İstanbul Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


Küçükçekmece Beyaz Eşya ServisiBeyaz Eşya statüsüne dahil ettiğimiz her türlü cihaz evimizin en gözde demirbaşlarından olmaktadır.

Beyaz Eşya olarak; Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi cihazlar yer almaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen sene farklı özellik ve nitelikte cihaz karşımıza çıksa da en eskisinden en yenisine kadar bizlerin hayatını kolaylaştırmakta doğrudan etkisinin olduğu söylenmelidir.
adlı yazımızı okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece normal ev koşulların da özellikle yaz aylarında buzdolapların da arıza verebilecek bir ortama sahipti, bunun nedeni nem oranının fazla olmasıdır.

Nem, buzdolabı gibi demirbaş eşyaları etkilemekte ve arıza vermesine sebep olmaktadır.

Arızaya sebebiyet vermemek için kurulumdan sonra ki günlerde kullanım kılavuzuna bakılarak çalıştırılması kullanılması, herhangi bir arıza da yine ilk olarak kullanım kılavuzuna bakılmalıdır.

Kullanım kılavuzuna göre yol almak, hem kullandığınız cihazı daha iyi tanımanızı sağlar Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisi hem de olası bir arıza da kendi başınıza uğraşmaktansa gerekli olan kontrölü kendiniz sağlayabilirsiniz.

Eğer beyaz eşylarınız da oluşan sorunlar bunlarla da sona eremiyorsa o zaman işini bilen bir kişiyle bu durumu konuşup o kişiye yaptırmak lazım gelmektedir.

Küçükçekmece Buzdolabı Tamircisi


-Buzdolabı çalışmıyor. Bu durum da yapılabilecek tek şey buzdolabınızın fişini kontrol etmek olacaktır. Prizden kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız da ilk önce prizi değiştirip böylelikle fişini de kontrol etmiş olabilirsiniz.

-Buzdolabı çalışıyor fakat soğutmuyor. Bu durumda ise buzdolabınızın kapağını tam kapatamıyor , ya da buzdolabı gaz kaçırıyor olabilir.

-Buzdolabı motoru çalışmıyor. İlk önce sıcaklık ayarları dengelenmelidir birkaç dakika sonra bakılmalıdır eğer sorun çözülmediyse arıza mevcut demektir.

-Buzdolabı soğutucu bölmesi terleme yapıyor. Özellikle nemli ortamlar da meydana gelebilecek bir durumdur.

-Buzdolabı buzlanma yapıyor. Kapısı düzgün yapışık bir şekilde kapatılmalıdır ve termostat ayarı kontrol edilmelidir.

-Buzdolabının kapağı kapanmıyor. Küçükçekmece Buzdolabı Tamircisi Contaları zarar görmüş demektir ve değiştirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

-Buzdolabı ses yapıyor. Genellikle motor ve fan bozulmalarında meydana gelecek durumlardır.

-Buzdolabı su akıtıyor. Sıcaklık ayarları iyi kontrol edilmelidir.

-Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmıyor. Karaköy buzdolabı tamircisi Bu durum da fiş çekilip birkaç gün bekletilir daha sonra tekrar eski haline dönmektedir. Fakat eğer teknik bir sorunsa, tekrar arıza verme ihtimali yüksektir.

Küçükçekmece Çamaşır Makinesi Tamiri
-Çamaşır makinesi arızaları nelerdir sorusuna gelecek olursak eğer;

- Çamaşır makinem su almıyor. Bu durum da fiş kontrol edilmelidir. Daha sonra da priz kontrol edilmelidir.

-Çamaşır makinesinin kazanı dönmüyor. Yıkama motorun da arıza meydana gelmiş olabilir.

-Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor. Çamaşır makinenize koymuş olduğunuz giysiler dengesiz koyulmuş olabilir ve sıkmaya geçmez.

-Çamaşır makinesi altından su akıtıyor.

