Etiler Buzdolabı Servisi İçin İletişim Numaramız

444 2 846


BUZDOLABI ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ


Etiler Buzdolabı Servis Merkezi olarak, İstanbul Avrupa yakasındaki Etiler ilçesine hizmet vermekteyiz. Servis Merkezi olarak müşterilerimize aynı gün ulaşıp, buzdolabı arızalarının onarımını yapıyoruz.

Buzdolabı ürünleri bazen ciddi arızalar çıkarabiliyor. Evlerimizin vazgeçilmezi olan bu ürünler yiyecek ve içecek tüm gıdalarımızı koruduğu için ciddi anlamda acil bir şekilde müdahale edilerek tamir edilmesi gerekmektedir.

Etiler Buzdolabı servisi olarak Zeki Usta teknik servis ekipleri aynı gün içerisinde tamir edilen buzdolaplarınızın olası bozulmalarının önüne geçmekte ve tüm gıdaların çözülmeye uğrayıp bakteri üretmesine engel olmaktadır. Böylece buzdolabınızın ve dolayısıyla sizin de sağlığınızı güvence altına alınmış olacaktır.

Etiler de buzdolabı ürünü ve soğutma sistemleri ile alakalı derin dondurucu, sandık buzdolabı ya da statik buzdolabınız mı var, her alanda buzdolabı ile alakalı tüm problemleri yerinde hızlıca gidermeyi sağlıyoruz.


buzdolabı kullanımı ve tamiri

Sizler bizim gibi bir firmaya ulaştığımız için şanslısınız. Tamir ve bakımını yapmış olduğumuz buzdolabı ürünlerine tam manası ile tam kapasiteli garantili hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hangi marka, hangi tip ve model buzdolabınız olursa olsun mutlaka kullanım kılavuzu şartlarına uyum sağlamalısınız. Evinizde veya işyerinizde temizliğini kolayca yapabilirsiniz. Arıza halinde gıdalarınızın zarar görmemesi için hemen servis desteği almalısınız.

Buzdolabı arızaları genel şikâyetleri;
Buzdolabı soğutma yapmıyor
Buzdolabından kötü kokular geliyor
Buzdolabı ses çıkartarak çalışıyor
Kapağı açık kaldığından uyarı vermiyor. Işık sönmesi, alarmın çalışmaması gibi.
Buzdolabında soğutma problemine yol açan sorunlardan biri de buzdolabı filtresinin tıkanmasıdır. Bu duruma sizin yapacağınız bir şey yok. Servis çağırmalısınız.

BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ


Buzdolabı şikayetleri arasında en çok buzdolabı soğutmuyor olarak kayıtlara geçmektedir. Buzdolabınız soğutmuyorsa ve evde buzdolabınızın bakımını yapabileceğiniz çok basit işlemler vardır.

Öncelikle daha önceki paylaştığımız Buzdolabı Neden Soğutmuyor adlı yazımızı okuyarak evinizde bu işlemleri uygularsanız cihazınızın arızası tam olarak ortaya çıkabilir veya bakıma ihtiyacı olduğu için yaptığınız müdahaleler sonrası arıza oluşmayabilir.

Etiler buzdolabı servis hizmeti verdiğimiz her marka buzdolabı ürünleri aşağıdaki ürünler vb. gibidir;
Etiler buzdolabı servisi,
Etiler sanayi dolap tamircisi,
Etiler bakkal dolabı tamircisi,
Etiler market dolabı tamircisi,
Etiler pastane dolabı tamircisi,
Etiler peynir dolabı tamircisi,
Etiler meşrubat dolabı tamircisi,
Etiler s2000 dolabı tamircisi,
Etiler buzdolabı tamircisi,
Etiler kasap buzdolabı servisi

İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafiğin olduğu bir kentin en gözde mekanlarından biri olan Etiler bölgesinde adresinize en yakın servis noktasından hizmet vermeye devam ediyoruz.

buzdolabı kullanımı ve tamiri

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti hedefimiz aile servisiniz olma doğrultusunda ilerlemek.İyi bir teknik servis profesyonel yaklaşımı, servis ve tamir hizmeti firmamızda mevcuttur.

Etiler'de sizlere çok yakın bir servisi arıyor ve yerinde giderilmesi gereken problemlerin tam manasıyla iyi ve kaliteli hizmeti ile ilgili çalışma yapmamızı istiyorsanız güvenebileceğiniz adres www.zservisi.com olmalıdır.

Buzdolabınızın arıza halinde servisi için veya istek, dilek, şikâyet gibi her tür hizmeti müşteri hizmetlerimize bildirebilir ve geri dönüşüm alabilirsiniz.

Her marka ve her model buzdolabı ürünlerinizin bakım ve onarımı için bize ulaşabileceğiniz çağrı merkezi telefon numaramız
444 2 846


BUZDOLABI 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Buzdolaplarınız için değişen malzeme ve işçiliğimiz servislerimiz tarafından yapılan her işlem güvencemiz altındadır ve 1 yıl garantilidir.

Oluşan sıkıntıları yeniden bir daha yaşamak istemiyorsanız alanında uzman ve cihazınızı tanıyan servis ekiplerinden yardım ve destek almalısınız. İşini iyi bilmeyen bir usta basit bir arızayı büyütebilir ve daha yüksek maliyetli arızalar ile ürününüze zarar verebilir.

Kaliteli servis, uygun fiyat ve yerinde çözüme odaklı çalışma prensibi ve işinin ehli personellerin birlikteliğiyle sizlere en güvenilir hizmetleri anında Etiler'de evinizde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Etiler Zeki Usta Buzdolabı Teknik Servisi olarak buzdolabı servis ücretlerini her evin bütçesine uygun olarak belirledik. 2019 yılı en güncel servis ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabileceğiniz çağrı merkezi iletişim numaramız 444 2 846

Teknik Servis ekiplerinin Verdiği Hizmetler Konusunda uzman olan beyaz eşya servisleri cihazlarla ilgili tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.


buzdolabı kullanımı ve tamiri

Cihazların kurulumu ve montajı gibi işlemler başta olmak üzere, beyaz eşyalarda yaşanan arızaların onarılması işlemleri de teknik servislerin yaptığı işlemlerin başında yer almaktadır.

Bunun dışında kombi ve beyaz eşyaların bakımı, petek temizleme işlemleri de bu konuda uzman olan teknik servislerin hizmet verdiği alanlardan birkaçıdır.
Aynı zamanda haftanın 7 günü 24 saat servis hizmeti veriyoruz.

Buzdolabı servis hizmeti verdiğimiz bazı markalar: Arçelik, Siemens, Beko, Profilo, Bosch, Lg, Vestel, Samsung, Sharp, Ariston, İndesit, Hotpoint, Hoover,Hisense...