Çamaşır Makinesi Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587

çamaşır makinesi servisi


Beyaz eşyalarımız arasında belki de en önemli olanı çamaşır makinemizdir. Bu yüzden; çamaşır makinesi seçerken çok fazla titizleniriz ve bize hem maddi olarak hem de temizlik olarak en uygun olanı seçmeye çalışırız.

Diğer beyaz eşyalarımızda yaşadığımız gibi çamaşır makinemizde belli aralıklarda tamire ihtiyaç duyabilmektedir.

Böyle durumlarınızda iyi bir tamir elemanı bütün sorunlarımızı bir anda çözebilmektedir. Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak zorda kalan makine kullanıcısı için hızlı hizmet sağlamaktayız.

Çamaşır makinenizde sorunlarla karşılaştığınız zaman hiç vakit kaybetmeden Zeki Usta çamaşır makinesi tamir servisi olarak bizlerle irtibata geçmelisiniz.

Çünkü size küçük gibi gözüken bazı sorunlar makineniz için ciddi hasarlara sebebiyet verebilmektedir. Ve bu da sizin daha büyük maddi kayıplar yaşamanıza neden olmaktadır.

SAMSUNG ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ


Samsung çamaşır makineleri her yıkamada tasarruf sağlama özellikleri, yenilikçi tasarımları, daha az gürültülü ve titreşimli yapıları, akıllı kontrol mekanizmaları, en zor lekeleri çıkaran temizleme modelleri ile sektörün en iyi markalarından biridir.

Çamaşır makinelerinizin ilk günkü performanslarını koruması için arıza ve bakım taleplerinizi Samsung teknik servisimiz aracılığıyla karşılamanız gerekir.

Bu aşamada devreye giren Samsung çamaşır makinesi teknik servisimiz sizlere makinelerinizi sorunsuzca kullanmanızı sağlayacak kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken Samsung çamaşır makinelerinize 1 yıl yedek parça işçilik garanti veriyoruz.

çamaşır makinesi servisi

Samsung Çamaşır Makinesi Montaj

Çamaşır makinesi servis firmamız çamaşır makinenizin montaj işlemlerini de itina ve ince işçilik ile uygun bir mekânda gerçekleştirmektedir.

Samsung çamaşır makinenizin montaj ve sonrasında bakım, onarım, arıza tamir işlemleri de adresinizde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Kahramanmaraş Samsung Beyaz Eşya Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ÇAMAŞIR MAKİNASI TEKNİK SERVİSİ


Çamaşır makinesi tamircisi servisi olarak aşağıda metnimizin sonunda yer alan adreslerinize servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Çamaşır makinesi bakım, onarım, arıza tamir gibi birçok işlemleri adresinizde gerçekleştiriyoruz.

çamaşır makinesi servisi

Servis Çağırmadan Önce!

Çamaşır makineniz çalışmıyorsa; sigortanızı kontrol edin, makinenizin kapısının kapalı olup olmadığından emin olun.

Makineniz yıkama yapıyor ancak sıkma yapmıyorsa; motor arızalı olabilir, prostat veya amortisörlerinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Su almıyor ya da boşaltmıyorsa; kapının kilitli olup olmadığına ve tahliye borunuzun normal çalıştığına emin olun.

Çok ses çıkarıyor ya da sarsıntı yapıyorsa; kazanda ya da amortisörlerde sorun olup olmadığından emin olun.

Yukarıdaki arızaları önerilerimizle gideremediyseniz Zeki Usta Çamaşır Makinesi Servisimizin uzman desteğinden yararlanın.

Bakım ve arıza için www.bulservisi.com canlı destek hattımızdan Online Servis Talep edebilir ya da çağrı merkezi iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

*Çamaşır makinesi Teknik Tamir servisimiz tarafından adresinizde makinenizin filtresi temizlenerek kurtarılır veya yıpranmış ise yedek parça tedarik edilir.
*Su boşaltma pompası arızalı ise pompa motoru değiştirilir.
*Makinenizin rezistansı değiştirilir.
*Çamaşır makinenizin bakımı yapılır ve ilk günkü verimliliği elde etmeniz sağlanır.
*Çamaşır makinenizde kazanın düşmesi sonucu kazan tamiri yapılır.
*Çamaşır Makinesi amortisör değişim yapılır.
*Çamaşır makinesi su tahliyesi yapmıyorsa arıza giderilir. Cihazınızın bu gibi işlemlere ve daha fazlasına ihtiyacı olabilir.

