Kasımpaşa Buzdolabı Servisi İletişim Numaramız

444 2 846


BUZDOLABI ARIZALARI


Servis Hizmeti Verdiğimiz Buzdolabı Markaları Nelerdir?

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Firmamız uzun yıllardan bu yana siz değerli Kasımpaşa müşterilerimize Bosch, Profilo,Vestel, Siemens, Arçelik, Beko, Regal, Samsung ve diğer tüm markalara ait beyaz eşya ürünlerinizin tamiri, yedek parça temini ve onarım işlerini Kasımpaşa her semtinde hizmet vermektedir.

Tecrübeli ve alanında uzman, çağın gereklerine ve teknolojinin getirdiği yeniliklerin eğitimini tamamlamış personelimizle buzdolabı, tüm marka ve model buzdolabı arızalarını en doğru şekilde tespit ederek garantili çözüm bulmaktayız.

Sharpbuzdolabıservisi linkinden yazımızı okuyarak ayrıntılı olarak servis hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Her buzdolabı ürününün bütün marka ve modellerinin bakım ve onarımını yapmaktayız. Yine bunlara ait yedek parça ve teknik servis hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Kalitemiz hizmetimizdedir.

Beyaz Eşyaların İç Bakımı Neden Yapılmalıdır?

Beyaz eşyaları hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır. Dolayısıyla arıza göstermeleri halinde evimizde düzenli bir şekilde işleyen tüm sistem duracak ve ihtiyaçlarımız yarım kalacaktır.

Tüm zamanınızı bir buzdolabının arızasına ayırmak istemezsiniz. Bunun için servisimizden destek almalısınız. Bakımını yapmadığınız veya hor kullanılmış bir buzdolabı sizi büyük sorunlar ile karşı karşıya bırakacaktır.

Buzdolapları Neden Arızalanır?

Buzdolapları bakımsız kaldıkları zaman diliminde yıpranmaya uğrar ve kullanıcı hatalarına bağlı olarak zarara uğrar ve sizi de maddi ve manevi olarak zarara uğratır.

Buzdolabınızın dış temizliğine özen gösterdiğiniz gibi iç kısmına, iç düzenine, buzdolabınızın yerleşim yerine - konumlandırdığınız yer düzeneğine - ve periyodik bakımına da özen göstermelisiniz.

Aksi halde buzdolaplarınız kart değişimi veya onarımı, motor arızası, çalışmama gibi büyük arızalara sebep olacak ve belki de buzdolabınız artık çalışmayan bir cihaz olarak elinizde kalacaktır.

BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ


Buzdolabınız için servis öncesi yapmanız gereken birtakım işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için zaman ayırmazsanız buzdolabınız arıza gösterdiğinde o sizden vaktinizi fazlasıyla alacaktır.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Evinizde yapabileceğiniz işlemler için hazırlamış olduğumuz AristonBuzdolabıServisi linkinden yazımızı okumanızı ve buzdolabınıza uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer tüm bu bakım işlemlerine rağmen cihazınızda arıza oluşumu gerçekleştiyse servisimizi çağırmalısınız.

Servis Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kasımpaşa buzdolabı servisi ihtiyacınız varsa, Zeki Usta teknik Buzdolabı servisi çağrı merkezimize buzdolabı arıza kaydı oluşturduğunuzda vermiş olduğumuz buzdolabı genel servis hizmetlerimiz:

Markası ve modeli ne olursa olsun Kasımpaşa da bulunan değerli buzdolabı kullanıcılarına buzdolabı onarım bakım, yedek parça servis hizmeti, tüm buzdolabı ürünlerine bakım, onarım hizmeti ile 1 yıl garanti veriyoruz.

Güler yüzlü, işinin ehli, konusunda uzman personellerimizin çalışması,
Uzman ekiplerimiz ve çağrı merkezimiz ile 7/24 buzdolabı teknik servisi ve hızlı iletişim hizmeti veriyoruz.

Cihazınıza yapmış olduğumuz işlemler için kaşe onaylı belgenizi ve fişinizi almayı ve saklamayı unutmayınız. Geri dönüşüm için yine aynı çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı servis hizmetlerinde geri dönüşüm sağlamanız önemlidir. Yanlış müdahale yapılan cihaz sonrası ulaşamayacağınız bir servis sizi mağdur edecektir.

Zeki Usta Kasımpaşa buzdolabı servisleri olarak vermiş olduğumuz her hizmetin arkasındayız. Mağdur olmanızı istemeyiz.

Buzdolabınızı yerinden hizmet yöntemiyle başka bir adrese taşıma işlemi yapmadan evinizde tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

2019 BUZDOLABI SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Her buzdolabı servisine güvenmeniz oldukça sıkıntı yaratır. Bilinçli ve bilgili, gerekli eğitimlerini almış bir buzdolabı tamircisine buzdolabınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Fakat güven vermeyen ve bilgi sahibi olup olmadığından emin olmadığınız bir kişi cihazınıza yanlış bir müdahale ile sizlere büyük sorunlar oluşturabilir.

Zeki Usta Kasımpaşa buzdolabı servisi ile uzun yılların birikimiyle servis hizmetinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kasımpaşa Buzdolabı teknik servis ücretleri 2019 yılı en güncel fiyatları ile her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Kasımpaşa buzdolabı Teknik servis ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. ( 444 2 846 )

Veya şu an okumakta olduğunuz internet sayfası www.bulservisi.comadresinden canlı olarak operatörlerimize bağlanabilir ve tüm sorularınız için canlı destek alabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Buzdolabı Servisi Çağırmalıyız?

Buzdolabınız arıza kodları gösterebilir. Ne anlama geldiğini bilmiyorsanız servis desteğimizden yararlanabilirsiniz.
Buzdolabınızın kapakları açık kalmış olabilir, karlanma yapmış olabilir
Buzdolabı sisteminde akışkan ve soğutucu gazın olmaması
Buzdolabı akışkan gaz sisteminin tıkalı olmas
Buzdolabı mekanik timer arızalı olabilir
Buzdolabı sensörü açık kalmış veya kısa devre yapmış olabilir
Buzdolabı ısıtıcı arızalı veya değer kaybı olabilir
Buzdolabı kanal tıkalı olabilir
Buzdolabı kart arızası olabilir.
Buzdolabı beyin mekanizmasının arızalı olması
Buzdolabı defroz sensörünün devre dışı kalması
Buzdolabı su tahliye kanalının tıkanmış olması gibi birçok arıza oluşabilmektedir. Bu arızalar ve daha fazlası için servisimiz ile iletişime geçmelisiniz.

Kasımpaşa#Buzdolabı#ZekiUstaTeknikServisi#444 2 846