Başakşehir beyaz eşya servis kaydı için iletişim numaramız

444 2 846

BEYAZ EŞYA KULLANIMI VE ARIZALARI


Beyaz eşyalarınız günlük kullanımlarda hayatımızın her alanını kapsamaktadır. Sürekli kullandığımız bu cihazlarımız zaman içerisinde veya ani bozulma ve yıpranmalara uğramaktadır.

Evinizde temizliğini yapabildiğiniz bu ürünlerinizin tamir işlemleri için arıza oluştuğu anda servis çağırmalısınız.
Arıza oluşumlarında bu ürünler uzun süre arızalı fişi çekili halde bekletilemez çünkü günlük yaşamı olumsuz etkileyerek cihazınızı kullanamayarak ihtiyaçlarınızı gideremeyebilirsiniz.

Teknik servisimiz ilk önce cihazı çalıştırır ve çalışma temposunu kontrol eder. Sıcak su ve peteklere su pompalama işlemlerini test eder.

Eğer istenilen şekilde ise, donanımlar tekrar test edilir. Tıkanmazlık testi ve ısıtıcı tabletlerin testi ile bakım ve onarım işlemi yapılır.


beyaz eşya servisi

Cihazlar yerinden sökülmeden bulunduğu yerde test edilir ve çalışır halde teslim edilir.

Klimalar yaz aylarının vazgeçilmez serinleme ürünleri ve kış aylarında da sıcak hava üfleyen kullanışlı ürünlerdir.

Daima kullanılan klimaların yıllık bakımı yapılmalıdır. Polen, filtre ve toz temizliği sonrasında, fan sıkışması ve parça testi yapılır ve periyodik bakım genel bir testle bitirilir.

Buzdolabı; içerisinde bulundurduğu gıdalar buzdolabınız arıza oluşturduğu anda çözülmeye, bozulmaya, uğrayacaktır. Yapmanız gereken en yakın servisi çağırmaktır.

Buzdolabı motoru arızalanmış olabilir, karlanma yapmış olabilir, kapak arızalı olabilir. Soğutmama problemi olabilir. Arıza halinde bize ulaşabilirsiniz.

Kurutma makineniz gürültülü çalışıyor ise cihazı duvara yasladığınızdan emin olun. Ayrıca ayaklarının düzgün bir şekilde zemine oturtulduğundan emin olma adına kontrol etmelisiniz.

Kurutma makinenizde kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarda arıza halinde ulaşabileceğiniz kaliteli ve ekonomik arıza onarımını bünyesinde bulundurduğu teknik servis Zeki Usta teknik servis ekibidir.


BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ


Başakşehir, İstanbul gibi tarihinin en eski yerleşim yerlerinden birisinin ilçesi olarak nispeten yeni bir yerleşim yeri sayılabilir.

Merkezine olan mesafesi ve kalabalık bir yerleşim yeri olmasının getirdiği olumsuz etkilerden birisi her gün kullanmakta olduğumuz beyaz eşyalarımızın arızalanması ve buna bağlı olarak beklenen servisin gecikmesidir.

Başakşehir beyaz eşya servislerimiz size en yakın hizmet noktasından ulaşım sağlamaktadır. Uzmanlık alanımız olan beyaz eşya, kombi petek ürünlerinizin bakımı, tamiri, onarımı, parça değişimi, teknik destek hizmetlerinizi bizden garantili ve kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.

Her bir çalışanımız siz değerli Başakşehir sakinlerine itinalı bir şekilde teknik destek sunarak, sizlerin güvenini ve takdirini kazanmakta, tüm hizmetlerini en hızlı bir şekilde sunmakta ve beyaz eşya teknik ve onarım servislerini uzman kadrosuyla sürdürmektedir.


beyaz eşya servisi

Yapılan hizmetin sonunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ile takdir aldığımızı bilmenizi isteriz. Bu önemli noktaların farkında olarak uzun yıllar hizmet veren Zeki Usta Beyaz Eşya özel servisi alanında ilerlemeye ara vermeden devam etmektedir.

Zeki Usta teknik servis ekibimiz birçok farklı noktada hizmetlerini sunmak için hazır olarak beklemektedir.

Hizmetlerimizin kalitesinden yararlanmak isteyenler için Çağrı merkezi ekibimiz gün boyu hizmetinizdedir.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya ürünleri;


Başakşehir beyaz eşya servisi
Başakşehir çamaşır makinesi servisi
Başakşehir buzdolabı servisi
Başakşehir bulaşık makinesi
Başakşehir klima servisi
Başakşehir kombi servisi
Başakşehir kombi, petek temizleme servisi
Başakşehir ocak, fırın, ankastre servisi


BEYAZ EŞYA 2019 SERVİS ÜCRETLERİ NE KADAR?


Beyaz eşya sistemlerinde kullanılan teknolojilerin değişim geçirmesi ve yenilenmesinden dolayı personellerimizin almış olduğu eğitimler, cihazlarınızın geleceği açısından son derece büyük bir önem arz etmektedir.

Başakşehir beyaz eşya servisi www.zservisi.com ile profesyonel teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Bir çok markada çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve diğer beyaz eşya servisi hizmetleri verilmektedir.

Her zaman en üst kalitede teknik destek hizmeti sunmanın garantisini veriyoruz.
Uzmanlık alanımız olan beyaz eşya ürünlerinizin bakımı, tamiri, onarımı, parça değişimi gibi teknik destek hizmetlerini bizden garantili ve kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.

Başakşehir beyaz eşya teknik servis ücretleri 2019 yılı en güncel fiyatları ile her evin bütçesine uygun olarak belirlenmiştir. Teknik servis ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. ( 444 2 846 )


beyaz eşya servisi

Cihazlarınızın sağlıklı bakım ve onarımı için daha güvenilir ve Teknik donanıma sahip servisleri tercih etmelisiniz.

Zeki Usta teknik servis ekibi yıllardır faaliyetlerini sürdüren işinde kaliteyi ve başarılı teknik servis hizmetlerini ön planda tutmuş nesilden nesile bu başarıyı aktaran aile servisiniz olmaya devam ediyor.

Başarımızın altındaki temel neden işinde deneyimli kaliteli ve tecrübeli teknik personelimiz ile sizlere sağlamış olduğumuz yüksek standartlı teknik servis hizmetlerimizdir.

Yaptığımız her işlemin garantisini veriyoruz.
Verdiğimiz hizmetler;

Yapılan tüm beyaz eşya tamir işlemlerimiz, verdiğimiz hizmet 1 yıl garantilidir.
Parça değişimlerinde değişen parçalar 1 yıl garantilidir.
Hızlı servis ve soruna en pratik çözümler üretme odaklı eğitimli bilirkişi hizmeti
Müşteriye güler yüz ve en iyi hizmet sunmanın garantisi ile aile olmaya devam ediyoruz.