Buzdolabı Ana Kart Arıza Servisi:
444 28 46Buzdolabı cihazları bizler için çok önemlidir. Siz değerli Buzdolabı kullanıcıları bizlere sayladığı faydalarını antalım: Buzdolabı cihazları besinleri bozulmadan uzun süre saklayabilmek için yapılan çalışmalarda Amarikalı bir mucit, Oliver Evans bu deneylerdeki sonuçları kullanarak 1805 yılında bir buzdolabı prototipi tasarladı. Evans o sırada buhar makinesi üzerinde de çalışıyordu ve sonunda başarılı icat ederek dünyada yaşayan bütün insanlara kolşaylık ve tasarruf sağlamaktadır.

Buzdolabı Elektronik Kart Tamiri 444 95 87

Buzdolabı cihazları besinleri soğutarak ya da tüm soğutucuların çalışma prensibi tek kapılı ev tipi buzdolaplarında olduğu gibidir. Buzdolabı cihazlarında bulunan ekovat, soğutucudan gaz halindeki soğutkanı emer. Buzdolabı cihazları Soğutucuda hacim birden genişlediğinden ve vakumlu olduğundan gazın basıncı düşer. Düşük basınçta soğutkan, sıvı halden gaz haline dönüşür ve bu esnada etrafındaki ısıyı alır. Dolap Tamircisi bir önceki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Buzdolabı cihazları besinleri dondurarak saklama yöntemi çok uzun zamandır bilinmektedir. Aynı zamanda besinlerin soğuk saklanabilmesine olanak veren soğutucu besin dolaplarının üretiminde yaşanan gelişmeler, günümüzde birçok değişik tipte ve büyüklükte soğutucu dolapların yaygın şekilde kullanılmasına neden olmuştur.

Buzdolabı servisleri
olarak siz değerli müşterilerimiz sıcaklık; meyve, sebze ve bütün hayvansal gıdalarda, biyokimyasal, mikrobiyolojik değişimi meydana getiren en önemli faktördür. Sıcaklığın, oda sıcaklık derecesine veya biraz üzerindeki artışına paralel olarak gıda bünyesindeki bütün biyokimyasal ve mikrobiyolojik olayların hızlandığı ve besinlerin kısa zamanda bozulduğu görülür.

Buzdolabı Elektronik Kart Tamiri 444 95 87

Mesala; meyve ve sebzelerde çürüme, meyve sularında köpürme, bulanma, sütte kısa sürede bozulma ve kesilme, hamurda kabarma, ette kokuşma en çok bilinen değişimlerdir. Buzdolaplarının yaygın bir şekilde kullanılmasıyla, ısı etkisiyle bozularak her yıl çöpe atılmakta olan tonlarca besin maddesinin israfı önlenmiş ve milyonlarca liralık maddi kayıpların önüne geçilmiştir. Bizler de nimetleri daha uzun süre yiyebilir ve bir çok gıda malzemelerimizin israfını önlemiş oluruz. Beko Buzdolabı Servisi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.


En İyi Buzdolabı Servisi


Sürekli ve aktif bir şekilde kullandığımız buzdolabı cihazlarının bakımı yapılmamasından dolayı, yanlış kullanımlardan dolayı yada eski olmasından dolayı parçalar sürekli çalıştığı için eskir ve arızalanabilir. Bu durum her elektronik cihazların başına gelmektedir. Bu yüzden bizlerinde yapması gereken teknik servisten destek almanız gerekmektedir.

