AEG BEYAZ EŞYA TEKNİK TAMİR SERVİSİ

Arıza Kaydı İçin Telefon Numarası:

444 28 46

Beyaz eşya sektörü, evlerimize giren konforlu elektronik aletlerin çoğalması ile her geçen gün gelişmekte ve değişmekte olan dinamik bir sektördür. Dinamiklerini arz-talep ilişkisinin kayda değer ölçüde fazla olması, ihtiyaçların çeşitlenmesi, yaşadığımız yüzyılın teknolojisinin insan için var olması ve benzeri sebepler oluşturmaktadır.

Aeg Çamaşır ve Bulaşık Makinası Servisi


aeg çamaşır bulaşık makinası servisi

Teknolojiye önceden insanlığı korkutan bir olgu gözü ile bakılmaktaydı. En iyi formuna ulaşmış olmasa dahi ilk elektronik ev aletleri ile evlerde yerini hazırlamaya başlamıştır. Zaman içinde, kullanılan elektronik ev aletlerinin daha işlevsel olması gerektiği düşüncesi ile doğrusal bir gelişme kaydedilmiştir. İlk çamaşır makineleri sadece yıkama ve basitçe sıkma işlemini gerçekleştirmekteydi. Mühendislerin, tasarımcıların, teknisyenlerin iş birliğiyle hayal edilen şeyler gerçeklik ile yoğruldu.

En iyi formuna ulaştığını düşündüğümüz dayanıklı ev aletleri ardımızda bırakacağımız birkaç yıl içinde çok daha gelişmiş mekanik ve elektroniğe ev sahipliği etme potansiyeline sahiptir. Bu nedenle, beyaz eşya sektörünün gelişilebilirliğine bir sınır konulmamaktadır. Günümüzde 'insanlar için teknoloji' anlayışı hakim olmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaç duydukları şeyler ve beklentileri, geri dönütler sayesinde beyaz eşya üreten firmalar tarafından sağlam zeminlere oturtulmaktadır.

AEG Buzdolabı Servisi

444 28 46
Aeg buzdolabı servisi tamiri


Beyaz eşyaların hayatımızdaki yerine öyle alışılmıştır ki insanlar için büyük icat statüsünden çıkmaya başladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bir üst seviyenin evrim geçirerek çok daha donanımlı halde piyasaya sürülmesi, halihazırda kullanılanların –özellikle küçük ev aletlerinin- bir üst donanıma sahip olan cihaz ile değiştirilmesi pek sık olarak karşılaşılan bir durumdur.

AEG kliama Bakımı Fiyatları Tamir Servisi

Hemen Arıza Kaydı bırakın Yada Aryın canlı destek alın
444 28 46
aeg klima bakımı fiyatları tamir servisi


Beyaz eşya üreten firmalar da bu alım gücü yarışının farkında olarak hareket etmektedirler. Her firmanın oluşturmak istediği bir müşteri kitlesi vardır. Amaç, tüketicilerin aynı markanın farklı ürünlerinden de edinmesini sağlayıp 'benim tercih ettiğim marka' algısını oluşturabilmektir. Marka bağımlılığı da denilen bu davranış örüntüsü evdeki elektronik eşyalardan tam performans almanın aynı markaya duyulan güven ile bağdaşmıştır.

Beyaz eşya servisi firmaları ithalat ve ihracatın arttığı, dış ve iç pazarlardaki faaliyetlerin ve rekabetin hızla büyüdüğü sektörde her geçen gün değişim ve gelişim içindedirler. Öyle ki beyaz eşya firmalarının çoğu olmazsa olmaz parçalarını dışarıdan almak yerine kendi bünyelerinde üreterek tedarikçiyi bekleme riskine dahi girmemektedirler. Beyaz eşya sektörünün gelişim içinde olması farklı markalar ile iç içe olmamıza ve çeşitli ürünleri tanımımıza zemin hazırlamaktadır.

AEG Beyaz Eşya servisi, bu firmalardan biri olarak faaliyet göstermektedir. Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricitat adı ile kurulmuştur. Kurulma tarihi 1883 yılına kadar gitmektedir. AEG beyaz eşya firması şu anda Electolux tarafından satın alınmıştır. Yenilikçi olmayı ve sürekli üretmeyi motto olarak belirlemiştir. AEG'nin ilk faaliyet gösterdiği beyaz eşyalar elektrikli buzdolabı, sıcak su pompası teknolojisi ile donatılmış çamaşır kurutucusu gibi eşyalardan oluşmaktadır.

