Bulaşık Makinesi Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


bulaşık makinesi servisi

Günümüzde hemen her ev ve birçok iş yerinde de yerini almış olan bulaşık makineleri zamandan kazanmamıza ve kendimize vakit ayırmamıza yardımcı olmaktadır.

Herkes bütçesine göre bir bulaşık makinesine sahiptir. Bulaşık makinelerini seçerken, performanslarına, iç hacimlerinin genişliklerine göre tercih edilmektedir.

Bulaşık makinesi kullanıcılarının modellerin yanında dikkat etmesi gereken en önemli husus ise, çamaşır makinenize bir şey olduğunda garantisi dolmuş cihazınız için ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap verecek bir servistir.

Bulaşık Makinası tamir servis firması olarak sizlerin ihtiyacınıza uygun hizmet sunmaktayız. Aşağıda metnimizin sonunda yer alan il ve ilçelerinizde adresinize en yakın servis hizmet noktamızdan ulaşım sağlıyor ve bulaşık makinesi arızalarını adresinizde gideriyoruz.


BULAŞIK MAKİNESİ TEKNİK TAMİR SERVİSİ

Bulaşık makineleri teknoloji dünyasının en önemli buluşlarından birisi olarak hem yaşam alanlarda hem de ticari faaliyet gerçekleştirilen alanlarda son derece yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Üstün yıkama özellikleri barındırmakta olan yeni nesil bulaşık makineleri ile birlikte en zorlu bulaşıkların dahi yüzde yüz hijyenik duruma son derece pratik ve kolay bir şekilde getirilebilmesi mümkün oluyor.

Ancak bulaşık makinesi kullanımı esnasında mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunuyor.

Bu hususlar arasında özellikle bulaşık makinesinin alt ve üst sepetlerinin tamamen dışarıya çekilmesi durumunda makine kapısına yüksek düzeyde yük bindirmekte olduğuna dikkat edilmesi gerekiyor.

Bir güvenlik riski ile karşı karşıya kalmamak adına Bulaşık Makinesi Tamircisi alanında uzman ve deneyimli teknik servis personelleri uyarılarının dikkate alınması gerekmektedir.


ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRİ


bulaşık makinesi servisi

Günümüzde bulaşık makinesi teknoloji dünyanın her yerinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor.

İleri teknoloji içermekte olan yeni nesil Arçelik bulaşık makinelerinin elde bulaşık yıkama yöntemlerine göre çok daha kaliteli ve çok daha modern standartlarda bulaşıkların yıkanabilmesine yardımcı olduğu gerçeği yadsınamaz.

Arçelik bulaşık makinesinde meydana gelebilecek arızalanmalara yönelik olarak ise Arçelik Bulaşık Makinası tamircisi teknik Servis merkezimiz tarafından profesyonel çözümler uygulanmaktadır.

Arçelik Bulaşık Makineleri günlük yaşam içerisinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olan başlıca teknolojik beyaz eşya ürünlerinden birisi olarak öne çıkarken, oluşabilecek her türlü sorun ve arızalanma durumunda Zeki Usta Arçelik Bulaşık Makinesi Servisimizin uzman desteğinden yararlanın.

7/24 servis olanağı ile bulaşık makinesi kullanıcılarına profesyonel, kaliteli hizmet sunmaktayız!

Kurulum, onarım, bakım ve montaj işlemleriniz eğitimli kadrolarımız sayesinden en doğru şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bulaşık Makinesi Periyodik Bakımı Neden Gereklidir?

Arçelik Bulaşık Makinelerinizin servis ihtiyacı sadece arıza durumunda olmamaktadır. Aylık, yıllık olarak bulaşık makinenize belli periyotlarla bakım yapılması gerekmektedir.

Çünkü makinenizin giderlerinde biriken kireç, yağ, kir ve mineral tortuları zamanla tabakalaşmaya sebep olabilir.

Ayrıca makinenizin içerisinde sararma, kahverengi ya da pas renginde bir çökelti meydana gelebilir.

Bakım ve arıza için www.bulservisi.com canlı destek hattımızdan Servis Talep edebilir ya da çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilir, ustalarımız ile ön görüşme yapabilirsiniz.

Ayrıca Arçelik Marka buzdolabı servisimiz de bulunmaktadır. Hazırlamış olduğumuz Arçelik Buzdolabı Servisi Düzce adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRCİSİ


bulaşık makinesi servisi

Uzun yılların birikim, tecrübe ve eğitimleriyle beyaz eşya servis hizmetleri veren firmamız sektörde güçlenmekte ve endüstriyel mutfak servis hizmeti de sunmaktadır.

Tamamen mutlu müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, kendi bünyesinde en kaliteli, donanımlı servis teknisyenlerini bulundurarak sektörün diğer firmaları arasında fark yaratarak pazarda yer almayı başarmıştır.

Almış olduğunuz servis hizmeti boyunca ilk hedefimiz kalite ve eğitim standartlarına uygun ekibimiz ile sizlerin memnuniyeti ve sağlıklı çalışan cihazlar sunmaktır.

Endüstriyel Mutfak Servisimiz her marka ve her model endüstriyel bulaşık makinelerine teknik olarak onarım destekleri vermektedir.

Bulaşık Makinesi servisimiz ile Endüstriyel mutfak cihazlarınızda oluşacak arıza ve bakım işlemlerinde 1 yıllık işçilik ve yedek parça garanti verilmektedir.

Endüstriyel mutfak ürünleri içerisinde bulaşık makineleri; restoranlar, Cafeler, oteller, fabrikalar ve kantinler için profesyonel olarak kullanılmaktadır.

Bu profesyonel mutfak ürünleri bazen arızalanabilir veya bakım gerektirebilmektedir. Bu durumda da alanında Uzman Ustalarımızı Randevumuzdan sonra size en kısa zamanda hizmet verebilmek için adresinize yönlendiriyoruz.

Zamanınız bizim için değerli. İş yerlerinizde müşterilerinize daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmeniz için bizlerde Bulaşık makinesi servisi olarak hızınıza hız katıyor ve tüm arıza onarım, tamir işlemlerini adresinizde gerçekleştiriyoruz.

Biz sizlere mutfak cihazlarınızın teknik servisi, bakımı ve temizliği konusunda Zeki Usta teknik servis firması olarak, deneyimli personellerimiz ile güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Endüstriyel Mutfak Servisimiz içerisinde Endüstriyel Buzdolabı servisimizde bulunmaktadır. Bunun için Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

SAMSUNG BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ


Her marka ve her kalitede bulaşık makinelerinde olması gerektiği gibi Samsung Bulaşık Makinenizin de su püskürtme kolu, ısıtma rezistansı ve filtresi dâhil birçok parçalarının temizliğe ihtiyacı vardır.

Dönem dönem bu parçaların bakımının yapılması gerekmektedir. Yaptırdığınız bakımlar bulaşık makinenizin ömrünü uzatmaya ve performansını arttırmaya yardımcı olmaktadır.

Bulaşık Makinası tamircisi olarak cihazlarınıza yapmış olduğumuz her işlem için sizlere 1 yıl garanti sunuyoruz.

Ve yapılan tamir işlemlerinin tekrar ederek sizleri huzursuz etmemesi için en ince detayına kadar makinenizi kontrol ederek sizlere teslimatını sağlamaktayız.

bulaşık makinesi servisi

Eğer ihtiyacınız olan şey güvenebileceğiniz bir servis ve bulaşık makinenizin güvenli ellerde olması ise; biz eğitimli kadromuzla sizlere hizmet sağlamak için beklemekteyiz.

Yapmanız gereken tek işlem Zeki Usta Teknik Bulaşık Makinesi Tamirci Servisimiz ile irtibata geçmektir.

Samsung Bulaşık makinesi Tamirci Servisimiz, bulaşık makinenizin montajından, onarımına ve bakımına kadar tüm servis hizmetlerinde uzman teknik personeli ve çağın gerekliliklerine ayak uyduran teknolojik alt yapısı ile kısa ve etkili çözümler sunar.

Samsung Bulaşık makinesi Tamirci Servisimiz, kaliteli ürünleri ile öne çıkan, yaygın servis ağı ile müşterilerini her koşulda memnun eden sorumlu servis anlayışına sahip kaliteli bir firmadır.

Tamir işleri titizlik ve deneyim ister. Bilinçsiz bir tamirci cihazınızda büyük sorunlar oluşturabilir.

Bu sebeple yaptığımız tüm onarımlar yüksek seviyede güvenlik ve dikkatle yapılmaktadır ve en ufak ayrıntı bile gözden kaçırılmamaktadır.