Buzdolabı Elektronik Kart Tamiri 444 95 87

Müşterilerimizin en çok şikayetçi oldukları sorunlar; buzdolabı cihazım soğutma ayarı yapılması gerekiyor, buzdolabı cihazım ısı ayar ayarşanması gerekiyor, buzdolabı cihazım su akıtıyor, buzdolabı cihazım fan motor fiyatları ne kadar, buzdolabı cihazım su filtresi ne kadar, buzdolabı cihazım ana kart değişimi ne kadar, buzdolabı cihazım yedek parça fiyatları, buzdolabı cihazım motoru ne kadar, buzdolabı cihazım soğukluk ayarı, buzdolabı cihazım türkiye distribütörü arızalı , buzdolabı cihazım termostatı arızalı bütün buzdolab ı cihazlarınızın arızalanma olasıklarında bizleri arayabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Buzdolabı Gaz dolumu ne kadar, buzdolabı cihazının motor değişimi kaça olur, buzdolabı cihazının ana kart değişim ücreti ne kadar, buzdolabı cihazının kapak değişimleri ne kadar, buzdolabı cihazının termostat değişimi ne kadar, buzdolabı rezidans değişimi ne kadar gibi her sorunlarınızda bizleri 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. General Electric Buzdolabı Servisi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.


Buzdolabı Ana Kart Tamiri


Buzdolabı Ana Kart Neden Bozulur: Ana kart nedir siz değerli müşterilerimize onu açıklayalım ana kart üzerinde elektronik devre elemanları bulunduran ve tüm donanım birimlerini portlar sayesinde kendine bağlayarak bilgisayarın tanımasını sağlayan temel donanım bileşenlerinden birisidir. Bir anakart üretebilmek için hammadde olarak fiberglas ve bakır kullanılmaktadır. Ana kart parçası arızalandığında genellikle soğutma işlemi yapmaz bu durum ana kart ile kaynaklanabilir.


Buzdolabı Elektronik Kart Tamiri 444 95 87

Ana Kart Neden Yanar: Buzdolabı cihazlarının regülasyon sistemi bulunur. Buzdolabı cihazlarının şebekedeki enerji, en az miktarda en yüksek verim sağlanacak biçimde regüle edilir. Buzdolabı cihazlarının üreticileri bu sayede enerji tasarruflu cihazlar ürettiklerini taahhüt edebilirler. Fakat buzdolabı cihazlarının ve diğer beyaz eşyaların regüle edebilecekleri enerjinin bir sınırı bulunuyor. Buzdolabı cihazının sınırın aşılması durumunda buzdolabı elektronik kartı yanması gerçekleşebilir.

Buzdolabı cihazının kaldırabileceğinin üzerinde ya da altında bir elektrik akımı ulaştığında, cihazın beyni olan kart bu enerjiyi tanımlamakta ve yönlendirmekte zorlanacaktır. Buzdolabı cihazlarının du durumda ana kartı yanar. Eğer buzdolabında dijital ekran varsa, kart yanması için ayrı bir arıza kodu görüntülenir. Bu durumda siz değerli müşterilerimiz buzdolabı cihazlarınıza kesinlikle müdahale etmeyiniz. Bu arızalar kesinlikle servis tarafından yapılması gerekmektedir. En Yakın Buzdolabı Tamircisi makalemizi ziyaret edebilitsiniz.


Buzdolabı Ana Kart Tamiri Yapılır Mı / Ana Kart Yandığında Tamiri Yapılır Mı?Bizler de olduğumuz gibi diğer servisler de genellikle tamirat yerine değişim yapmayı tercih edilmektedir. Çünkü kart değişimi kesin çözüm olmaktadır fakat ana kart tamiri ise bir süre sonra bozulabilir ve sizler tekrar aynı durumu yaşayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz buzdolabı cihazının ana kartı yandıysa ya da bozulduysa, tamir edildikten kısa bir süre sonra yine fonksiyon bozuklukları gösterebilir. Bu nedenle buzdolabı cihazının ana kart değişim sonu ise daha garanti bir çözüm olacaktır. Bu durumda sizlerin daha iyi bir şekilde soğutma işlemini buzdolabı cihazının daha iyi bir şekilde yapar. Buzdolabı cihazınızın arızalanması söz konusu bile olamaz.


Buzdolabı Elektronik Kart Tamiri 444 95 87

Buzdolabı cihazlarının kart değişimi yapıldığında garanti belgesi verilmektedir garanti süresi ise 1 yıl sürecektir. Bu zaman içerisinde değerli kullanıcılarımız buzdolabı cihazınızda kullanıcı kaynaklı hataların ve şebeke kaynaklı problemlerin ücretsiz teknik destek kapsamına alınmayacağı bildirilmektedir. Bu konuda ise dairedeki veya binadaki elektrik tesisatından kaynaklanan bir problem söz konusuysa, bu durum garanti kapsamına girmeyecek ve buzdolabı kartı arızası durumunda tamir, değişim ve kontrol için ek ücret istenecektir.

Çünkü buzdolabı cihazının elektronik kartı yanması genellikle şebeke probleminden kaynaklanır. Eğer sizden kaynaklı bir durum olmadığında servisimiz siz değerli müşterilerimizin kullandığı buzdolabı cihazlarının ana kart değişimini ücretsiz bir şekilde yapmaktadır. Teba Buzdolabı Servisi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.


Elektronik Kart Tamiri Kim Tarafından Yapılır / Servis Çağırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Firmamızda çalışan bütün personeller yetkili servis altında eğitim almış ve aynı zamanda Serviste çalışan bütün personellerimiz TSE belgesine sahip ve işinde tecrübeye sahip çalışanlardan oluşmaktadır.

Firmamızda çalışan çalışan servis ekiplerimiz tarafından ve çağrı merkezimizde çalışan personellerle birlikte değerli müşterilerimizin kafaların da hiç bir şekilde soru işareti bırakmakdan verdiğimiz hizmette yeterli bilgi verilmektedir.
Firmamızın buzdolabı cihazlarının için yapılan ana kart yedek parça değişimlerde ücretsiz bir yıl garanti altına almaktayız Aynı zamanda buzdolabı cihazlarınıza her marka ve her model ayrımı yapmadan stoklarımızda her modelin %100 orijinal yedek parçalarını teğminatını sağlıyarak olay yerinde parça takım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Beyaz Eşya ANa Kart Tamiri makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Firmamız buzdolabı cihazlarının alanında profesyonel,işinde titizlik ,güler yüzlü aynı zamanda güvenilir teknisyenlerimiz sayesinde tüketicilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için tecrübeli elamanlarla çalışmaktayız.


Buzdolabı Ana Kart Tamiri Nasıl Yapılır / Ana Kart Tamir Fiyatları Ne Kadar


Buzdolabı cihazlarının kesinlikle fişi çekilmesi gerekmektedir.
Daha sonra buzdolabı cihazının içerisinde ki gıda malzemeleri alınır ve cihaz boşaltılır. Buzdolabı cihazının üst rafında ki kapağı açılır. Buzdolabı cihazının pervanesinin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir ve buzdolabı cihazının içerisindeki gaz dolaşım hortumları kontrol edilir ve tıkanık tıkanmadığı kontrol edilir. Ve aynı zamanda buzdolabı cihazının gazının bitip bitmediği kontrol edilir. Son işlem ise kart kontrolu edilir aynı zamanda yanıp veya arızalandığı kontrol edilir.

Eğer yanmış ise buzdolabı cihazının personeller tarafında yerinden dikkatli bir şekilde çıkartılarak atolyede fonksiyonların kontrolü yapılır ve arızalı olan fonksiyonların düzeltimi yapılır ve onarılır. Siz değerli müşterilerimize teslim edilerek buzdolabı cihazına takımı gerçekleştrilir ve aynı zamanda buzdolabı cihazının çalışıp çalışmadığı kontrol edilir eğer çalışıyor ise müşteriye teslim edilir.

Buzdolabı ana kart tamir ücretleri ne kadar: Firmamız her daim müşterilerimizi hem işçilikle hem hoşgörü ile hemde ekonamik yönden destek vermekteyiz. Ana Kart Tamir Fiyatları yüz elli tl, yüz tl, iki yüz tl, iki yüz elli tl artasında fiyatları değişmektedir.