Her marka ve her model çamaşır makinelerinizin arızaları ne olursa olsun güvenilir bir servis ekibi olarak müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile alanında uzman personellerimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Ayrıca diğer BEYAZ EŞYA arızaları için de servisimiz bulunmaktadır.


ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRCİSİ


Arçelik Çamaşır makineleri size kullanım kolaylığı sunan kaliteli markalardır fakat bu cihazın kaliteli olması arıza oluşturmayacağı anlamına gelmemektedir.

Çamaşır Makinenizin bakımını yaptırarak hem zamandan hem cebinizden kazanırsınız!

Arçelik çamaşır makineniz arıza oluşturmadan da zamanla filtresinin kireçlenebileceğini ve arızaya geçeceğini unutmayın.

Arçelik marka Çamaşır Makinesiniz belirli bir kullanımdan sonra arızalanabilir. Bu durumda kaliteli ve uzman kadroya sahip bir Arçelik Çamaşır makinesi alanında uzman servisimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Bazı durumlarda cihaz sahipleri seçtikleri teknik servisi önemsemez ve işi yaptırmak ister fakat bu durum daha farklı arızalara ve maddi zararlara yol açabilir. Çünkü cihazlara müdahale edilirken yapılan hatalar sonucunda farklı arızalar ortaya çıkabilmektedir.

çamaşır makinesi servisi

Arçelik Çamaşır Makinenizde oluşan:
Motor Arızası,
Kazan Değişimi,
Kart Arızası,
Pompa Arızası,
Rezinstans Değişimi,
Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar ve ihtiyaçlar konusunda en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyor ve hedeflerimizle mutlu müşteri topluluğu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Zeki Usta Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan sizlerde yararlanabilmek için haftanın her günü bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrılarınıza cevap vermektedir. Yukarıda metnimizin başında yer alan Çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet adresimizden canlı destek alarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Arçelik Çamaşır makinası servis ücretlerimiz her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir. 2019 – 2020 yılı en güncel servis, tamir ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik tüm ürünleri için Şahinbey Arçelik Servisi Gaziantep adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

PROFİLO ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ


Çamaşır makinelerinin arızalar oluşturmasının ve servis ihtiyacının oluşmasının altında birçok neden yatmaktadır.

Profilo Çamaşır Makinası Kullanıcı hataları bazı durumlarda cihaza uzun soluklu zarar verebilmektedir.

Çamaşır makinenizin kapasitesinden fazlasını iç hacminin genişliğini kg ağırlığını bilmeden veya bilinçli olarak doldurulan çamaşırlar zorla yıkanacak ve devamında Çamaşır makinesi kazanının dönmemesi gibi bir arızanın oluşumuna sebep olmaktadır.

Dolayısıyla cihazları kullanırken montaj işlemi sırasında ustasından öğreneceğiniz tüm bilgileri dikkate almanızda fayda sağlayacaktır.

çamaşır makinesi servisi

Profilo Çamaşır Makinesi Neden Su Boşaltmıyor?

Profilo Çamaşır makinesi eğer çalıştırdığınız halde su boşaltmıyor ve arıza veriyor ise makinenizin pompa motorunun arızalı olduğu anlaşılmaktadır. Su boşaltma pompa motoru nasıl değiştirilir diye soruyorsanız ustalarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bazı durumlar da bu arızanın nasıl kaynaklandığını bulmak için çamaşır makinesini çalıştırdığınız da eğer eviniz de kaçak akım rölesi atıyor ise bunun bir nedeni de rezistansın yanmasından kaynaklanabilmektedir.
Çamaşır Makinenize elektrik gelmiyor ise fişini ve prizi kontrol edin ve Çamaşır Makinesini açtığınızdan emin olunuz.

Diğer sorunlarınız için Çamaşır Makinesi Alanında Uzman servis ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtikten sonra Uzman ekibimiz size en yakın hizmet vereceği tarih ve saati söyleyecektir.

Uzman ekibimiz sorunun kaynağını öğrendikten sonra sizi yapılacak işlemler için bilgilendirir ve en uygun fiyat, kalite ve güvenilir hizmet için onayınız dahilinde bakım, onarım işlemleri adresinizde gerçekleştirilir.

Profilo diğer cihazlarınız için Kahramanmaraş Profilo Servisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRCİSİ SERVİSİ


Çamaşır Makineleri uzun süre kullanım özelliğine sahip verimli cihazlardır. Cihazınızın markası kalitesi ne olursa olsun her ürün bakımsızlık veya zaman sonra oluşan filtre kireçlenmesi gibi birçok nedenden yıpranmaya uğrar.
Bu da cihazın arızalar oluşturmasına ve yüksek meblağlar ödeyerek cihazda birçok hasara yol açar.

Dolayısıyla beyaz eşyalar içerisinde özellikle ev hanımlarının zamanını kendilerine ayırmalarına büyük katkı sağlayan çamaşır makineleri icadından bugüne birçok yaşam alanında yerini almıştır.

Bu derece önemli ve kaliteli cihazların arızalanması alışılagelmiş rahat bir yaşamdan can sıkıcı durumların baş göstermesine yol açacaktır.

Bu ve daha birçok sebepten çamaşır makinelerinizi uzun süre sağlıklı çalışarak kullanmak istiyorsanız bakımını mutlaka yaptırmalısınız.

Aksi halde sürekli arızalanan ve her defasında yeni bir ücret karşılığında tamir edilen bir makine ve temiz yıkanmayan çamaşırlar ile karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacaktır.

Zeki Usta Çamaşır makinesi tamircisi servisi olarak ihtiyacınız olduğu an adresinizde bakım, onarım işlemlerini gerçekleştiriyor ve yapmış olduğumuz her işlem için 1 yıl garanti sunuyoruz.

Yıl içerisinde oluşacak herhangi bir arıza durumunda ücretsiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bu noktada bizim için çok önem arz etmektedir.

çamaşır makinesi servisi

Çamaşır Makinesi Tamir Servisi olarak Hangi marka ürünlere servis hizmeti veriyoruz?

Arçelik, Bosch, Siemens, Samsung, Regal, Hotpoint, Ariston, Profilo, Vestel, Beko, Altus, İndesit ve evinizde bulunan her marka ve her model çamaşır makinesi servis hizmetimizi adresinize getiriyoruz.

Beyaz eşyalar içerisinde temizlik amaçlı kullandığımız Çamaşır makinesi yanında bulaşık makinesi tamir servisimiz de bulunmaktadır.

Bunun için Gaziantep Bulaşık Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ÇAMAŞIR MAKİNASI ARIZALARI BOSCH TAMİRCİSİçamaşır makinesi servisi

Bosch Çamaşır makinesi su almıyor: Şebeke musluğu kapalı olabilir. Su giriş hortumu bükülmüş olabilir. Su giriş hortumları kontrol ederek düzeltin. Su giriş hortumu tıkalı olabilir. Su giriş hortumunun filtrelerini temizleyin.

Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor: Boşaltma hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Boşaltma hortumunu kontrol edin. Tıkanmışsa temizleyin. Pompa filtresi tıkalı olabilir. Pompa filtresini temizleyin.

Çamaşır makinesine su dolar dolmaz boşalıyor: Su tahliye hortumunun ucu, makineye göre çok alçakta veya yere düşmüş olabilir. Su tahliye hortumu uygun yüksekliğe yerleştirilmelidir.

Çamaşır makinesi titreşim yapıyor: Çamaşır makinesinin ayakları ayarlanmamış olabilir. Çamaşır makinesi sert bir yere dayanıyor olabilir. Sert yere temas etmesi engellenmelidir.

Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor: Tambur yatak rulmanları arızalı olabilir. Motor ile kasnak arasındaki kayış çıkarılmalı, tambur el ile döndürülmeli, eğer gürültü yatak rulmanlarından geliyorsa yatak keçe ve rulmanları değiştirilmelidir.

Makine sarsıntılı çalışıyor: Makine taşıyıcı ayakların dengesi bozulmuş olabilir, taşıyıcı ayaklar dengeye getirilmelidir. Amortisörler arızalı veya bağlantı cıvataları gevşemiş olabilir. Amortisörler kontrol edilmelidir.

Çamaşır makinesi deterjan almıyor: Su basıncı düşük olabilir. Suyun basıncı en az 1 bar olmalıdır. Çeşme açılarak suyun basıncı arttırılarak problem çözülebilir.

Makine altından su kaçırıyor: Giriş hortumları ve tahliye hortumları yerinden çıkmış veya patlamış ya da hortum bağlantı kelepçeleri gevşemiş olabilir.

Gerekli bakımı yaparak veya bilgi sahibi değilseniz Çamaşır makinası tamircilerimizden destek alarak çamaşır makinenizin arızalanmasını önleyebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi tamircisi servis ücretleri ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için Şehitkamil Buzdolabı / Çamaşır Makinesi Tamircisi / Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


Ankara'da Çamaşır Makinesi Tamir hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmir'de Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya'da Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBULÇamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Odunpazarı
Tepebaşı

Adana'da Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin'de Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğla Çamaşır Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.