İstanbul Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın


Esenyurt Beyaz Eşya Servisi İletişim Numaramız

444 2 846


BEYAZ EŞYA SERVİSİ ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ


Özellikle ev hanımlarının yardımcısı olan beyaz eşyalar hemen her evde oldukça fazla kullanılmaktadır. Yalnızca ev hanımları değil yalnız yaşayan erkekler, öğrenciler ve de işyerleri için bulunan beyaz eşyalar tüm işleri kolaylaştıran ürünlerdir.

Özellikle de hijyen sağlama konusunda beyaz eşyalar büyük destek sağlamaktadır. Tüm yaşam alanlarında kullanılan beyaz eşyalar hayatı daha yaşanabilir bir hale getirmektedir.

Kombiden çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden buzdolabına kısacası tüm beyaz eşyalar evlerde farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir. Örneğin her evde klima bulunmayabilir fakat çamaşır makinesinin bulunmadığı bir ev düşünülemez.

Çünkü çamaşır makinesi hem elde yıkama zahmetini ortadan kaldırır hem de zamandan kazandırır. Çamaşırları birkaç saat içinde tertemiz yapar. Bu nedenle de vazgeçilmezler arasındadır.


beyaz eşya servisi

Bulaşık makinesi de en az çamaşır makinesi kadar yararlı ve vazgeçilmezdir. Evin demirbaşı olarak da adlandırmak hiç yanlış olmaz.

Beyaz eşyalar bazen bozulabilir, kötü koku yayabilir ya da görevini tam olarak yerine getiremeyebilir. Böyle bir durumda yapılması gereken şey ilk olarak teknik servis çağırmaktır.

Buzdolabı tamiratı, fırın tamiratı, ocak tamiratı, bulaşık makinesi tamiratı, ankastre tamiratı, klima tamiratı ve bakımı, kombi tamiratı ve çamaşır makinesi tamiratında İstanbul'un öncü servis merkezlerindeniz.

Uzman personelimiz ve profesyonel tesisatımız ile tüm marka beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve montaj hizmeti veriyoruz.


BEYAZ EŞYA SERVİSİ SERVİS HİZMETLERİ


Esenyurt buzdolabı tamir servis merkezi olarak firmamız beyaz eşyaların kurulum, montaj, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Esenyurt Bulaşık Makinesi Servisi; Bulaşık makinesinde su boşaltma problemi ya da bir yanık kokusu geliyorsa ya da fıskiyelerinizin herhangi birinde bir arıza dönmeme problemleri ya da bulaşık makinesi su boşaltma gibi statik problemler varsa bu konuda acil destek almanız gerekir.

Kurulum, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz beyaz eşyaların bazıları;
Esenyurt Fırın Aletleri Servisi
Esenyurt Kombi Servisi
Esenyurt Çamaşır Makinesi Servisi
Esenyurt Buzdolabı Servisi, (soğuk içecek dolabı, sanayi dolabı, reyon dolabı, sütlük dolabı)
Esenyurt Klima Servisi
Esenyurt Ankastre Servisi


beyaz eşya servisi

Kullandığımız her bir yedek parça için garantili kullanım ömrü veriyoruz. Firmamız tarafından kurulum, montaj ve bakımını yaptığımız beyaz eşyanızı uzun yıllar ilk aldığınızdaki performansı gibi verimli kullanabilirsiniz.

Zeki Usta Esenyurt beyaz eşya teknik servisi olarak aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ile herhangi bir ek ücret almadan İstanbul'un Esenyurt ilçesindeki tüm mahallelere hizmet vermekteyiz.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Teknik Servis Çağırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmamızın çağrı merkezine en sık gelen şikayetler buzdolabı arızası, çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi arızası ve yaz döneminde de klima arızası şikayetleri olmakta.

Firmamızın 7/24 açık olan servis merkezine ulaşmadan önce evinizdeki sigortaları kontrol edin.
Eğer problem çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı gibi kapaklı beyaz eşyalardan kaynaklanıyorsa kapaklarının kapalı olduğuna emin olun.


beyaz eşya servisi

Daha sonra ileri dönemlerde soruna neden olabilecek gaz ve su vanalarını kapatın. Bu sayede beyaz eşyanızın onarımı sırasında oluşabilecek kaçak problemini önlemiş olursunuz.

Ardından çağrı merkezimize ulaşarak, aynı gün içerisinde Esenyurt ilçesine hizmet veren uzman beyaz eşya teknik servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Beyaz Eşya servis ücretleri 2019 yılı en güncel fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşabilirisiniz. 444 2 846 Beyaz eşyanız için aldığınız her hizmet 1 yıl garanti kapsamında güvencemiz altındadır.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, ocak ve fırın gibi düzenli olarak kullanılan beyaz eşyalar zamanla yıpranır. Servis uzmanlarımız uygun yedek parçalar ile gerekli tamir ve onarımı yaparak, beyaz eşyanızı ilk günkü gibi kullanıma hazır hale getireceklerdir.

Buzdolabı tamiratı, fırın ve ocak tamiratı, çamaşır makinası tamiratlarında kullandığımız yedek parçaların her biri marka garantisindedir. Uyguladığımız onarım işleminden sonra kullandığımız yedek parçaların garantisini veriyoruz.

Servis işlemlerinin her biri buzdolabı tamiratı, ocak ve fırın tamiratı, bulaşık makinesi tamiratı, ankastre tamiratı, klima tamiratı ve bakımı, kombi tamiratı, çamaşır makinesi tamiratı alanlarında uzmanlaşmış kadromuz tarafından en kısa sürede gerçekleştiriliyor.İstanbul Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi ile ilgili tüm detaylar için tıklayın