Altus, Beko, Arçelik, Bosch, LG, Altus, Beko, Vestel, Seg, İklimsa, General, Regal, Profilo, Samsung Beyaz Eşya Servisi Tamiri Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, Whirpool, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Miele, Whirpool, Arçelik, Ariston Hotpoint gibi bütün marka buzdolabı cihazlarınıza ana kart tamir hizzmetleri sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin yapması gerken tek şey bizleri 444 28 46 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.


Ankarada Beyaz Eşya Ana Kart Tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla TV / TELEVİZYON LCD LED Tv tamiri Panel kırıklığı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.


2018 VERİLERİNE GÖRE TÜRKİYENİN NUFUSU EN YOĞUN İLLERİ:

2018 İstanbul 15.067.724
2018 Ankara 5.503.985
2018 İzmir 4.320.519
2018 Bursa 2.994.521
2018 Antalya 2.426.356
2018 Adana 2.220.125
2018 Konya 2.205.609
2018 Şanlıurfa 2.035.809
2018 Gaziantep 2.028.563
2018 Kocaeli 1.906.391
2018 Mersin 1.814.468
2018 Diyarbakır 1.732.396
2018 Hatay 1.609.856
2018 Manisa 1.429.643
2018 Kayseri 1.389.680
2018 Samsun 1.335.716
2018 Balıkesir 1.226.575
2018 Kahramanmaraş 1.144.851
2018 Van 1.123.784
2018 Aydın 1.097.746
2018 Tekirdağ 1.029.927
2018 Denizli 1.027.782
2018 Sakarya 1.010.700
2018 Muğla 967.487
2018 Eskişehir 871.187
2018 Mardin 829.195
2018 Trabzon 807.903
2018 Malatya 797.036
2018 Ordu 771.932
2018 Erzurum 767.848
2018 Afyonkarahisar 725.568
2018 Sivas 646.608
2018 Adıyaman
2018 Tokat 612.646
2018 Zonguldak 599.698
2018 Batman 599.103
2018 Elazığ 595.638
2018 Kütahya 577.941
2018 Çanakkale 540.662
2018 Ağrı 539.657
2018 Çorum 536.483
2018 Osmaniye 534.415
2018 Şırnak 524.190
2018 Giresun 453.912
2018 Isparta 441.412
2018 Yozgat 424.981
2018 Aksaray 412.172
2018 Edirne 411.528
2018 Muş 407.992
2018 Düzce 387.844
2018 Kastamonu 383.373
2018 Uşak 367.514
2018 Niğde 364.707
2018 Kırklareli 360.860
2018 Bitlis 349.396
2018 Rize 348.608
2018 Amasya 337.508
2018 Siirt 331.670
2018 Bolu 311.810
2018 Nevşehir 298.339
2018 Kars 288.878
2018 Kırıkkale 286.602
2018 Hakkari 286.470
2018 Bingöl 281.205
2018 Burdur 269.926
2018 Yalova 262.234
2018 Karaman 251.913
2018 Karabük 248.014
2018 Kırşehir 241.868
2018 Erzincan 236.034
2018 Bilecik 223.448
2018 Sinop 219.733
2018 Çankırı 216.362
2018 Bartın 198.999
2018 Iğdır 197.456
2018 Artvin 174.010
2018 Gümüşhane 162.748
2018 Kilis 142.541
2018 Ardahan 98.907
2018 Tunceli 88.198
2018 Bayburt 82.274


2018 Yılı Verilerine Göre Türkiyenin En Kalabalık 100 İlçesi
1 Çankaya Ankara 920.890
2 Keçiören Ankara 909.787
3 Şahinbey Gaziantep 906.043
4 Esenyurt İstanbul 891.120
5 Osmangazi Bursa 862.516
6 Seyhan Adana 793.480
7 Şehitkamil Gaziantep 774.179
8 Küçükçekmece İstanbul 770.317
9 Bağcılar İstanbul 734.369
10 Pendik İstanbul 693.599
11 Ümraniye İstanbul 690.193
12 Yenimahalle Ankara 663.580
13 Yıldırım Bursa 653.004
14 Selçuklu Konya 648.850
15 Mamak Ankara 647.252
16 Bahçelievler İstanbul 594.053
17 Etimesgut Ankara 570.727
18 Melikgazi Kayseri 555.671
19 Kepez Antalya 531.619
20 Üsküdar İstanbul 529.145
21 Sultangazi İstanbul
22 Sincan Ankara 518.893
23 Buca İzmir 499.325
24 Maltepe İstanbul 497.034
25 Muratpaşa Antalya 495.688
26 Gaziosmanpaşa İstanbul 487.046
27 Karabağlar İzmir 479.986
28 Kartal İstanbul 461.155
29 Kadıköy İstanbul 458.638
30 Bornova İzmir 445.232
31 Esenler İstanbul 444.561
32 Nilüfer Bursa 441.299
33 Kağıthane İstanbul 437.026
34 Fatih İstanbul 436.539
35 Avcılar İstanbul 435.625
36 Başakşehir İstanbul 427.835
37 Onikişubat Kahramanmaraş 418.379
38 Ataşehir İstanbul 416.318
39 Yüreğir Adana 415.198
40 Sancaktepe İstanbul 414.143
41 Odunpazarı Eskişehir 404.267
42 Kocasinan Kayseri 391.661
43 Bağlar Diyarbakır 388.387
44 Eyüpsultan İstanbul 383.909
45 Eyyübiye Şanlıurfa 379.123
46 Antakya Hatay 377.793
47 Haliliye Şanlıurfa 376.251
48 Gebze Kocaeli 371.000
49 Altındağ Ankara 370.024
50 Çukurova Adana 365.735
51 İzmit Kocaeli 363.416
52 Kayapınar Diyarbakır 362.407
53 Tepebaşı Eskişehir 359.303
54 Konak İzmir 356.563
55 Karşıyaka İzmir 344.140
56 Pamukkale Denizli 344.065
57 Sarıyer İstanbul 342.503
58 Meram Konya 342.315
59 Tarsus Mersin 339.676
60 İlkadım Samsun 332.230
61 Beylikdüzü İstanbul 331.525
62 Sultanbeyli İstanbul 327.798
63 Karatay Konya 323.659
64 Ortahisar Trabzon 317.520
65 Alanya Antalya 312.319
66 İpekyolu Van 312.244
67 Bayraklı İzmir 311.524
68 Yeşilyurt Malatya 304.839
69 Merkez Adıyaman 304.615
70 Merkezefendi Denizli 302.213
71 Toroslar Mersin 296.582
72 Battalgazi Malatya 295.821
73 Güngören İstanbul 289.331
74 Efeler Aydın 289.248
75 Zeytinburnu İstanbul 284.935
76 Şişli İstanbul 274.289
77 Adapazarı Sakarya 271.515
78 Bayrampaşa İstanbul 271.073
79 Arnavutköy İstanbul 270.549
80 İnegöl Bursa 268.155
81 Akdeniz Mersin 264.618
82 Çorlu Tekirdağ 262.862
83 Siverek Şanlıurfa 258.265
84 Tuzla İstanbul 255.468
85 Kızıltepe Mardin 252.656
86 Çekmeköy İstanbul
87 İskenderun Hatay 248.335
88 Büyükçekmece İstanbul 247.736
89 Beykoz İstanbul 246.700
90 Yunusemre Manisa 239.324
91 Manavgat Antalya 230.597
92 Beyoğlu İstanbul 230.526
93 Dulkadiroğlu Kahramanmaraş 222.938
94 Bakırköy İstanbul 222.668
95 Atakum Samsun 202.618
96 Darıca Kocaeli 201.468
97 Altınordu Ordu 200.807
98 Süleymanpaşa Tekirdağ 199.960
99 Viranşehir Şanlıurfa 195.910
100 Karaköprü Şanlıurfa 195.55