İstanbul Buzdolabı Servisi

İstanbul Buzdolabı Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


Sanayi Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


buzdolabı tamiri

Buzdolabı İcadı!
Sanayi Tipi Buzdolabı Bakımı Ve Tamiri!
Endüstriyel Buzdolapları Çalışma Sistemleri!


Buzdolabı; buhar sıkıştırma yöntemiyle çalışan, gıdaların soğuk tutularak uzun zaman muhafaza edilmesini sağlayan soğutma makinesidir.

Soğutmanın amacı; kapalı bir mahâlde, çevre sıcaklığının altında sıcaklıklar elde etmek ve bu düşük sıcaklığı sürekli olarak muhafaza etmektir.

Ancak ısı sıcaktan soğuğa kendiliğinden akarken, tersine akış kendi kendine olmaz. İki sistem arasındaki dengeyi bozabilmek için enerji gereklidir.

Günümüzde bu iş soğutucu makineler tarafından gerçekleştirilir. Soğutucu makineler çalışma prensiplerine ve çalıştıkları sıcaklık aralığına göre sınıflandırılırlar. Buzdolapları ise soğutucu makinelerin evlerde kullanılan tipidir.

Soğutma nedir? Soğutma Sistemleri icadı!

Bir maddenin veya ortamın sıcaklığını onu çevreleyen hacim sıcaklığının altına indirmek ve orada muhafaza etmek üzere ısının alınması işlemine soğutma denir.

En basit ve eski soğutma şekli, soğuk yörelerde tabiatın meydana getirdiği buzları muhafaza edip bunları sıcak veya ısısı alınmak istenen yerlere koyarak soğumanın sağlanmasıdır.

Kışın meydana gelen kar ve buzu muhafaza ederek sıcak mevsimlerde bunu soğutma için kullanma usulünün M.Ö. 1000 yıllarında uygulanmakta olduğu bilinmektedir.

Bu uygulamanın, bugün bile yurdumuzun bazı yörelerinde geçerli bir soğutma şekli olduğu görülmektedir.

Buz ile elde edilen soğutma şeklinin, gerek zaman ve gerekse bulunduğu yer bakımından çoğu kez pratik ve ucuz bir soğutma sağlayamayacağı bellidir.

Bunun yerine mekanik araç ve cihazlarla soğutma sağlanması tercih edilir ki soğutma yöntemleri bilimi de bu ikincisi ile ilgilenir. Bizler de buzdolaplarınızın teknik servis kısmıyla ilgileniyoruz.

TİCARİ BUZDOLABI TAMİRCİSİ

buzdolabı tamiri

1877 Yılında Karl Linde yiyeceklerin tazeliğini koruyabilmesi ve de bozulmaması amacıyla bir dondurucu geliştirdi ve bu sistem elektrik enerjisini kullanarak yiyecekleri saklayabilmekteydi. Bu dondurucu da 'buzdolabı' adını almıştır.

Günümüzdeki buzdolabından farklı olarak Linde'nin buzdolabında pompalanan gaz, şu anki buzdolaplarının arka kısmından pompalanan freon gazı değilde patlamaya çok elverişli bir gaz olan metil eterdi.

Daha sonra günümüzde kullandığımız buzdolapları icat edilmiştir. Geçmişten günümüze birçok model ve markalarda üretimi yapılan cihazlar gün geçmiyor ki yeni bir teknoloji ürünü daha ortaya çıkartmasın.

Yapılan üretimler sonucu her evde ve birçok hizmet sektöründe yerini almış olan buzdolaplarının teknik aksaklıkları sonucu servislere de ihtiyaçları olmaya başladı.

Aradığınız Sanayi Tipi ve Buzdolabı tamircisi servisi için tüm teknik desteği sizlere sunuyoruz.

Ayrıca ticari bulaşık makinesi tamir hizmetimizde bulunmaktadır. Hazırlamış olduğumuz Bulaşık Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

YERİNDE SANAYİ BUZDOLABI ÖZEL TAMİRCİSİ


buzdolabı tamiri

Bizler de uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile Ülkemizin birçok noktasında servis ağı oluşturduk.

Aşağıda metnimizin sonunda yer alan adreslerinize en yakın, en güvenilir Buzdolabı servis hizmetini getirdik.

Yerinde Sanayi buzdolabı tamircisi olarak ulaşım kolaylığı ve adreslerinize yakınlığımız ile hızımızı katıyor, mağdur olmamanız için acil servis hizmetlerimizi sunuyoruz.

