Beyaz Eşya Tamircisi İçin İletişim Numaramız

444 9 587


beyaz eşya servisi

21.yüzyıl teknolojisi gelişmekte olan dünya ekonomisinin gelişmiş ürünleri olan beyaz eşyalar hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olarak yerini almıştır.

Hemen her evde ve birçok iş yerinde bulunan beyaz eşyalarımız buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, soğutucular, ocak, fırın elektriksel özellikteki cihazlardan bazılarıdır.

Tüm bu elektriksel cihazlar konusunda eğitimli personelleri bünyesinde barındıran bir beyaz eşya servis firması olarak yılların tecrübe ve mutlu müşteriler birikimiyle ülkemizin birçok servis noktasından adresinize beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz.

Uygun şekilde yapılmayan onarımlar, cihazın fonksiyon ve çalışma güvenliğine zarar verebilmektedir.

Uygun fiyatlar, kaliteli ve güvenilir servis garantisiyle aşağıda metnimizin sonunda bulunan il, ilçe, semt ve mahallelerinizde adresinizde hizmet vermeye devam ediyoruz.


BUZDOLABI TAMİR SERVİSİ


Elektrikle çalışan ve sürekli çalışma sistemine sahip buzdolapları yiyecek ve içeceklerimizi sağlıklı şekilde muhafaza etmektedir.

Buzdolabı Arıza oluşumu veya kullanım hatasına bağlı çalışmama, soğutmama gibi durumlarda, acil hızlı bir servise ihtiyacı olan ürünlerden birisidir.

Elektriksel parçaların onarımında onaylanmış teknik yöntemler kullanılmalıdır. Yanlış bir servis tercihiz cihazınızda büyük sorunlar oluşmasına yol açacağı gibi hayati tehlikelere de yol açabilir.

Alanında uzman ve bunu da referanslarıyla kanıtlamış Zeki Usta Teknik beyaz eşya tamiri servis ekibimiz ile her marka ve her model buzdolabı ürünlerinizin bakım, onarım, işlemlerini adresinizde gerçekleştiriyoruz.

Buzdolabı kompresör çalışmıyor, buzdolabı soğutma yapmıyor, buzdolabı kötü kokular ve karlanma oluşturuyor gibi birçok arıza için Beyaz Eşya Tamir Servisimizden destek alabilirsiniz.

Sanayi tipi endüstriyel buzdolabı servisimiz de bulunmaktadır. Bunun için Buzdolabı Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ


beyaz eşya servisi

Beyaz eşya tamir servisimizin kurumsallığının bir sonucu olarak bizlerden hizmet alan siz değerli müşterilerimiz için bir (1) yıl işçilik ve yedek parça garanti belgesini sunuyoruz.

Beyaz eşya tamir servisi olarak garanti belgesini sunabiliyor olmamız ve kaliteli bir hizmet sunulmasına duyulan güven bizim için önem arz etmektedir.

Yapılan tamiratın, bakımın ya da işin olabilecek en iyi biçimde gerçekleştirildiğine; bir aksilik söz konusu olduğunda tüm sorumluluğun yükümlülüğünün alınılabilirliğine işaret etmektedir.

Beyaz eşya tamir servisimiz sunduğu hizmetin en kalitelisi olduğunu garantilemektedir. Bir problem olması durumunda da ücret talep etmeksizin tekrar beyaz eşya tamir hizmetini vereceğimizin sözünü iletmekteyiz.

Bakım ve arıza için www.bulservisi.com canlı destek hattımızdan Servis Talep edebilir ya da çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak servis kaydı oluşturabilir, ustalarımız ile ön görüşme yapabilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak:
Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinası Servisi
Bulaşık Makinası Servisi
Kurutma Makinası Servisi
Fırın Servisi
hizmetlerimiz ile adresinize beyaz eşya tamir, bakım servis hizmeti getiriyoruz.

Deneyimli ekibimizle cihazlarınızı yerinde kontrol edip arıza tespiti yapıldıktan sonra arızası giderilerek garanti kapsamı altında ilk günkü gibi siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Zeki Usta Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak tüm ekibimizle ilk tercihimiz daima müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Arçelik, Bosch, Beko, Ariston, Profilo, Vestel ve diğer her model ve her marka Beyaz Eşya tamiri, bakımı ve servisi hizmetlerini vermekteyiz.

Ayrıca Beyaz Eşya Servisi Beylikdüzü adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRCİSİ


Çamaşır Makinesi Bakımının Önemi

Evimizin vazgeçilmez yardımcılarından biri olan Çamaşır Makinelerimiz, sık kullanıldığı için belli dönemlerde bakıma ihtiyaç duyarlar.

Bakım yaptırılmadığı takdirde programda takılma, kötü yıkama, su tahliyesinde problem gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamir Servisi Uzmanlarımız bu işlemi ihmal etmemenizi öneriyor. Kontrol yapıldığı zaman ise olası arıza durumları önceden keşfediliyor ve belli önlemler alınabiliyor.

Bakım yaptırmanın diğer faydaları arasında ise elektrik tasarrufu sağlamak yer alıyor. Sağlıklı çalışan bir cihaz her zaman az enerji harcar.

Cihazınızı daha verimli ve kullanışlı hale getirmek isterseniz Çamaşır Makinesi alanında uzman ustalarımız ile en hızlı ve adresinize en yakın servis hizmet noktamızdan ulaşım sağlıyoruz.

beyaz eşya servisi

Çamaşır Makinesi Kullanım Önerileri

Yılların birikimi, her yıl düzenli olarak teknoloji takibiyle verdiği tecrübeler ve üstün uzmanlık bilgilerimiz çerçevesinde, makinenizden daha iyi sonuçlar alabilmeniz için, yıkama öncesi bazı tavsiye ve önerilerde bulunuyoruz.

Dikkat etmeniz durumunda daha uzun ömürlü cihaza sahip olursunuz. İlk yıkamadan önce Pamuklu 60°C, yarım doz deterjan ilave ediniz ve boş yıkama yapınız.

Bu yıkama, makinenin üretimi sırasında kalan artıkların ve suyun tamburdan uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Kazan Temizleme: Gerek çamaşırların renk ve temizliğini korumak, gerekse çamaşır makinesinde oluşabilecek kireç ve su kalıntılarının makinenize zarar vermesine engel olmak için her 3 ayda bir kazan temizleme işlevinin kazan temizleme tozlarımız kullanılarak çalıştırılmasını öneriyoruz.

Bu işlem hem makinenizin ömrünü uzatacak hem de çamaşırlarda oluşabilecek kötü kokuları önleyecektir.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

BEYAZ EŞYA DERİN DONDURUCU/ANKASTRE SET TAMİR SERVİSİ


Güçlü su püskürtme özellikleri,
Yoğun kirleri kolayca söken sıcak su güçleri,
Sarsılmayan ve baskıya dayanıklı raf üniteleri,
Zamandan enerjiden tasarruf ettiren teknolojileriyle Bulaşık Makineleri - Çamaşır Makineleri;

Sağlıklı soğutma ile gıdaların ilk günkü tazeliğini korumaları ile Derin Dondurucular gibi beyaz eşyalar Yirmi birinci yüzyılın en iyi cihazlarından olmaya devam etmektedir.

Beyaz eşyalarınızın ilk günkü performansının sürekli olmasını istiyorsanız arıza, bakım taleplerinizi Beyaz Eşya tamir servisimiz aracılığıyla karşılayabilirsiniz.
beyaz eşya servisi
Derin Dondurucu Tamir Servisi

Beyaz Eşya Derin Dondurucu servisimiz yiyecek ve içeceklerinizi koruyarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Özellikle yaz aylarında arızalar meydana gelebilir ve yiyeceklerinizi muhafaza etmede sorun yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Zeki Usta Beyaz Eşya Tamir Servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Derin Dondurucu tamir servis ağımız birçok adrese hizmet vermektedir. Derin Dondurucu tamir servisimiz işçilik, bakım ve yedek parça servis hizmeti sunmaktadır.

Derin Dondurucu tamir servisimiz gaz dolumu, yedek parça kullanımı gibi her ihtiyacınızı karşılayarak cihazınızın ömrünü korumaktadır.

Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde sizlere tasarruflu bir servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz Eşya tamir servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Ankastre Setler Tamir Servisi

Mutfaklarımız bizim için en değerli yerlerden birisidir. Kültürümüzden kaynaklı olarak mutfakları ve en iyi şekilde tasarımlamayı seviyoruz.

Lezzetli yiyecekler pişirmek için ocak, set üstü, fırın gibi cihazlarımızın temizliğine ve bakımına da özen göstermeliyiz.

Ayrıca sizler için hazırlamış olduğumuz her marka ve her model beyaz eşyalarınızın genel arızaları ve çözüm önerilerimiz için Beyaz Eşya Servisi Güneşli adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRCİSİ


Bulaşık Makinası Tamir Servisi olarak tarafımızdan gerçekleştirilen tamir işlemleri ile Müşteri memnuniyetini önemseyen Zeki Usta bulaşık makinesi servisimiz tamir, montaj ve onarım işlemlerini hızlı, titizlikle ve dikkatli şekilde adresinizde gerçekleştirir. Hizmet sonu kontroller mutlaka yapılır.

Online destek alarak sorularınızı yanıtlamamız için Müşteri hizmetlerimiz 7/24 çağrılarınızı beklemektedir.

Gerekli olması durumunda parça değişimine gidiyor ve beyaz eşyanız yeniden sorunsuz çalışana kadar sorumluluğumuz yerine getiriyoruz.

beyaz eşya servisi

Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak Hangi marka ürünlere servis hizmeti veriyoruz?

Her marka ve her model beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı hiçbir ortam kirliliğine yer bırakmadan titizlikle adresinizde gerçekleştirilir.

Arçelik, Bosch, Siemens, Samsung, Regal, Hotpoint, Ariston, Profilo, Vestel, Beko,, Altus, İndesit ve evinizde iş yerlerinizde bulunan her marka beyaz eşya servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar içerisinde temizlik amaçlı kullandığımız Bulaşık Makinesi yanında Çamaşır makinesi tamir servisimiz de bulunmaktadır.

Bulaşık Makinem Çalışmıyor
Bulaşık Makinemden Garip Sesler Geliyor
Bulaşık Makinesindeki Su Pompayla Dışarı Atılmıyor
Bulaşık Makinesi Bulaşıkları Kurutmuyor
Yıkama Sonrasında Deterjan Gözünde Deterjan Kalıyor gibi her tür arıza ve tamir ihtiyacınızda adresinize en yakın servis hizmet noktamızdan ulaşım sağlıyor ve işlemlerinizi adresinizde gerçekleştiriyoruz.

Beyaz Eşya Tamir servisi hizmetlerimizden yararlanarak cihazlarınızın ilk günkü verimliliği ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Periyodik Bakımı Neden Gereklidir? Bunun Hazırlamış olduğumuz Bulaşık Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.


BEYAZ EŞYA ARIZA TAMİR SERVİSİ


2019 – 2020 yılı en güncel Beyaz Eşya Tamiri Servis Ücretleri her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir.

Beyaz Eşya Tamir Servisi Ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında yukarıda metnimizin başında yer alan çağrı merkezi iletişim numaramızdan veya şu an bulunduğunuz www.bulservisi.com internet sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beyaz Eşyalar ne kadar sağlam üretilmeye çalışılsa da elektronik olmaları sebebi ile belli bir süre sonra arıza yapmaları kaçınılmaz olacaktır.

Önemli olan bu arızaların tamirini en güvenli şekilde nasıl gerçekleştirebileceğiniz konusudur. Bunun için tercih edeceğiniz firma konusunda sıkı bir araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Çünkü bilinçsiz ve tecrübesiz kişiler tarafından yapılan tamir sonrası o eşyalar daha kullanılamaz hale gelmektedir.

Birbirinden farklı cihazlarda oluşabilecek sorunlar konusunda hizmet vermekte olan servisimiz ekonomik fiyatlar üzerinden çalışmalarını sürdürmektedir.

beyaz eşya servisi

Bu nedenle arızalanması durumunda veya düzenli şekilde bakım yaptırmak istediğiniz her an Beyaz Eşya Tamir servisimize yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda hizmet almanızı sağlamaktayız.

Beyaz eşya tamir servisimizin her bir cihazınıza yapmış olduğu her işlem için fişinizi ve kaşe onaylı belgenizi almayı unutmayınız.

Herhangi bir arıza tekrarında veya hatalı işlem durumunda ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz Şahinbey Buzdolabı / Çamaşır Makinesi Tamircisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.


Ankara'da Beyaz Eşya Tamir hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmir'de Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir'in 22 ilçesine Bulaşık Makinesi Tamir hizmeti verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya'da Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;

Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;

Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Esenyurt
Osmangazi
İncirtepe
Haramidere
Mehterçeşme
Saadetdere
Ardıçlıevler


Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi


Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi


Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe


Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe


Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy


Konya Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe


Eskişehir Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;
Odunpazarı
Tepebaşı

Adana'da Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;
Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersin'de Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;

Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğla Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya, Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.