-Çamaşır makinesi kapısı kilitlenmiyor. Kapı kilidinde arıza meydana gelmiş olabilir.

-Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor. Filtre kapağının tıkalı olup olmadığını kontrol etmek gerekmektedir.

-Çamaşır makinesi gürültülü çalışıyor. Küçükçekmece Çamaşır Makinesi Tamiri Çamaşır makinesin de emniyet kemeri yanlış konumlandırılmış olabilir.

-Çamaşır makinesi program bölmesi uygulamıyor.

-Deterjan bölümünden köpük çıkıyor. Küçükçekmece beyaz eşya servisi Deterjan kutusunun söküp temizlenmesi gerekmektedir.

-Çamaşır makinesi sigorta attırıyor. Bu durum da kısa devre yapıyor olabilir bu en önemli durumdur ve mutlaka bilen bir kişiyi çağırıp yaptırmak gerekmektedir.

Bulaşık makinesi arızalarına değinecek olursak;

Küçükçekmece Bulaşık Makinesi Tamircisi
Bulaşık makinelerinde sık sık meydana gelen sorun; ilk olarak deterjan kısmında ki kapsülün çözünmeden bulaşıkları yıkaması ikinci olarak ise, makinenin su almaması durumlarıdır.

Bazen bu durumlara bazen cihazınızın kendi parçaları yol açabilmektedir.

Su giriş ventil de bir problem var ise, su giriş valfi kontrol edilmelidir eğer bozulmuş ise makineniz su almaz.

Pompa motoru arızalı ise, kısa devre yapabilir ve cihaz arıza verebilir. Küçükçekmece Bulaşık Makinesi Tamircisi Musluk, çamaşır makineniz su almıyor ise musluğu kontrol edilmelidir.

Deterjan seçimi, deterjan kullanımın da eğer bulaşıklar yıkanmıyorsa veya az yıkanıyorsa ilk olarak pervane kontrol edilmeli tıkanıklıklar meydana gelmiş olabilir bu aşama da pervane de sorun yoksa deterjan değişimi gerçekleştirilmelidir.Beyaz eşya tamircisi, sizler basit çözüm yollarını denedikten sonra, yapılacak en güzel şey olan evinize işini bilen bir servis talep etmektir.

Her hangi bir beyaz eşyayla oynamak, yapıyormuş gibi görünmekle aslında cihazı bütün olarak bozarsınız ve kim gelirse gelsin yapılamayacak bir hal alır.

Gerek buzdolabı, gerek çamaşır, bulaşık makineniz olsun her konu da ve her arıza da mutlaka bilen kişilerin ellerine bırakmanız gerekmektedir.

Böylece hem arıza giderilebilecek hem de yanlış bir hamle de bulunulmadığı için cihaz tekrar kullanıma kaldığı yerden devam edecektir.

Beyaz eşyalarımızın uzun ömürlüklü olmalarını isteriz bunu gerek maddi olarak gerekse de özellik bakımından zamanın da alışılagelmişin evimiz de bulunmasını isteriz. Aynı düzen de çalışması istiyorsak da bizler cihazlarımıza iyi bakmalı. Kullanım kılavuzun da yazan şartlara bizzat uymamız gerekmektedir.
İstanbul Küçükçekmece Beyaz Eşya Tamir Servisi Olarak Hizmet Verdiğimz Noktalar:
• Atakent Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Beşyol Mahallesi • Cennet Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Fatih Mahallesi • Fevziçakmak Mahallesi • Gültepe Mahallesi • Halkalımerkez Mahallesi • İnönü Mahallesi • İstasyon Mahallesi • Kanarya Mahallesi • Kartaltepe Mahallesi • Kemalpaşa Mahallesi • Mehmetakif Mahallesi • Söğütlüçeşme Mahallesi • Sultanmurat Mahallesi • Tevfikbey Mahallesi • Yarımburgaz Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yeşilova Mahallesiİstanbul Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın