İstanbul Buzdolabı Servisi

İstanbul Buzdolabı Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


Esenyurt Buzdolabı Servisi İletişim Numaramız

444 2 846BUZDOLABI ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ


Mega kent İstanbul trafiğinde yaşam kalitenizi artırmaya çalışmak oldukça zordur. Zamanın çoğu çalışanlar için yolda tükenmektedir.

Kalabalık şehrin en gözde bölgelerinden olan Esenyurt sakinleri olarak kullanmış olduğunuz buzdolaplarının da yaşamınıza ayak uydurmasını istiyor olabilirsiniz.

Fakat kullandığımız her beyaz eşya da olduğu gibi buzdolabında da arıza oluşması olasıdır. Bu durumda arıza oluşturan bir buzdolabının hemen servise ihtiyaç duyduğu an da arızası giderilmelidir.

İçerisinde gıdaların çözülmeye uğramasıyla hasar ve verilen zarar büyümesi birkaç saat içinde kendini gösterecektir.

Her marka ve her model buzdolabınızın arızası halinde en yakın servisi istiyor olabilirsiniz bunun yanında güvenilir ve işinde uzman kişilere buzdolabınızı emanet etmeyi de düşünmelisiniz.

Buzdolabı arızaları ve çözümleri için daha önceki buzdolabı servisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Buzdolabınızın garanti süresi dolmuş ve güvenilir bir servise ihtiyacı var ise Esenyurt bölgesinde yerinize en yakın servis hizmet noktasından ulaşım sağlayarak mağduriyetinizi gideriyoruz.

Buzdolaplarından genel olarak en çok arıza oluşturan konular arasında buzdolabının soğutmaması, üst kısmının karlanma yapması, kapak lastiklerinin yıpranmış olması, motorun çalışmaması, buzdolabının çok gürültülü ve titreşimli çalışması gibi şikayetler gelmektedir.


buzdolabı kullanımı ve tamiri

Buzdolaplarınızın evde kolayca bakımını yapabilirsiniz. Bunun haricinde yapmanız gereken en küçük arızayı büyümesi ve zamanla tekrar etmemesi için servis çağırmaktır.

Çok soğuk ortam koşulları
Kapının çok sık açılıp kapanması
Çok nemli ortam koşulları
Sıvı içeren gıdaların açık olarak saklanması
Buzdolabı kapağının açık kalması gibi sorunlar arızalara sebep olur.

BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİ


Beyaz eşya, her evde olması gereken ürünlerden biridir. Buzdolabı alımında bir süre arıza yaşanmamaktadır. Son çıkan teknoloji sayesinde, artık birçok ürünlerde enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Enerji tasarruflu ürünler çevre dostudur. Bu tür ürünleri tercih ederek bütçenize de katkıda bulunabilirsiniz fakat bu ürünlerin bakımını yaptırmadığınız zaman dilimi içerisinde arıza oluşturmaları olasıdır.

Esenyurt buzdolabı servisi ve tamiri olarak, buzdolabınızda meydana gelen tüm arızaları gideriyoruz.
Bizden bu hizmeti alabilirsiniz.

Bir ürün aldığınızda ve kullanmaya başladığınızda her şey tamam olmuyor maalesef kullanım kolaylığı sunan bu cihazlar titizlik ve hatasız kullanım istiyor.


buzdolabı kullanımı ve tamiri

Buzdolabınızın garantisi dolmadıysa garanti kapsamında yetkili servislerini çağırmalısınız. Esenyurt servisi ve tamiri olarak, cihazlarınızın garantisi dolmuş ise Zeki Usta buzdolabı alanında uzman teknik servis ekibinden bu hizmeti rahatlık ile alabilirsiniz.

Bilinçli birer tüketici olarak cihazınızın arızasının ne olduğunu bilirseniz, servis ile ön görüşme yaparken cihaz hakkında detaylı bilgi alışverişi sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı bir ön görüşme olur ve hızlı bir çözüm ile adresinizde buzdolabınıza müdahale edilir. Buzdolapları günlük yaşamımızın vazgeçilmez parçasıdır.

Bu cihazlarınızı titizlikle kullanmalısınız ve en küçük arıza oluşturduğu an kullanım kılavuzuna ve bakım sorumluluğunuzu yerine getirdiyseniz servis desteği alarak buzdolabınızın tekrar arıza göstermesine engel olabilirsiniz.

Zeki Usta teknik servis ekipleri adresinize en yakın servis noktasından servis hizmeti ulaştıracaktır. www.zservisi.com adresinden hizmetlerimizi bulabilir ve servisimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

BUZDOLABI 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Zeki Usta Teknik Servisi olarak çalışma prensiplerimiz:

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.
Görevlerinde uzman personeller ile çalışmaktayız.
Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürününüzü tamir ediyoruz.
Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ediyoruz.
Randevumuza zamanında gidiyoruz.
Müşterilerimize gerektiğinde yedek parça temin ediyoruz.

Esenyurt Buzdolabı 2019 yılı en güncel servis ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya www.zservisi.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Konusunda uzman ve çağın getirdiği yeni ve eski teknoloji ürünleri konusunda eğitimli personellerimiz ile tüm Esenyurt bölgesine servis hizmeti veren firmamız haftanın 7 günü kesintisiz servis hizmeti ulaştırmaktadır.

Her zaman gerek duyduğunuz beyaz eşyalar sorun çıkardığı anda, vakit kaybetmeden faydalanabileceğiniz teknik servisimize 7/24 hizmet sunan çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. 444 2 846


buzdolabı kullanımı ve tamiri

Santralimizi aradığınızda, sizlere en yakınınızdaki donanımlı personellerimiz ile ön görüşme yapmanız sağlanacak ve bilgi ve isteğiniz dahilinde adresinize yönlendirileceklerdir.

Birçok tüketici servis seçimini çok önemsemez ve herhangi bir servisten destek alır. Ancak bu durum cihaz sahiplerinin bilirkişilere teslim etmesi gereken basit hasarlı cihazı tanımayan kişilere emanet ederek daha ciddi arızalar yaşamasına ve daha yüksek hasarlarla ücret ödemelerine neden olabilir.

Çünkü cihazlara yapılacak olan hatalı işlemler cihazlarda farklı sorunlara yol açabilir. Bu nedenle her marka ve model cihazlar için mutlaka konusunda uzman olan
servislerden destek almak gerekir.


İstanbul Buzdolabı Servisi

İstanbul Buzdolabı Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın