Etlik Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587

BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ETLİK

beyaz eşya servisi

Keçiören Ankara'nın en eski yerleşimlerinden biridir. Oldukça yoğun nüfusa sahip Keçiören geniş bir yerleşim alanını kapsamaktadır. Etlik ise Ankara'nın Keçiören ilçesine bağlı kendiyle aynı adlı mahallesinin de bulunduğu bir semtimizdir.


Gelişimiyle ve birçok hastane, alışveriş merkezi, adından sıkça söz ettiren caddeleriyle modern yaşam alanına dönüşen Etlik birçok hizmete kapılarını açmıştır.

Bizlerde bu hizmetin içerisinde Ankara Etlikte Beyaz Eşya Teknik servisleri alanında yıllardır hizmet vermekte olan köklü bir firmayız.

Beyaz Eşya alanında uzman ve yılların tecrübesiyle bizimle çalışmakta olan güler yüzlü bir ekibimiz ile 7/24 Beyaz eşya tamir hizmetleri vermekteyiz.

Etlik Beyaz Eşya Servisi/ Buzdolabı Tamircisi hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü bizleri arayabilir ve Beyaz Eşya arızalarında gün içerisinde en hızlı servis desteğimizi alabilirsiniz.

Beyaz Eşyalarımız bakımsız kaldığında sıklıkla arıza oluşturabilmekte ve bu da fazlasıyla can sıkıcı olmaktadır. Ülkemizin zengin yiyecek kültürünü muhafaza ettiğimiz buzdolapları sık sık arızaya geçmektedir.

Bunun da birçok nedeni olmakla beraber en önemli nedeni kullanıcının kullanım şartlarına uyum sağlamamasıdır.

Bu durumun sonucunda buzdolabı ilk günkü performansını kaybetmekte ve soğutma işlemini yerine getirmemekle arızanın boyutunu göstermektedir.

Buzdolabı Nasıl Soğutur?

Buzdolabı gazların sıkıştırılıp yoğunlaştırılması sistemi ile çalışır. İçinde bulunan gaz sıkıştırıldığında yoğunlaşır ve de yoğunlaşırken çevresine ısı verir.

Yoğunlaşan gazın basıncı azaldığında ise gaz haline geçer. Bu esnada da ortamdan ısı alır. Isı alması demek soğutması demektir.

Buzdolabı Neden Soğutmuyor? Gibi merak ettiğiniz tüm sorularınız için Buzdolabı Servisi Ariston adlı yazımızı okumanızı ve Beyaz Eşya arızaları öncesi önleminizi almanızı tavsiye ediyoruz.

KEÇİÖREN ETLİKDE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİR YERLERİ


beyaz eşya servisi

Keçiören Etlikte Beyaz Eşya Kart Tamiri

Türkiye'nin önde gelen markaları başta olmak üzere her marka ve her model Beyaz eşyalar için kart tamiri, ana kart tamiri yapılmaktadır. Dürüst, güvenlikli, tecrübeli ekip ve operatörlerimiz ile 24 saat güvenle hizmet vermekteyiz.

Elektronik olarak küreselleşen dünyada edindiğimiz tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda, Beyaz Eşya Tamiri sektöründe hizmet kalitesini yükselterek ekonomik, hızlı ve en dürüst bir şekilde hizmet vermeyi en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı ilke edinmiş Etlik de Beyaz Eşya Servisiyiz.

Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmak hedefinde ilerliyoruz.

Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak, Avrupa standartlarına uygun kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimize kaliteyi sunmak bizim işimizdir.

En büyük dayanağımız eğitimli ve görev bilinçli personel kaynağımızın olmasıdır. Referanslı ve deneyimli ustalarımız ile gün içerisinde beyaz eşya arızalarından kurtulabilir ve uzun ömürlü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Etlikte Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi servisimizden almış olduğunuz hizmet sonrası, cihazınızda oluşacak herhangi bir arıza tekrarında fişinizi göstererek ücretsiz servis, tamir hizmetlerimizden yararlanacağınızın teminatını veriyoruz.

Etlikte En iyi Beyaz Eşya Servisi, Beyaz Eşya Tamiri Ustalarımızı adresinize yönlendiriyor ve tamir, bakım işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. 1 yıl işçilik ve yedek parçada üretici firma Garantili ve hızlı servisimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Esertepe Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

KEÇİÖREN ETLİKTE BEYAZ EŞYA SERVİSİ/BUZDOLABI TAMİRCİSİ ÜCRETLERİ NE KADAR?beyaz eşya servisi

Keçiören Etlikte Beyaz eşya tamir ücretleri her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir. Etlikte beyaz eşya tamiri ücretleri, beyaz eşya servis ücretleri konusunda kesin bir bilgi vermek güçtür.

Çünkü bir beyaz eşya diğerinden farklı özelliklerde çalışma sistemine ve arızaya sahip olduğu gibi tamir işlemlerinde de her parça ayrı bir özellikte ayrı fiyatlara tabi olmaktadır. Dolayısıyla ustalarımız ile ön görüşme yaparak bilgi alabilirsiniz.

Buzdolabı motor değişim ücreti ne kadar? Beyaz eşya tamir ücretleri ne kadar? Etlikte standart tamir ücreti ne kadar? Gibi tüm sorularınız için servisimizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Herhangi bir parça değişimi gerekli olduğunda 1 yıl garantili orijinal yedek parça ile değişim gerçekleştirilir. Değişen parça ile ilgili 1 yıl içerisinde herhangi bir arıza meydana gelirse teknik servisimiz sorunu ücretsiz olarak çözecektir.

İstek, şikayet, öneri ve Beyaz Eşya cihazınızın arızası hakkında bilgi alışverişleriniz için Çağrı merkezimizi haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında arayabilir çağrı merkezi iletişim numaramızdan servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Etlikte en iyi beyaz eşya tamir ustasını aramakla uğraşmayın, biz sizin için Keçiören Etlikte En İyi Beyaz eşya tamir Ustasını adresinize yönlendiriyoruz.

Etlikte Beyaz Eşya Servisi/ Buzdolabı Tamiri Firmamız bünyesinde 1 yıl işçilik Garantilidir ve gerekli görüldüğünde takılan yedek parçalarda üretici garantisi sunulmaktadır.

Etlik de Beyaz Eşya Servisi/Buzdolabı Tamircileri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 444 9 587 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Ayrıca Ayvalı Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.