

4) salon Tipi Split Klimalar;
Bu tür klimaların iş yerlerinde ve çalışma alanlarında mağaza ve toplantı salonu gibi insan sirkülasyonunun fazla olduğu geniş mekanlar için idealdir. Klima cihazlarının yüksek hızlı ve güçlü fan sistemleri ile homojen hava dağılımını sağlarlar. Standart olarak ek ısıtıcı takviyelidirler. Bu nedenle heat pump ısıtma sistemini destekleyerek düşük dış ortam sıcaklıklarında da sorunsuz bir şekilde çalışmakta olmaktadırlar.


 KLİMA TİPLERİ VE ÖZELLİKLERİ
5) Yer/Tavan Tipi Split Klimalar;

Kaset Tipi Split Klimalar
Otel lobisi ofis restaurant, toplantı odası gibi yüksek kapasite talep eden mekanlar için ideal çözümlerdir. Asma tavanı olan geniş mekanlara uygulanır.Bu tipteki klimalar ile dışa bağlantı yapılarak temiz hava alınabilir.Taze hava kasetli klimanın iç ünitesinin arkasından dışarıya bağlantılı bir hava kanalı ile alınır ve dönüş havası ile karıştırılarak sisteme gönderilir. 5) Gizli Tavan Tipi Klimalar ;Cihaz tavanda bir boşluğa tümüyle gizlenebilir. Duvara, yere yada tavana yerleştirilen dağıtıcılar,sıcak yada soğuk havayı odaya düzenli bir şekilde yayar.Projenin ihtiyaçları doğrultusunda taze hava bağlantısı yapmak mümkündür.

6) Yer ve Tavan Tipi Klimalar;
Klima cihazı hem tavan hem de yere monte edilebilme özellikleri sahip aynı zamanda bu klimalar mağaza, ofis, iş yeri gibi mekanlar için en ideal montaj ve estetik olanaklarını sunmaktadırlar. Salon tipi klima cihazları olduğu gibi yer tipi klima cihazların da ek ısıtıcı takviyesi vardır. Ve uzaktan kumandalı modelleri de mevcutttur.

Klima gaz dolumu herkes tarafından çok da dikkate alınmayan bir konudur. Oysa ki klimaların gazları genellikle bitmez diye lanse edilen sözden ötürü göz ardı edildiğinde klimanın kısa sürede arızalanmasına sebep olacaktır.

Klima Gazı Nedir?


Klima cihazlarınızın gaz dolumu nedir diye pek çok soruluyor. Klima gaz dolumu klimanın çalışmasını sağlayan renksiz bir maddedir. Bu gazın kullanımı oldukça uzun sürer fakat bitmemesi mümkün değildir. Bazı sebeplerden ötürü klimanızın gazı bitebilir. Bu gibi durumlara karşı klimanızı periyodik bakımını yaptırtırken gaz dolum oranını da kontrol ettirmelisiniz. Klima Taşıma Ücreti makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Klima Gaz Dolum Fiyatları

 KLİMA TİPLERİ VE ÖZELLİKLERİ

Klima gaz dolumu fiyatları firmaya ve teknik servise göre değişiklik gösterebilir. Bizler Kapo Klima Servisi olarak klima gaz dolumunda uygun fiyatla hizmet vermekteyiz. Klimanızın gaz dolumunu bizler sizlerin ihtiyacınız olduğu her zaman hizmet vermekteyiz. Bu sebeple klima gaz dolumu konusunda Zeki Teknik Klima Servisi olarak bizi 444 28 46 telefon numaramızdan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

KLİMA GAZ DOLUM SERVİSİ

Klima gaz dolumunda büyük şehirlerde genellikle oldukça farklı fiyatlar söylenebiliyor. Bu durumdan en çok etkilenen yılında en uygun fiyat ile hizmet veren klima teknik servislerinden biriyiz.. Aynı zamanda bizler 2018 ile 2019 yılında da klima gaz dolumunda en uygun fiyata sizlere hizmet vermek adına buradayız. Klima cihazlarınızın gaz dolumu fiyatları ise 180 ile 350 türk parası ile değişmektedir. Klima gaz basımı cihazın tipine göre ve modeline göre değişmektedir.
Zeki teknik servisleri olarak siz değerli müşterilerimize yıllardır iş deneyim ile kurulmuş aynmı zamanda her zaman müşteri memnuniyetini sağlayan klima teknik servisidir. Klima servisi olarak sizleirn klima tamir işlemlerinde klima bakım işlemlerinde klima montaj demontaj işlemlerin de sizlerin her zaman en uygun fiyatlarla en kaliteli işçiliğimizle yanınızda olmaktayız.

 KLİMA GAZ DOLUM SERVİSİ

Bizler klimanızın ve kombinizin bakım ve onarımında her zaman orijinal parça kullanarak sizleri güvence altında tutarız. Ayrıca sizlere klimanızın periyodik bakımında da yardımcı oluruz. Klima cihazlarınızın markası ne olursa olsun bütün markalara gaz dolumundan bakımına, arızasından parça değişimine kadar aklınıza gelebilecek her sorununda bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Bizler sizlerin sorununu çözmek için her zaman hizmet vermekteyiz. Bizlerin ilk amacı müşteri memnuniyetidir.

İzmirde BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmirKocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi.


İstanbulda BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan

Ankara Keçiören BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:
Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz MayısAnkara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, YükseltepeAnkara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova BağlumAntalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler:
Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler:
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

Kocaeli BEYAZ EŞYA Servisi 444 28 46 Hizmeti verdiğimiz bazı semtler: Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent MahallesiPetek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, BuderusKlima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, SamsungBeyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,