İstanbul Beyaz Eşya

İstanbul Beyaz Eşya ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


ÜMRANİYE ÇAMAŞIR MAKİNESİ TEKNİK SERVİS

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Telefon Numarası;
444 2 846

Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi ile insan hayatında birçok değişim ve yenilik meydan gelmiş ve bu durum genelde hayatımız kolay yaşanılabilir bir hale getirmiştir. Şimdi ki nesil bilmez tabi bunları. Yaşı bizden büyük insanlar bilir önceleri nasıl zorluklar ile yaşam sürdürmeyi.
Ümraniye Beyaz Eşya
Beyaz Eşya ile tanışmamız çok eskiye dayanmaz. 50 60 senelik bir geçmişimiz var ülke olarak Beyaz Eşyalar ile. Bunlar arasında hayatımızı büyük oranda kolaylaştıran ev hanımlarına adeta bayram sevinci yaşatan bir cihaz var ki biz bunlara Çamaşır Makinesi diyoruz.
Ümraniye Çamaşır Makinesi Servisi
Bu cihaz ABD'de Chicago şehrinde Alva Fisher tarafından yapılmıştır. Bu cihaz sayesinde yıllardır çeşme başlarında sıra bekleyerek sağlıksız şekilde tokmaklar ve yeterince sıcak olmayan sıcak su ile çamaşır yıkayan hanımlarımız açısından büyük kolaylıklar sağlamıştır.

Çamaşır Makineleri ülkemizde 1950'li yıllarda yaygın hale gelmiş ve Türkiye de ilk Çamaşır Makinesini Arçelik markası tarafından üretimi yapılmıştır. Bunu takip ederek 1960'da ise Profilo üretim yapıp müşteriye sunmuştur.
Ümraniye Beyaz Eşya Servisi
Çamaşır Makinesinin ilk çıktığı senelerde cihazlar oldukça pahalı olduğu için yalnızca maddi durumu iyi kişiler alabiliyordu. Buz cihazları almaya herkesin maddi gücü el vermiyordu. 1970'li yıllara kadar bu böyle sürdü. Ta ki 70'lerden sonra bu cihazların fiyatının düşmesi ile yavaş yavaş her evde yerini almaya başladı.

Fiyatların düşmesi karşımıza birçok markanın çıkması ile yaşam şartları gelişti ve yaşam standartlarımız üst seviyelere çıktı. Bu markaların çıkması ile bizlere de seçenek şansı doğmuş oldu. 
ilk çamaşır makinesi
Teknolojinin bu denli gelişmesi ve ilerlemesi sayesinde karşımıza birçok Beyaz Eşya Sektöründe markalar kaşımıza çıkmıştır. 

ÜMRANİYE'DE HİZMET VERDİĞİMİZİ ÇAMAŞIR MAKİNE MARKALARI

Bizler Ümraniye Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi olarak Ümraniye'de birçok marka Çamaşır Makine Tamiri yapıyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Arçelik Çamaşır Makinesi
İlk Çamaşır Makinesi üreten firma olan ve teknoloji yönünden kendini hızla geliştiren Arçelik Çamaşır Makineleri için siz değerli müşterilerimize en az Arçelik’in kendi servisi kadar kaliteli hizmet sunuyor ve Arçelik’in yetişemediği yerde devreye biz giriyoruz.
arçelik beyaz eşya

Profilo Çamaşır Makinesi
Arçelik den sonra Çamaşır Makinesi üretimi yapan ve hizmetinize sunan Profilo marka çamaşır makinesi tamiri yapan firmamızı her model profilo çamaşır makinelerinizin tamirini yapmaktadır.
profilo
Beko Çamaşır Makinesi
Bir Dünya Markası Yolunda hızla ilerleyen ve en teknolojik cihazlarını siz değerli müşterilerimiz için hizmetinize sunan Beko Servisi kadar kaliteli çalışmakta olan Ümraniye Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisimiz den her konuda teknik destek alabilirsiniz.
Ümraniye Beko Servisi

Vestel Çamaşır Makinesi
Bir diğer marka olan Vestel markasına da bakmakta olan Ümraniye Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisimiz sizlere Vestel Yetkili Servis bünyesinde hizmet veriyor ve ilk gün ki cihaz seviyesin de çamaşır makinelerinizi sizlere teslim etmektedir.
vestel beyaz eşya

Bosch Çamaşır Makinesi
Bir Alman markası olan ve kaliteli markalar arasında üst sıralarda yerini alan Bosch Çamaşır Makinesi Tamiri için aklınızda tek bir soru işareti bile kalmadan bizleri arayabilir ve her konuda teknik servis alabilirsiniz.
Ümraniye Bosch Servisi
Firmamız yukarıda bilgisini vermiş olduğumuz marka çamaşır makinesi tamiri yapmakta olan firmamız bunların dışında da diğer markalara hizmet vermektedir. İsim olarak bahsedecek olursak tamirini yapmış olduğumuz markalar; 
AEG Çamaşır Makinesi Tamiri, Electrolux Çamaşır Makinesi Tamiri, Altus Çamaşır Makinesi Tamiri, Ariston Çamaşır Makinesi Tamiri, İndesit Çamaşır Makinesi Tamiri, Regal Çamaşır Makinesi Tamiri, Samsung Çamaşır Makinesi Tamiri, Siemens Çamaşır Makinesi Tamiri, LG Çamaşır Makinesi Tamiri
Ümraniye Çamaşır Makinesi Servisi
Bizler Ümraniye Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi olarak yukarıda isim olarak bahsetmiş olduğumuz markalara ait Çamaşır Makine Tamiri yapıyor ve sizler için oldukça önemli olan bu cihazlarınızı sizlere ilk gün ki halinde teslim ediyoruz.

İstanbul'da bulunan Ümraniye Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisimiz İstanbul'un en büyük semtlerin den biri olan Ümraniye bölgesinde 5 gezici aracı ile sizlere hizmet sunuyor ve aynı gün servis olanağı sağlayarak yerinde tamir hizmetini sizlere sunmaktadır.
ümraniye
Firmamız Ümraniye Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi olarak bu nadide ve güzel ilçeye hizmet vermekte olan teknik personellerimiz her konuda bilgiye sahip olan kişilerden oluşmakta ve hızla gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Tüm hizmetlerimizden fayda sağlamak istiyorsanız 444 2 846 telefon numaralarımızdan bizlere her daim ulaşabilirsiniz.
 
Bir önce ki Ümraniye Buzdolabı Tamircisi yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

ümraniye

Ümraniye'de Ümraniye Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi olarak hizmet vermiş olduğumuz diğer semtler;

Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, Ihlamurkuyu, İnkılap • Kazımkarabekir, Merkez Köyler, Namıkkemal, Yukarıdudullu

Biz Ümraniye Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi olarak aşağıda ki mahalleler de her model Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Kombi, Klima, Petek Temizliği gibi tüm cihazlara hizmet vermekteyiz.

Ademyavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Aşağıdudullu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cemilmeriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatihsultanmehmet Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmetakif Mahallesi, Namıkkemal Mahallesi, Necipfazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, Yukarıdudullu Mahallesi


İstanbul Beyaz Eşya

İstanbul Beyaz Eşya ile ilgili tüm detaylar için tıklayın