Ayrıca diğer Samsung beyaz eşyalarınız için Kahramanmaraş Samsung Beyaz Eşya Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRCİSİ SERVİSİ


Bulaşık makinası tamircisi olarak tarafımızdan gerçekleştirilen arıza onarımları ile Müşteri memnuniyetini önemseyen Zeki Usta bulaşık makinesi servisimiz tamir, montaj ve onarım işlemlerini hızlı ve dikkatli şekilde adresinizde gerçekleştirir.

Hizmet sonu kontroller mutlaka yapılır. Arızaların tekrarlanmaması için dikkatli ve titizlikle çalışıyoruz.

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Online destek alarak sorularınızı yanıtlamamız için Müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrılarınızı beklemektedir.

Gerekli olması durumunda parça değişimine gidiyor ve bulaşık makinesi yeniden sorunsuz çalışana kadar sorumluluğumuz yerine getiriyoruz.

2019 – 2020 yılı en güncel bulaşık makinesi tamiri, servis ücretleri her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

2019-2020 Bulaşık makinası tamir ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

bulaşık makinesi servisi

Bulaşık Makinesi Tamir Servisi olarak Hangi marka ürünlere servis hizmeti veriyoruz?

Her marka ve her model bulaşık makinelerinizin tamiri, bakımı hiçbir ortam kirliliğine yer bırakmadan titizlikle adresinizde gerçekleştirilir.

Arçelik, Bosch, Siemens, Samsung, Regal, Hotpoint, Ariston, Profilo, Vestel, Beko, Altus, İndesit, Dominox, Whirlpool ve evinizde iş yerlerinizde bulunan her marka bulaşık makinesi servis hizmetimizi adresinize getiriyoruz.

Beyaz eşyalar içerisinde temizlik amaçlı kullandığımız Bulaşık Makinesi yanında Çamaşır makinesi tamir servisimiz de bulunmaktadır.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Beyaz Eşya Servisi Gaziemir adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


BULAŞIK MAKİNESİ ARIZALARI BOSCH TAMİRCİSİ


Bosch Bulaşık Makinem Çalışmıyor: Sigorta ve ya şalter atmış olabilir. Sigortayı yenilemeniz veya şalteri sıfırlamanız gerekir. Diğer cihazlar devreden çıkarılmalıdır.

Bosch Bulaşık Makinemden Garip Sesler Geliyor: Bazı gürültüler makinenin çalışması esnasında oluşur fakat bu normaldir (örneğin motor gürültüsü, suyu atmak için tahliye vanasının açılması, devir boyunca zamanlama kontrolü gibi).

Bazen ise yıkanan kaplardan biri, çatal, kaşık gibi sepetten düşebilir. Bu nedenle tüm bulaşıklarınızın makineye düzgün yerleştirildiğinden emin olunuz.

bulaşık makinesi servisi

Bosch Bulaşık Makinesindeki Su Pompayla Dışarı Atılmıyor: Makinenizin filtresi tıkanmış olabilir. Filtreyi çıkarıp temizleyin. Hortum aşırı bükülmüş olabilir.

Tahliye pompası tıkanmış olabilir. Sorunun giderilmesi için Bosch Bulaşık Makinesi Tamir Servisimizi arayın.

Tahliye çıkışı tıkanmış olabilir. Mutfaktaki pis su borusu iyi tahliye etmiyorsa bir tesisatçı çağırmanız gerekebilir.

Bosch Bulaşık Makinesi Bulaşıkları Kurutmamış: Bulaşıklar, makineden çok erken çıkarılmış olabilir (program tamamlanmamış olabilir). Parlatıcı dozajı gerekenden az olabilir; parlatıcı dozajını gerektiği gibi ayarlayın.

Yıkama Sonrasında Deterjan Gözünde Deterjan Kalıyor: Makineye koyduğunuz kaplar deterjan gözünün açılmasını engellemiş olabilir; makineye kapları yerleştirdikten sonra deterjan gözünün açılabilir olduğundan emin olunuz.

Bazen deterjan gözü deterjan eklediğiniz sırada ıslanmış olabilir. Deterjan, ıslak hazneye yapışıp kalabilir. Bu nedenle deterjan eklemeden önce deterjan gözünün mutlaka kuru olduğundan emin olunuz.

Bosch Bulaşık Makinesi servis hizmetlerimizden yararlanarak cihazlarınızın ilk günkü verimliliği ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Beyaz Eşya Servisi Esenyurt adlı yazımız okumanızı öneriyoruz.


Ankara'da Bulaşık Makinesi Tamir hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmir'de Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya'da Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Odunpazarı
Tepebaşı

Adana'da Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin'de Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğla Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.