AEG beyaz eşyanın ürün yelpazesi; bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, buzdolapları ve derin donduruculardan oluşmaktadır.

AEG bulaşık makinesi fiyatları minimum bin dokuz yüz otuz Türk lirasıdır. A+ sınıfı enerji tasarrufuna sahiptir ve beş programı içermektedir. AEG bulaşık makinesinin maksimum fiyata sahip olanı da A+ enerji tasarrufuna sahip olmak ile birlikte beş programı içermektedir. Fiyatı ise üç bin altı Türk lirasıdır.
AEG bulaşık makinesi hata kodları ve anlamları şu şekilde tezahür etmektedir:

Ekran üzerinde C3 ve AL4 hata mesajları gösteriliyor: C3 ve AL4 hataları bir sızıntı olduğunu ya da cihazın altında su toplandığını işaret etmektedir. Su beslemesi kesilerek olası bir su basmasına karşı tedbir alınmalıdır. Teknik servise boruların durumu için başvurulmalıdır.
Program gösterge ışığı flaşlama: Bulaşık makinesinin üzerindeki devir gösterge ışığının yanıp sönmesi şeklinde görülmektedir. Yeni bir yıkama programı seçilmeden önce halihazırda seçili olan program iptal edilmelidir. İptal edilmediğinde devir gösterge ışığı yanıp sönmektedir.

Ekran üzerinde i30 hata mesajı gösteriliyor: Bu hata mesajı bir sızıntı ya da cihazın altında su biriktiği zaman gösterilmektedir. Su basmasına karşı tedbir almak için su beslemesini kesiniz. Montaj ya da kurulum hatası olup olmadığını öğrenmek ve boruları tespit etmek için teknik servise başvurunuz.

Bulaşık makinesinin kapağı gerektiği gibi kapanmıyor ya da çarpık şekilde kapanıyor: Bu sorun ayarsız menteşeler ya da kilitlerden kaynaklanmaktadır. Cihazın kurulumunu yapan teknik servis, kilit ve kapağın doğru konumda olup olmadığını kontrol etmelidir. Eğer sorun giderilmezse teknik servis tarafından hizmet verilmelidir.

Ankastre bulaşık makinesinin kapağı yere düşüyor: AEG ankastre bulaşık makinesinin kurulumu yeni yapılmış ise kapak paneli ya da mutfak kapısı çok ağır olabilir. Böyle bir durumda yeniden montaj yapılması gerekmektedir. Fakat bulaşık makineniz ankastre olmadığı halde bu problem ile karşılaşıyorsanız teknik servis tarafından incelenmelidir.

Bulaşık makinesinin kapağı açık kalmıyor: Ankastre bulaşık makinesine sahipseniz ve ön kapağının kapısı takılı konumda değil ise kapağın testini yapmak mümkün değildir. Bulaşık makinesinin ön dekok kapağının takılı olmadığı durumda cihazın kapağının açık konumda olmaması doğaldır. Menteşelerde bulunan yaylar aracılığı ile tekrar kapanacaktır.

Bulaşık makinesi programın sonunda sesli sinyal vermiyor: Sinyalin devre dışı bırakılmış olması kuvvetle muhtemeldir. Sinyal 'varsayılan' olarak seçilmelidir.

Bulaşık makinesinin ekranı hasarlı: Ekranın zarar görmesi sonucu meydana gelen bu arızanın çözümünü ancak teknik servis sağlayabilmektedir. Teknisyenin arıza tespitine göre işlem belirlenir.
Bulaşık makinesinin kapağı açık konumdayken programı başlatıyor: Kapağın kapanmasına engel olacak biçimde yerleşme yapılmış olabilir. Problemi detaylı anlamak için teknik servise başvurulmalıdır.
Bulaşık makinesinin ekranında 'Blo' yazısı görünüyor: Bu mesaj çocuk emniyet kilidinin aktif olduğu durumlarda görünmektedir. Çocuk emniyet kilidini devre dışı bırakmak için aynı anda kısa program ve ön yıkama düğmelerine basılmalıdır.

Bulaşık makinesi tabletleri tam olarak çözünmüyor: Bu problemin olası beş sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki seçilen programın tabletin çözünmesine yetecek uzun olmamasıdır. Bu yüzden tablet deterjanlar uzun programlarda kullanılmalıdır. İkinci sebebi tabletin kendi kalitesindendir. Bazı markaların tabletlerinin çözünmesi daha zordur; toz deterjan tercih edilebilir. Üçüncü sebep ise tabakların yerleştirilme biçimidir. Deterjan bölmesini engelleyecek konumda yerleştirilen tabaklar tam çözünmeyi engelleyebilmektedir.