Garantisi dolmuş her marka ve her model buzdolaplarınız için çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında canlı destek hattımızdan veya müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile servis talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrılarınıza cevap vermekte ve servis talebi, istek, şikayet, öneri gibi her sor ve görüşleriniz için siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı, pratik şekilde giderebilmek adına ustalarına yönlendirmektedir.

Müşterilerimize mükemmel hizmet sunmanın bir parçası olarak, soğutma sisteminizin, İhtiyaçlarınıza göre sisteminizi, tamir etmenize, bakımını yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Ticari ile endüstriyel soğutma hizmetlerimizle ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyacağız.

Arızaları onarmak için gerekli olan tüm çalışmayı yapacağız. Destek ile önleyici bakım ile doğru şekilde oluşturulmuş soğutma sistemleri uzun yıllar kullanıma olanak sağlayacaktır.

Ev veya iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz buzdolapları bakım ve onarım işlemleriniz için adresinize en yakın Buzdolabı servis hizmet noktamızdan ulaşım sağlıyor ve aşağıdaki buzdolabı tipleri arızalarında servis hizmetlerimizin bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz endüstriyel çamaşır makinesi servis hizmetimiz de bulunmaktadır. Bunun için Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

SANAYİ/ENDÜSTRİYEL BUZDOLABI TEKNİK SERVİSİ


Endüstriyel Buzdolabı Tamiri İçin Pastane Tipi Buzdolabı Servisi, Kasap Tipi Buzdolabı Servisi,Sebze Buzdolabı, Et Buzdolabı, Paslanmaz Bar Tipi Şişe Soğutucu Buzdolabı Tamiri , Buzdolabı Servisi hizmetlerimizi adreslerinize getirmeye devam ediyoruz.

Sanayi tipi buzdolabı tamircisi servisi olarak Ülkemizin birçok noktasından buzdolabı servis hizmeti veriyoruz.

Zeki Usta Teknik Buzdolabı Tamir firmamız Endüstriyel soğutma alanında eğitimli teknik servis elemanlarımız ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir.

sanayi buzdolabı tamiri

Endüstriyel soğutma alanında kullanılan tüm soğutma ekipmanlarının tamiri, bakımı, yedek parça desteği sağlayan firmamız Endüstriyel mutfak servisleri olarak hizmet verdiği ürünler şu şekilde sıralanabilir.

Sanayi tipi buzdolabı tamiri,
Pasta teşhir buzdolabı servisi,
Sütlük buzdolabı tamiri,
Market tipi buzdolabı derin dondurucu,
Şişe soğutucu buzdolabı,
Sütlük, Et yaşlandırma dolabı, Tavuk dolabı, peynir dolabı, Meze dolabı, Balık dolabı gibi her model buzdolaplarınızın arızalarında adreslerinize geliyor ve yerinde tamir, bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Endüstriyel buzdolabı teknik servisi olarak birçok farklı markanın tamiri, bakımı, servisi konusunda uzman servis ekibimiz ile piyasanın en çok kullanılan ürünleri olan aşağıdaki markaların ve diğer tüm buzdolabı marka ve modellerinin tamirini yapmaktayız.

Fagor Buzdolabı, Edesa Buzdolabı, Empero Buzdolabı, İnoksan Buzdolabı, Kayalar Buzdolabı, Öztiryakiler Buzdolabı, Umg Buzdolabı, Frenox Buzdolabı, Ndustrio Buzdolabı, Maksan Buzdolabı, Classeq Buzdolabı, Elextrolux Profesyonel Buzdolabı, Crystal Buzdolabı gibi markalar dahil tüm buzdolabı modellerinin tamir servisi için Bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tüm buzdolapları için hazırlamış olduğumuz Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

SANAYİ BUZDOLABI ARIZALARI TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ


Sanayi alanında marketlerde bakkallarda gıda soğutucularınızda buzdolaplarınızda oluşan arızalar için Teknik Servis Hizmetleri sunuyoruz.

Tamirlerde kullandığımız ihtiyaca göre değiştirilen parçalar ve işçiliğimiz firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

Sanayi dolabı yani kısacası Endüstriyel Dolaplar (Soğutucu Dolaplar) sınıfına giren dolaplarınızın arızalarının aynı gün içinde tamir işlemini yapmaktayız.

Ticari mekânlarınızda kullanmış olduğunuz sanayi tipi dolapların arızalanması ürünlerin tazeliğinin korunması açısından çok riskli olmaktadır.

Bu açıdan arızalanan bu tip dolaplar için hiç vakit kaybetmeden Zeki Usta Teknik Servis Firmamız merkezli çalışan müşteri hizmetlerimizi arayıp servis kaydı oluşturabilirsiniz. Cihazlarınızın arıza onarımların tamamı yerinde yapılmaktadır.

sanayi buzdolabı tamiri

Firmamızın Buzdolaplarınıza yapmış tüm işler, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve cihazınıza yapılan işlemler sizlere yazılı ve sözlü olarak bilgilendirmesi yapılmaktadır.

Cihazlarınızın arıza oluşturması halinde, Buzdolabı Tamir çözümleri ile güvenilir destek sağlıyoruz.

Sanayi buzdolabı tamircisi firmamız personelleri, Kuru gıda deposu, soğuk hava deposu, sıvı veya donmuş ürünlerin muhafazası için, gıdalarınızın bozulmasına asla izin vermeyecek ve aradığınızda hızlı bir şekilde hizmete gelecektir.

Sanayi Buzdolabı Tamir sisteminde hızlı onarımlar yapmamız gerektiği konusunda yardımcı olmak için adreslerinize en yakın servis hizmet noktasından ulaşım sağlıyoruz.

Ayrıca evlerinizde bulunan Buzdolaplarınız için servis hizmetimiz bulunmaktadır. Arçelik, Beko, Vestel, Samsung, Lg, Siemens, Profilo gibi tanımış ve sık tercih edilen tüm markalar ve kullanmış olduğunuz her marka ve her model buzdolaplarında sizlere Buzdolabı Tamircisi olarak hizmetimiz vardır.

Yerinde Buzdolabı Tamircisi Arıyorsanız En Yakın Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

SANAYİ TİPİ BUZDOLABI SOĞUTMA SİSTEMLERİ TAMİRCİSİ


ticari buzdolapları servisi

Olası Arızaları Önleyici Bakım Programımız Aşağıdaki Şekildedir:

Düzenli filtre değişiklikleri
Soğutucu sızıntısı tespitleri
Bobin temizleme ile buz çözme
Çalışma sıcaklıkları ile sistem basınçları
Mevsimlik başlangıç servisi ve bakımı

Düzenli servis bakımı, ekipmanınızın ömrünü uzatır, sistem verimliliğini artırır, enerji giderlerinden tasarruf sağlar ve olası arızalar ile karşılaşmadan sizlerinde hizmeti aksamamış olur.

Sanayi Buzdolabı Tamircisi firmamız bünyemizde sizlere sunduğumuz tüm arıza onarım, tamir, bakım, yedek parça ve montaj işlemlerinde 1 yıl garantili işçilik sunmaktayız.

Firma garantimiz altında sunulan işçilik hizmetinde bizim işlem yaptığımız yerden benzer hatayı tekrar almanız halinde ücretsiz hizmeti tekrar sağlamaktayız.

Almış olduğunuz her hizmet için servis personelimizden işlem yapılan her cihaz için kaşe onaylı belgenizi ve fişinizi almayı saklamayı unutmayınız.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Beko Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

2019 – 2020 SANAYİ BUZDOLABI TAMİRCİSİ SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?

buzdolabı tamiri

Tüm bakım programları, tutarlı ve stratejik bir hizmet için önceden yapılandırılmıştır. Muhafaza edici ve olası arızalara bir önlem olarak, zamanında servis ziyaretleri teknisyenlerimizin cihazlarınız üzerinde rutin denetimler yapmasına ve sistemlerin çalışır durumda tutulmalarına olanak sağlar.

Sanayi Buzdolabı tamircisi servis ekiplerimiz tarafından almış olduğunuz her hizmet için fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı unutmayınız.

Uygun Fiyat Garantili Sanayi Buzdolabı Tamircisi ve Hizmet Bölgelerimiz

2019 – 2020 Sanayi buzdolabı tamircisi servis ücretlerimiz firmamız tarafından bütçenize uygun olarak belirlenmiştir.

Yerinde adresinize en yakın Sanayi buzdolabı servisi ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya şu an bulunduğunuz sayfamızdan canlı destek hattımızdan bilgi alabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Dikmen Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz

Ankara'da Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmir'de Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya'da Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Odunpazarı
Tepebaşı

Adana'da Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin'de Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;

Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;


Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğla Sanayi Buzdolabı Tamircisi hizmeti verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

İstanbul Buzdolabı Servisi

İstanbul Buzdolabı Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın