Halkalı Beyaz Eşya Servisi İletişim Numaramız

444 2 846


BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ


İstanbul Halkalı'nın en tecrübeli ve bu tecrübesini referanslarıyla da kanıtlamış olan www.bulservisi.com sayfamıza hoş geldiniz.

Zeki Usta Beyaz Eşya servisleri kurulmuş olduğu günlerden bu güne kadar pek çok konuda Halkalı beyaz eşya kullanıcılarının sorunlarına çare bulmuştur.

Yoğun İstanbul şartlarında en hızlı ve güvenilir Beyaz Eşya Servisiniz olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu amaçla çalışmalarına devam eden, hizmet verirken güven de sağlamak isteyen ve bundan dolayı da her geçen gün kendini daha çok yenileyen ve geliştiren bir kuruluş olarak karşınıza çıkan Zeki Usta Beyaz Eşya Servisi, bu anlamda günden güne daha iyi hizmet vermek için çalışıyor.

beyaz eşya servisi

Özellikle teknik servis alanında hizmet veren firmaların, hizmette güvenilirlik noktasında ne denli hassas oldukları düşünüldüğünde Zeki Usta Beyaz Eşya Servis ekiplerinin de bu alanda niçin bu kadar titiz çalıştığı da anlaşılmış oluyor.

Halkalı semtinin değerli sakinleri, evlerinde ya da iş yerlerinde yaşadıkları teknik problemleri, doğrudan Zeki Usta beyaz eşya Halkalı Servis ile iletişime geçerek çözüyor.

Özel servis olarak tüm teknik olanakları ve alt yapı gereksinimleri bulunan ekibimiz, bu açıdan da müşterileri tarafından takdir görüyor ve güven kazanıyor.

Alınan talepler teknisyen ve tekniker ekiplerimize bildirilip ön görüşme yapmanızı ve kısa sürede istenilen adresinize ulaşılmasını sağlıyoruz.

Doğal gaz kombi, petek, klima ve beyaz eşya sistemlerinde kullanılan teknolojilerin değişim geçirmesi ve yenilenmesinden dolayı ustaların almış olduğu her yeni eğitim son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Ayrıca firmanın başarılı çalışma ekiplerinin yanında kullanılan ekipmanlarında son derece teknolojik sistemlerden meydana geldiği dikkatlerden kaçmamaktadır.


BEYAZ EŞYA ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ


Zeki Usta Halkalı Beyaz Eşya Teknik Servisleri Çamaşır Makinesi Servisi, Kurutma Makinesi Tamiri,
Bulaşık Makinesi Servisi, Klima Tamir Servisi, Ocak Doğalgaz Dönüşümü, Fırın Arıza Servisi, Davlumbaz Servisi, Buzdolabı Servisi Ve Su Sebili Servisi gibi tüm marka ve model beyaz eşya servis hizmetleri vermektedir.

Halkalı Servis ile iletişime geçtiğiniz anda arıza, bakım, tadilat, yedek parça ve teknik servis taleplerinizi aynı gün içerisinde en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Beyaz eşyalarınız hakkında tüm talepleriniz için Teknik Servisimizden Bilgi alabilirsiniz
Halkalı Beyaz Eşya Servisi hizmetlerinde tüm işlemlerde 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi verilir.

Çamaşır Makinesi Çalışmıyor, Su almıyor ve suyunu boşaltmıyor,
Su Sebili Soğutmuyor,
Buzdolabı Çalışmıyor, soğutmuyor, gazı bitti, karlanma oluşturuyor, iç kısmı kötü kokuyor, motor arızalı,
Klima arızalı veya bakım zamanı geldi,
Kombi çalışmıyor, ısınma ve ısıtma yapmıyor, peteklere ve banyonuza sıcak su ulaştırmıyor, kart yanmış veya arızalı,
Petek temizliği zamanı geldi, petekler üst kısmı soğuk alt kısmı sıcak ortamı yeterli konforlu olarak ısıtmıyor gibi pek çok işlemleriniz için servis desteği almalısınız.

Bu arızalar
kısa zamanda ciddi boyutlara ulaşabilir. Daha büyük arıza ve cihaz parça değişimi veya cihazın kullanılamaz hale gelmesini istemiyorsanız bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız. Evinizde buzdolabı bakımını yapabilirsiniz.

beyaz eşya servisi

Diğer beyaz eşyalarınızın da bakımlarını dış ve iç temizliklerini yapabilirsiniz fakat arıza oluşumunu beklemeden petek içleri, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınızın motor veya borular gibi iç kısımlarına müdahale etmeniz yanlış sonuçlara sebep olabilir.


BEYAZ EŞYA 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Teknolojinin yapılan işlerde kullanılması sayesinde hizmetlerin kalitesi ve güvenilirliği maksimum seviyelere çıkarılmaktadır.

Müşteri potansiyelinin artırılması için yapılması gerekenler arasında ilk sırada müşteri memnuniyetinin sağlanması vardır. Yapılan hizmetin sonunda memnun olan kişilerin yine aynı firmayı tercih ettikleri tespit edilmiştir.

Tüm bu önemli noktaların farkında olarak uzun yıllardır hizmet veren klima kombi beyaz eşya soğutma sistemleri Özel Servisi alanında ilerleyebilmek adına gerekli çalışmalara ara vermeden devam etmektedir.

beyaz eşya servisi

Servis ekibimiz birçok farklı noktada hizmetlerini sunmak için hazır olarak beklemektedir. Hizmetlerimizin kalitesinden yararlanmak isteyenler için Çağrı merkezi ekibimiz gün boyu hizmetinizdedir.

Değerli Halkalı beyaz eşya kullanıcıları, servis ücretlerimiz her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir ve cihazınıza arıza durumu gibi nedenlere göre servis bedeli ve işçilik maliyetlerini düşünürseniz haliyle değişkenlik gösterir.

2019 yılı en güncel servis ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için www.zservisi.com adresinden veya 444 2 846 çağrı merkezi iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Halkalı Servis ile iletişime geçtiğiniz anda arıza, bakım, tadilat, yedek parça ve teknik servis taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca markası her ne olursa olsun Beyaz eşyalarınız için tüm taleplerinize işinde Uzman Ustalarımızca müdahale edilmektedir.

Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan Halkalı semtinde profesyonel ve deneyimli çağrı merkezi ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Halkalı#beyazeşya#ZekiUstaTeknikServisi#444 2 846