Deterjan bölmesinin önüne tabak yerleştirmemeye dikkat etmelisiniz. Dördüncü sebep deterjan gözünün ıslak olmasıdır. Deterjan bölmesi ıslak ise deterjan yapışır ve tam çözünmez. Son sebep ise yeterli ısının olmamasıdır. Cihaz yeterince ısıtma yapmıyor ise tabletler çözünmez. Program bittiğinde bulaşıkların sıcak olup olmadığını kontrol ederek anlamak mümkündür. Cihaz ısıtma yapmıyor ise teknik servise başvurulmalıdır.

Hata i40, i43 veya i44: Boşaltma sisteminin engellediğini söyler. Filtrelerin temiz olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer filtrede problem görünmüyorsa cihaz sıfırlanmalıdır.
Hata i51, i52, i53, i54, i55, i56, i57, i58, i59, i5A, i5B, i5C, i5D, i5E, i5F: Bulaşık makinesini yerinden hareket ettirmek zorunda kaldıysanız boruların kıvrılmadığından ya da ezilmediğinden emin olunmalıdır. Musluk açık konuma getirilerek sıfırlanmış olan makine için program seçilmelidir.

Bulaşık makinesinden olağandışı sesler geliyor: Çalıştırdıktan hemen sonra uğultu sesinin gelmesi pompalama programının başlamasından kaynaklanmaktadır ve sorun teşkil etmemektedir. Aşırı gürültü ya da vuruntu deterjan bölmesinin açılmasından dolayıdır. Kurutma aşamasında gelen ses ise kurutma fanında bir problem olduğuna işaret edebilmektedir. Teknik servise başvurulmalıdır.

AEG çamaşır makineleri üç sınıflandırma ile satışa sunulmuştur. Bunlar: çamaşır makineleri, kurutma makineleri ve kurutmalı çamaşır makineleri şeklindedir. AEG çamaşır makinesinin en ucuz fiyatı bin dokuz yüz yirmi liradır. A+++ sınıfı enerji tasarrufuna sahip bu cihazın sekiz kilogram kapasitesi vardır. AEG çamaşır makinesinin en pahalı fiyata sahip olan çamaşır makinesi dört bin yüz doksan dokuz Türk lirasıdır. AEG çamaşır makinesi hata kodları ise şöyledir:

AEG çamaşır makinesi E60 hata kodunu görüntülüyor: Bu kod çamaşır makinesinin ısıtmasında problem olduğuna işaret eder. Teknik servis ile iletişime geçilmelidir.

Çamaşır makinesinin kapağı yıkama sırasında açılıyor: Yıkama sırasında kapağın açılması söz konusu olduğunca hızlı şekilde cihazın fişi çekilmelidir. Kapağın gerektiği kapanmaması ya da elektronik bir arıza meydana gelmiştir.

AEG çamaşır makinesi EHO, EH0 hata kodunu görüntülüyor: Cihazda güç kaynağı ile ilgili bir problem yaşandığını işaret etmektedir. Aynı prize farklı cihazları takarak sorunun prizde olup olmadığını tespit ediniz. Tesisat ile ilgili bir sorun söz konusu ise yardım almanız gerekmektedir. Elektrik beslemesinde problem olmadığı takdirde teknik servisten destek alınmalıdır.

AEG çamaşır makinesi E90, E91, E92, E93, E94 hata kodunu veriyor: Bu hata kodlarının verilmesi çamaşır makinesinde elektronik parçalara ilişkin sorun olduğunu belirtir.

AEG çamaşır makinesi E80 hata kodunu görüntülüyor veya ışığı sekiz defa yanıp sönüyor: Program seçicinin yanlış ayarlaması nedeni ile bu durum yaşanabilmektedir. İki programın arasında bir seçim yapılmış olması muhtemeldir. Program seçiciyi kapatıp yeniden seçiniz.
AEG çamaşır makinesi C9 veya F9 hata kodunu görüntülüyor: Makine sıkma programındayken bir dengesizlik yaşandığına işaret eden koddur.

