2019 klima bakımı fiyatları 444 28 46

Klima Tamiri Bakımı/Ücreti 2019 Klima bakımı tamiri fiyatları için Arıza kaydı bırakmak için hemen Arayın

444 28 46


Klima bakım fiyatları ve ücreti için hemen teknik tamir servsimizi 444 28 46 nolu iletişim numarasından arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima bakım fiyatları her zaman değişiklik gösterebilmektedir. Klima tamiri için her zaman işini bilen ve klima konusunda uzman olan kişilere yaptırmaya dikkat edin. Eğer işini bilmeyen ve işinde deneyim edinmemiş kişilerce çalışırsanız bırakın klima tamirini yapmayı klimanız belki bakım sonrası bile ciddi arızalar gösterebilir.

Klima bakımı fiyatları bulunduğu mekana ya da klima tarz ve tipine göre değişir. Klima bakım fiyatları için günümüz koşullarında yakıt masrafları ve klimanın markası klima bakımı noktasında büyük önem taşımaktadır.

Klima bakım onarım servisi klimanın daha uzun süre kullanılabilmesi ve daha tasarruflu çalışabilmesi için önemlidir. Bakım ve temizliği yapılalan klimalar her zaman daha düzgün çalışır ve daha az enerji kullanarak daha iyi çalışır.

Klima zamanla çalışması sonrası ortamdaki havayı sürekli sirkülasyon yaparak temizlemeye çalışır. Havayı temizleme esnasında içinde bütün tozları hapseden klimalar zamanla filtreleri tozla tıkanır. Bunun için muhakkak her yıl klima temizliği yapılması şarttır.

Klima temizliğinin ihmal edilmesi sağlık açısındanda tehlike meydana getirir. Neden derseniz, klima her çalıştığında ortaya yaymaya başladığı tozlar nedeniyle solunum yolu ve bakteriyel ayrıca alerjik hastalıklara da davetiye çıkarmış olur.

Klima temizliği sayesinde hem klimanız uzun yıllar verimli şekilde çalışır. Hem de siz rahat edersiniz. Ayrıca konforlu bir yaşam için klima kullanımı artık neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Klima kışın ısıtma işlevi ile yazın yine bunaltıcı sıcaklarda bulunduğu ortamı serinleterek rahat bir nefes almamızı sağlar.

Klima tamir fiyatı ne kadar? Klima gaz dolum fiyatı ne kadar? Klima su sızdırıyor nedendir? Klima neden ısıtmıyor? Klima neden soğutmuyor? gibi problemlerin cevabı yine teknik servisimizi aramaktan geçmektedir. Teknik ekibimizi aradığınız taktirde klima için gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir. Klima tamir, bakım ve montaj, klima sökümü için hizmet alabilirsiniz.

Klima Bakımında Neler Yapılır

Klima bakımında dikkat edilmesi gereken husus yılda en az bir kere yapılmasının önemidir. Klima bakımının düzenli yaptırlaması büyük arızaların önüne geçilmesine yardımcı olacaktır.
Klima bakım fiyatları klimanın markası, klima için gidilecek yerin uzaklık ve yakınlığına göre değişmektedir. Klima bakımı fiyatların hakkında bilgi edinmek ve diğer firmalarla arasındaki farkı görebilmek için servisimizi iletişim numaramız 444 28 46 nolu telefondan aramanız yeterlidir.

Klima bakımı klimanın daha verimli çalışabilmesi ve klimayı daha uzun süre kullanabilmek için gereklidir. Klima sürekli kullanım sonrası içindeki filtreleri dolar ve bakım ve temizliğe muhakkak ihtiyacı olmaktadır.

Klimanın dolan filtrelerinin temizlenmesi hem sağlıklı çalışması bakımından hem de hemde sağlığımız açısından oldukça önemli bir konudur. Çünkü klimanın filtreleri zaman içinde sürekli ortamdaki havayı sirkülasyon yaparak temizlerken ayrıca havadaki tüm tozları da içine çeker. İçinde biriken toz eğer temizliği yapılmaz ise her çalıştığında etrafa yayılır.

Klima her çalışmasında etrafı temizlemesi gerekirken biriken tozların klima bakımı yapılmaması sonrası bütün tozları etrafa yayar. Etrafa yayılan tozları solunum yolu ile içimize çekeriz.

Ayrıca toz ve bakteri yayıldığı için sağlık bakımından tehlike haline gelir. Tozlar solunum yolu rahatsızlığı, alerjik reaksiyonlar ya da bakreriyel yine astım ve bronşit gibi rahatsızlıkları tetikler.

Klima bakımı fiyatları klima bakım ücretleri 2019 yılına girmemizle birlikte değişmiştir. Klima bakım ücretlerimiz 90- 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Klima bakım fiyatlarımız için servisimizi hemen arayın hem fiyat bilgisi verelim hem de hiç zaman kaybetmeden gelelim.

Klima bakımı önemli olma nedeni, öncelikle sağlığımızı kötü yönde etkilemesidir. Sağlık ve konforunuzdan vazgeçmeden ve sağlığınızı riske atmamak için klima bakımını düzenli aralıklarla ve profesyonel kişilerle yaptırmanızda fayda var. Klima bakımını ihmal ederek klima temizliğini yaptırmadığınızda, klimanın çalışma performansı düşecek ve klima kullanım ömrü azalacaktır.

Klima Bakımı Kaç Yılda Bir Yapılır

Klima bakımı düzenli olarak yılda bir kez yapılmalıdır. Düzenli klima bakımı yapılması klimanın uzun yıllar kullanılabilmesini sağlar. Klimalar hassas cihazlar olmasının yanı sıra sürekli olarak hayatımızda yer etmiş ve devamlı olarak yaz kış demeden kullandığımız cihazlardır.

Daikin Klima servisi klima bakımı yılda bir kez yapılması klimadaki filtrelerin temizlenmesini sağlayarak olası kirlenme ve tozların temizliği sağlandığı gibi daha verimli ve sağlıklı çalışmasını ve daha uzun süre kullanılmasınada yardımcı olacaktır.

Klima bakımı düzenli olarak rutin aralıklarla yılda bir kez yapılması uygundur. Eğer klimanın düzenli aralıklarla temizliğini yaptırmazsanız daha büyük masraflı arıza ve problemlere sebep olunabilir.

Klima bakımı sayesinde hem klima daha verimli çalışacak hem de daha az enerji tüketerek tasarrullu kullanımı beraberinde getirecektir.

Klima bakımı yapılmaması halinde, klimadan istenilen randıman alınamaz, tasarruflu çalışmayı sağlayamadığı gibi kış ayında daha fazla klima problemi oluşur, klimada oluşan masraf ve yapılacak tamir daha da artar ve klimanın kullanım ömrü azalır, klima temizlik ve bakım konusundaki önerileri dikkate alarak klima işinin uzmanlarından yardım almanızı tavsiye ederiz.

Klima hava filtresi ön panelin üzerine yuvaya yerleşmiştir. Panel altındaki tutamak çekilmesiyle rahatça çıkar. Temizlik sonrası aynı biçimde yerine yerleştirilir.
Temizliği yapılan klima başka bir bakımı ihtiyacı kalmaz. Klima filtresi 15 gün aralığında temizlenmesi uygundur.
Filtre temizlenmediği durumda hava sirkülasyonu sağlanamayacağından evaporatör yüzeyi karlaşır ve soğutma işlevini klima gerçekleştiremez.

Klima temizliğinde ilk önce yapılacak işlem kapağın aşağı doğru çekilip çıkartılması gerekir ve içinde bulunan hava akımını destekleyen filtreyi sökmeniz gerekir.
İşlemden sonra filtreleri elektrikli süpürge yardımı ile tozlardan arındırmanız gerekmektedir.
Arkasından bu bölgeyi musluğun altında kısa bir süre beklettikten sonra temizlik işlemlerini bitirebilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılır

Klima bakımı yılda en az bir kez yapılmalıdır. Klima filtreleri onbeş gün aralığında değiştirilmesi ve temizlenmesi klimanın düzgün kullanımı için gereklidir.

Klima bakım servisleri rutin olarak yılda bir kez yaptırmanızı önerir. Klima bakımı yapılmaması halinde klima arızaları ortaya çıkacak daha uygun fiyatla klima bakımı yaptırılabilecek iken daha masraflı ve kabarık klima tamir ücretleri belirecektir.

Klimanın yaz, kış sağlıklı şekilde kullanılabilmesinin olmazsa olmaz şartları arasında klima bakımının düzenli yılda bir kez yaptırılması gerekiyor.

Düzenli bakımı yapılmayan klima ortama toz ve bakreti yayar ve sağlığımızı tehdit altına alabilir. Sağlıklı ve güzel bir yaşam için ve tüm sevdiklerimizin sağlığı için klima bakımınızı düzenli aralıklarla yılda en az bir kez yaptırmalısınız.

Klima Bakımı Yapılmazsa Ne Olur

Klima bakımı tamiri servisi Klima bakımı yapılmazsa klima arızalanır. Klima bakımı yapılmadığı taktirde önüne geçilemeyecek büyük arızalara ve masraflı klima tamir fiyatlarıyla cebiniz yanar.

Klimanın bakımının yapılmaması halinde klima içine bütün tozları biriktirir ve zaman içinde klima filtreleri ve gözenekler tıkanarak gerekli sirkülasyonu sağlayamaz. Klima sirkülasyon yapamadığı için de mekandaki havayı yeterince temizleyemez.

Klima temizliğinin yapılmaması durumunda sağlık problemleri ortaya çıkar. Çünkü klima bakımı yapılmayan klimaların içindeki biriken toz ve bakteriler hızla ortaya yayılır. Sağlıklı bir yaşam için klima bakımı şarttır.

Klima Bakımı Garanti Kapsamına Girer mi

Klima bakım servisi Klima iyi soğutmuyor, Klima çalışırken koku yapıyor, Klima iyi ısıtmıyor, Klima su sızdırıyor, nedeni nedir? Klima çalışırken çok ses yaparak çalışıyor, Klimalar düzenli bakımı gibi problemlerde yine klima garanti kapsamına girmektedir.

Klima bakımı yaptırmak istiyorsunuz ve klima garanti kapsamında ise klimaya yetkili servis elemanları dışında hiç bir servisin müdahale yapmaması gerekir. Aksi takdirde klimanın garantisi bozulur.

Klima garanti kapsamında olduğu sürece klimanın bakımı, temizliği ve gerekli görüldüğünde ve klima sahibinin bir hatası olmadığı sürece garanti kapsamında tamir hizmeti hiç bir ücret talebinde bulunulmadan hizmet verilir.

Ankarada klima tamir, bakım, montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde klima tamir bakım montaj için Ustalarımız Vardır.

Ankarada klima tamir, bakım, montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla klima tamir bakım montaj konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde klima tamir bakım montaj için Ustalarımız Vardır.