Çamaşır makinesi EB0, EBO hata kodunu görüntülüyor ya da ışığı on bir defa yanıp sönüyor: Elektrik voltajının çok düşük olduğunu belirtmektedir. Cihazın fişi başka bir prizde denenmelidir. Cihaz uzatma kablosuna takılı ise sorun buradan kaynaklanabilmektedir.

AEG buzdolapları; buzdolapları ve derin dondurucular olarak iki sınıflandırma ile müşterilerin beğenisine sunulmuşlardır. AEG buzdolapları iki bin dört yüz doksan Türk lirası ile üç bin dokuz yüz doksan Türk lirası arasında değişkenlik gösteren fiyat skalasına sahiptir. AEG buzdolaplarında karşılaşılan sorunlar ve hata kodlarını ise şöyle sıralamak mümkündür:
AEG buzdolabında F1 hata kodu görünüyor: Buzdolabının ya da derin dondurucunun panelinde F1 hatasının görünmesi termostatta sorun olduğunu ifade etmektedir.

AEG buzdolabı çalışırken gürültü yapıyor: Cihazdan gelen çağıltı ve gıcırdama sesleri kompresörün üretmiş olduğu normal çalışma sesleridir. Akma, çalışma, damlama ya da köpürme sesleri ise yoğuşturucu tarafından üretilen seslerdir. Düzenli olarak gelen vuruntu sesleri ise soğutucu akışkan enjeksiyon sistemi tarafından açığa çıkan normal seslerdir. Uğultu, vızıltı ya da titreşim sesi buzdolabı ya da derin dondurucunun kompresöründeki bileşenler tarafından oluşan normal seslerdir. Çatlama veya patırtı sesleri cihaz çalışır haldeyken günde on defaya kadar duyulabilir. Otomatik buz çözme işlemi sırasında bu sesler açığa çıkmaktadır.

AEG buzdolabından kötü kokular geliyor: Cihazdan kötü kokular gelmesinin birkaç temel sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki soğutucu akışkan dökülmelidir. Cihazın kapısının altındaki yatay yalıtım şeridinin altına ya da raf etrafında konumlanan şeritlerin altına bir döküntü sızmış olabilir. Bu durumda cam raflar ve yalıtım şeritleri çıkarılarak uygun malzeme ile temizlenmelidir. Diğer sebep ise drenaj haznesinde gıda atığının bulunmasıdır. Cihazın arkasına temas eden her gıda maddesi donar ve cidara yapışır. Buz eridikçe gıda artıkları da kompresörün üstündeki drenajda ısınarak kokuya neden olur. Limon, soğan, baharatlı ürünler buzdolabında durunca kokusu diğer ürünlere ve buzdolabının içine sinebilir. Çürümüş veya çürümeye yüz tutmuş ürünler de bu soruna sebebiyet verebilir.

AEG derin dondurucunun ekranında bir çizgi (---) görünüyor: Derin dondurucunun ekranında bir çizgi görünmesi, dondurucunun sıcaklığının sıfır dereceden az olduğu anlamına gelmektedir.
AEG buzdolabının çekmeceleri tutukluk yapıyor: Buzdolabının çekmecelerinin zor hareket etmesi bir raf ile temas halinde olduğunu göstermektedir. Mümkünse çekmece çıkarılıp raflar ile temas etmeyecek şekilde takılmalıdır.

AEG buzdolabının ekranında sıfır rakamı ya da kare işareti yanıp sönüyor: AEG buzdolabının bu hatayı vermesi sıcaklık sensöründen kaynaklanan bir sorun olduğu anlamına gelmektedir.
AEG beyaz eşya firmasının ürünleri, AEG beyaz eşyalarının hata kodları bahsi geçtiği biçimde tezahür etmektedir. Beyaz eşyalarınızı kullanırken karşılaşmış olduğunuz olası arızalar ve bunların çözümlerinin ne olduğunu çoğunlukla web aracılığı ile cevaplandırabilmekteyiz. Kimileri yardım almadan halledebilecek düzeyde basit olsa da kimileri cihazınızın ana parçaları ile ilgili ya da teknik bilgi isteyen nitelikte sorunlar olmaktadır.

Teknik servis seçmek de en az beyaz eşya seçimi kadar mühim bir sürece ev sahipliği yapmaktadır. Beyaz eşya alırken uzun ömürlü, kaliteli, aile ekonomisini zorlamayacak nitelikte olmasını istiyor ve mümkün olan en yüksek performansı bekliyorsak teknik servisten de beklentilerimiz aynıdır.
AEG beyaz eşya servisi olarak müşterilerimizin beklentilerini çok iyi anlamakta ve karşılamak için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. AEG beyaz eşyalarınızdan edineceğiniz verim ile yaptırdığınız bakım ve onarım doğru orantılı olarak ilerleme göstermektedir. AEG teknik servisi olarak en kaliteli teknik servis hizmetini verirken aynı zamanda en hızlı ve en uygun ücretli hizmeti de sunmaktayız.

AEG teknik servisi olarak hangi elektronik cihazlarınız için hizmet veriyoruz? Başta buzdolapları ve derin dondurucular olmak üzere, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, fırınlar ve ocaklar, ısıtıcılar ve soğutucular, bulaşık makineleri; sanayi tipi buzdolapları, sanayi tipi çamaşır makineleri ve sanayi tipi ocaklar, fırınlar, sanayi tipi bulaşık makineleri alanlarında hizmet vermekteyiz. Teknik servis hizmetimiz küçük ev aletlerini kapsamamaktadır.

AEG teknik servisimiz ile nasıl iletişime geçebilirsiniz? Teknik servisimize web sitemiz üzerinden ulaşabilmektesiniz. Bizlere web sitemiz ya da telefon numaralarımız üzerinden ulaştığınızda sizlere mümkün olan en kısa sürede en güler yüzlü ve anlayışlı hizmeti sağlamaktayız. Arızası bulunan ya da bakımını yaptırmak istediğiniz AEG beyaz eşyalarınız için öncelikle arıza kaydı oluşturmayız. Arıza kaydını oluşturan ekip arkadaşlarımız belirttiğiniz durumu sahada bulunan teknik servis ekibimize aktarmaktadırlar. Aynı gün içinde deneyimli ustalarımız hizmet almak istediğiniz cihazın arıza tespitini yapmak için gelmektedirler.
Ankara Klima Servislerimiz
Teknik servis ustalarımız arıza tespitini yaparak mümkün olan en uygun ücreti hizmet bedeli olarak sunmaktadırlar. Fakat sunulan hizmet bedelinde anlaşamamanız ya da cihazınızın tamirinden vazgeçmeniz gibi sebeplerde arıza tespit ücreti ödenmelidir.
AEG beyaz eşyalarınızın bakımını ve onarımını yaptırmakta anlaşıldığı takdirde servis ustalarımız cihazınızın arıza gösteren parçalarını orijinal parçaları ile değiştirip mümkün olan en kısa sürede çalışır halde sizlere teslim etmektedirler. Üstelik onarımını yaptığımız her parça için, tamiri takip eden bir yıl süre boyunca garanti vermekteyiz.

En iyi AEG servisi, en güvenilir AEG servisi, en uygun fiyata hizmet veren AEG servisi için daha fazla araştırma yapmanıza gerek olmamaktadır. AEG teknik servisi olarak en iyi, en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyata hizmet vermek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

İstanbulda Aeg Buzdolabı çamaşır Makinası Klima Kombi Tamiri Servisi Konusunda Hizmet verdiğimiz semtler: Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan, sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Aeg Buzdolabı çamaşır Makinası Klima Kombi Tamiri Servisi Konusunda Hizmet verdiğimiz semtler:
ankara bosch beyaz eşya servisleri Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara Yenimahalle Aeg Buzdolabı çamaşır Makinası Klima Kombi Tamiri Servisi Konusunda Hizmet verdiğimiz semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe

Ankara Pursaklar Aeg Buzdolabı çamaşır Makinası Klima Kombi Tamiri Servisi Konusunda Hizmet verdiğimiz semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Ankara Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelide 444 28 46 Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya Aeg Buzdolabı çamaşır Makinası Klima Kombi Tamiri Servisi Konusunda Hizmet verdiğimiz semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Aeg Buzdolabı çamaşır Makinası Klima Kombi Tamiri Servisi Konusunda Hizmet verdiğimiz semtler:
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Aeg Buzdolabı çamaşır Makinası Klima Kombi Tamiri Servisi Konusunda Hizmet verdiğimiz semtler:
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir

Kocaeli İzmit Aeg Buzdolabı çamaşır Makinası Klima Kombi Tamiri Servisi Konusunda Hizmet verdiğimiz semtler:
İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi


Aeg Buzdolabı çamaşır Makinası Klima Kombi Tamiri Servisi Konusunda Hizmet verdiğimiz semtler:

Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Klima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung